Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkyakem

quote:

Orijinalden alıntı: Zala
    Aliii , kayıtları al arkadaşların

Black Ops'u geri alayım bari. PS3 için takas etmiştim. geri alayım dursun kenarda baya bir kişide var.

gecenlerde L.A Noire ilk 15 dakikalık oyun ici videosunu seyrettim. Güzel bir hikayesi var gibi. Az da olsa Heavy Rain'den esintiler var gibi. yani bana öyle geldi. Kesinlikle kopya demiyorum yanlış anlaşılmasın. Hani araştırmalar , olay yeri inceleme sahneleri falan

Ali fifadan baska bisey oynamaz :) daha dogrusu oynayamiyo puhahaha :)

la millette gerçek algılıyıcak. çık gerçekleri açıkla adımı kirletme

bu arada yeni kayıtlar alındı arkadaşlar h.g aramıza

evet alaz abi çok güzelmiş senaryo modu, fakat şöyle bi eksisi söyleniyor; araç fizikleri GTA'ya nazaran çok kötüymüş. ama deneyip görmek lazım

ah malum piyasaya bi düşse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 16 Mayıs 2011; 15:08:12 >

• Battlefield 3 videolarini izliyor musunuz ara sira ? Muazzam oyun ici videolar var . Adama PC toplattirir valla .
  • quote:

Battlefield 3 videolarini izliyor musunuz ara sira ? Muazzam oyun ici videolar var . Adama PC toplattirir valla .

aynen abi, damage ler felan gayet iyi, binaların yıkılması felan çok bomba bi olay sanırım MW3 tede bu damage olayı olacak
  • quote:

@Osman , gta4 multi mi oynuyorsun ? Single mi ?

arkadaşlarla multi
    ama çoğunlukla klancak black ops oynuyruz NK klanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

quote:

arkadaşlarla multi

Naked King..Klan olarak oynamak guzel. Bir ara lagdan delirip oyunu vermi$tim. Geri almadim. Almayi du$unuyorum ama emin de degilim zaman, benim en cok ihtiyacim olan $ey. Evli oldugum icin zamanim da cok fazla degil.

Sanirim BF3 ve MW3 cikinca tekrar girecegim bu FPS'lere..BC2'yi de geri verdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

quote:

arkadaşlarla multi

Naked King..Klan olarak oynamak guzel. Bir ara lagdan delirip oyunu vermi$tim. Geri almadim. Almayi du$unuyorum ama emin de degilim zaman, benim en cok ihtiyacim olan $ey. Evli oldugum icin zamanim da cok fazla degil.

Sanirim BF3 ve MW3 cikinca tekrar girecegim bu FPS'lere..BC2'yi de geri verdim.

FPS'siz bir konsol düşünemiyorum şahsen ayrı bi havası oluyor FPS'nin bence

• Ali , dun eklemi$sin beni. Fifa oynadigim hesap farkli. Beni ekledigini can soyledi. Ben de diger hesaptan hemen seni ekledim ama 100 ki$ilik listen dolmu$..bu ak$am yine eklerim :)

Burada Socom alan var mi aranizda ? Taktiksel simulasyon oynamayi seviyorsaniz alin derim. Ama TPS... FPS degil bu oyun.
  • quote:

Ali , dun eklemi$sin beni. Fifa oynadigim hesap farkli. Beni ekledigini can soyledi. Ben de diger hesaptan hemen seni ekledim ama 100 ki$ilik listen dolmu$..bu ak$am yine eklerim :)

Burada Socom alan var mi aranizda ? Taktiksel simulasyon oynamayi seviyorsaniz alin derim. Ama TPS... FPS degil bu oyun.

yav temızlık yaptım inan abi psn acılınca mıllet tekrar ekleme hücumunda bulundu bı kactane talep var kabul etmedim. sennki hangisi? acaba onlardan birimi senin psn ?
  • Benide ekle...
    Ayrıca güzel bir imza ile devamlı aktif bir grup kurulabilir bu konudan. Slogan : ''Sadece Oyun'' olabilir.

byakman / by_akman / Akın / 25 / İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byakman -- 17 Mayıs 2011; 20:31:35 >
  • Aktif bir konu olmaya cali$iyoruz ama henuz yeniyiz

Hangi oyun daha iyi , hangi konsol daha iyi gibi konulardan uzak durarak , saygi ve sevgi cercevesinde bir araya gelmek istedik.

Aramiza katilanlar asla polemige girmeden ortak bir zevk - oyun - pe$inde olmalilar.

