Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Osman , gta4 multi mi oynuyorsun ? Single mi ?
  • Dostum ekle benide PSN imzada var İsmim Kerem.İstanbul
  • Psn'in acildigi gun kurulduk daha anlamli oldu

@Kerem , senin nickini hep garipsos gibi okuyordum ba$larda. Nedir nickinin anlami ?

Not : PSN acildi. Online oyunlarda bol bol goru$mek uzere :)
  • psn id: xzxvx ülke: Almanya

bendeki oyunlar fifa11,top spin 4, moh. sstf 4
  • Yaz hocam:
    Psn : imzada var yinede aspxtr
    gercek isim : Berk
    Yaşadığı yer : İzmir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

psn id: xzxvx ülke: Almanya

hoşgeldin.. MOH'u a oynamıştım bir ara. severek oynadım. ama sonrasına biraz Black Ops'un gölgesine kaldı. Black Ops'tan MAG'a geçince e MOH'a bir daha dönmeye zamanım olmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Yaz hocam:

Hoşgeldin Berk kardeşim. ne tür oyunlar oynarsın ?
  • aramıza yeni katılan arkadaşlar; kayıtlarınız alınmıştır aramıza hoşgeldiniz bu arada kayıt listesinde yanlışlık ve hata yaptıysam lütfen düzeltiniz tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

psn id: xzxvx ülke: Almanya

hoşgeldin.. MOH'u a oynamıştım bir ara. severek oynadım. ama sonrasına biraz Black Ops'un gölgesine kaldı. Black Ops'tan MAG'a geçince e MOH'a bir daha dönmeye zamanım olmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Yaz hocam:

Hoşgeldin Berk kardeşim. ne tür oyunlar oynarsın ?

aynen alaz abi bende kısa bir süre moh'u oynamıştım ilk çıktığında. savaş atmosferi gayet güzel ve hoş, ama uzun süreden beri cod grafiklerine hayranlığım olduğu için black ops cıkınca moh'u kestim

• Ali , MOH'ta %96 trophy tamamlamıştım. son 2 trophy kaldı alsaydım platinium geliyordu
  • quote:

Ali , MOH'ta %96 trophy tamamlamıştım. son 2 trophy kaldı alsaydım platinium geliyordu

abi trophy demişken, nasıl synch edilior trophyler bilgin varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 16 Mayıs 2011; 12:42:35 >
  • Oo güzel konu olmuş hakkaten, yeni görüyorum.
    Beni de ekleyiniz, yalnız gerçek ismim mülayim değil
    ismim turan
    @badwolf, bak şimdiden söyliim çok soru sorarınnn, bi mesaj kadar uzağımdasın ona göre
    Bu online ın ve ps3 ü yeni yeni çözüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mülayimsert

Oo güzel konu olmuş hakkaten, yeni görüyorum.
    ismim turan
    @badwolf, bak şimdiden söyliim çok soru sorarınnn, bi mesaj kadar uzağımdasın ona göre

kaydın alınmıştır Sn. Mülayim TERS rahmetlinin en çok sevdiğim filmlerinden biridir

sorulan sorulara elimden geldiğince doğru ve mantıklı cevaplar vere bilirsek (bu hepmiz için geçerli) ne mutlu bize

• quote:

Orijinalden alıntı: BadWolf

quote:

ismim turan

kaydın alınmıştır Sn. Mülayim TERS rahmetlinin en çok sevdiğim filmlerinden biridir

sorulan sorulara elimden geldiğince doğru ve mantıklı cevaplar vere bilirsek (bu hepmiz için geçerli) ne mutlu bize

O karakterin hastasıyım
    Allah rahmet eylesin..7 den 70 e hepimizi güldürdü, güldürmeye de devam ediyor
    Yalnız "ters" olan öteki yaşlı olandı, tıbba hakaret eden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mülayimsert -- 16 Mayıs 2011; 13:12:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BadWolf

quote:

ismim turan

O karakterin hastasıyım
    Allah rahmet eylesin..7 den 70 e hepimizi güldürdü, güldürmeye de devam ediyor
    Yalnız "ters" olan öteki yaşlı olandı, tıbba hakaret eden

aynen hala da hiç usanmadan her filminiz izlerim, ilk izleme heyecanı ve neşesiyle

• Ali , trofi senkronizasyonu ile ugra$madim valla.ak$ama deneyelim bakalim. Dedigim gibi forumlarda 20 dakikada senkronize etti diyenler var :(
  • quote:

Ali , trofi senkronizasyonu ile ugra$madim valla.ak$ama deneyelim bakalim. Dedigim gibi forumlarda 20 dakikada senkronize etti diyenler var :(

Aynen bende merak ediyorum cunku 3-4 oyun bitirdik yani
  • Yaz hocam:
    Psn : Greenberet1907
    gercek isim : mehmet

• Yaz Hocam:

Psn:Brkeyp
    İsim:Burak
    Yaşadığı yer: Ankara

Güzel Konu olmuş, Hayırlı Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA060 -- 16 Mayıs 2011; 14:42:19 >
  • Aliii , kayıtları al arkadaşların

Black Ops'u geri alayım bari. PS3 için takas etmiştim. geri alayım dursun kenarda baya bir kişide var.

gecenlerde L.A Noire ilk 15 dakikalık oyun ici videosunu seyrettim. Güzel bir hikayesi var gibi. Az da olsa Heavy Rain'den esintiler var gibi. yani bana öyle geldi. Kesinlikle kopya demiyorum yanlış anlaşılmasın. Hani araştırmalar , olay yeri inceleme sahneleri falan
  • quote:

Aliii , kayıtları al arkadaşların

Black Ops'u geri alayım bari. PS3 için takas etmiştim. geri alayım dursun kenarda baya bir kişide var.

gecenlerde L.A Noire ilk 15 dakikalık oyun ici videosunu seyrettim. Güzel bir hikayesi var gibi. Az da olsa Heavy Rain'den esintiler var gibi. yani bana öyle geldi. Kesinlikle kopya demiyorum yanlış anlaşılmasın. Hani araştırmalar , olay yeri inceleme sahneleri falan

Ali fifadan baska bisey oynamaz :) daha dogrusu oynayamiyo puhahaha :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.