Yarin oburgun buraya birileri gelip "X oyun coppp yeaa" yazarsa ona cevap vermeyecek ki$iler olmaliyiz :)

Oyna ve eglen..
  • @byakman kaydın alındı hocam aramıza h.geldin

alaz abi; pm attım bakarmısın ?
  • Rdr'yi gecen ay bitirmiştim 2 gğn öncede Undead nightmare aldım.Dün akşam Multi oynayayım dedim.Nasıl bir şeydir bu Bırakamıyorum oyunu

Bu arada takasla yada nakit olarak Deamon's Souls alıcam arkadaşlar oyun hakkında bilgi vericek olan varmı?Rpg Öğeleri ne durumda ? YouTube dan biraz Gameplay videolarına baktımda fena değil gibi oyun.

Not:Çok ufak birkaç isim var onlarıda bu aksam hallettikten sonra konuda aktif olmaya calısıcam elimden geldigince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asphendus -- 17 Mayıs 2011; 18:46:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Rdr'yi gecen ay bitirmiştim 2 gğn öncede Undead nightmare aldım.Dün akşam Multi oynayayım dedim.Nasıl bir şeydir bu Bırakamıyorum oyunu

Bu arada takasla yada nakit olarak Deamon's Souls alıcam arkadaşlar oyun hakkında bilgi vericek olan varmı?Rpg Öğeleri ne durumda ? YouTube dan biraz Gameplay videolarına baktımda fena değil gibi oyun.

Not:Çok ufak birkaç isim var onlarıda bu aksam hallettikten sonra konuda aktif olmaya calısıcam elimden geldigince

RDR ve UNDEAD NİGHTMARE gerçekten başarılı oyunlar benimde keyfile oynadığım oyunlardı. undead'i psn uçtuğu zamanlar almıştım single'i bayağı sarmıştı gorevler felan iyiydi RDR ilk çıktığı gün almıştım bende senin gibi üstad online dan kendimi alamıyordum. deamon's soul a gelicek olursak onu oynamadım. ama emin ol bu konuda; bu sorunu yanıtlıyıcak bir arkadaş çıkar

• Beyler , aksiyon yapmak istiyorsak elimizdeki oyunları buraya yazalım. Kimde hangi oyun var ona göre bir liste hazırlanır. Dileyen beraber oynar falan..

Ben aktif olarak MAG , SOCOM , FİFA , GT5 oynuyorum şu sıralar.
  • owL ® / canyucel / Can / 23 / İstanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Rdr'yi gecen ay bitirmiştim 2 gğn öncede Undead nightmare aldım.Dün akşam Multi oynayayım dedim.Nasıl bir şeydir bu Bırakamıyorum oyunu

DS sevmen bir RPG'den ne beklediğine bakar hocam.Hikaye önemli değilse senin için,geri kalan kısımlarda muhteşem bir oyun.Ayrıca oyun söylenildiği kadar zor değil,save sistemi yüzünden biraz zorluyor.O save sistemininde oyunun atmosferine büyük katkısı var bence.Devamlı olarak insanı konsantre olmasını sağlıyor.Ama hikaye takıntılıysan benim gibi tavsiye etmem,bi yerden sonra bitmiş olsun diye bitirmiştim resmen.

• @owL kaydın alınmıştır üstad. aramıza hoş geldin

şu an iş dışında vakit bulduğum zamanlar aktif olarak;

COD black ops ve fifa11 oynuyorum
  • merhaba ben dün TR de psn aldım açtım hesabı girdim PSN yanlız yanlışıkla EA tekrar üye oldum yeni bir maille Şimdi bende medal of honor var bunda register yapmıştım US Psn de
    Şimdi tekrar Rgister oldumu acaba ondan emin değilim yane sormak istediğim yeniş oyunlardaki ACTİVİDET PASS bunu 2 tane ea hesabında onaylamış gibi oldum bunu kabul edermi ea yoksa yarın öbürgün online kesilirmi ?

Bilmem anlatabildinmi ?
  • 3 gun suren Mail faciasindan sonra nihayet girebildim bugun,listedekileri ekliyorum.. mw2-uc2- lbp 2 oynayanlar varsa birlikte oynayabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

merhaba ben dün TR de psn aldım açtım hesabı girdim PSN yanlız yanlışıkla EA tekrar üye oldum yeni bir maille Şimdi bende medal of honor var bunda register yapmıştım US Psn de
    Şimdi tekrar Rgister oldumu acaba ondan emin değilim yane sormak istediğim yeniş oyunlardaki ACTİVİDET PASS bunu 2 tane ea hesabında onaylamış gibi oldum bunu kabul edermi ea yoksa yarın öbürgün online kesilirmi ?

Bilmem anlatabildinmi ?

bana cevab veren olurmu aacaba :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.