Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=21.012.1453.0006

bende burdan almıştım ucuza şuanki hali dolar yüzünden dolar biraz düşsün bunlarında fiyatı düşer tekrar
  • Arkaslar Bende 1tane vardı dun 1 tane daha aldım KESINLIKLE PARAYI Hak Eden Bir ürün en ufak bir sorun yasamadım pilde cok iyi gidiyor..

Ben bir arkadasım sayesinde : 56 ytl aldım .. direk geliş fiyatına verdi..
  • Harika bir alet
  • Diğer markalarda kablosuz fare gibi kullanabilme olanağı veren yazılımlar geliyormuş. Uzaktan bilgisayarı yonetebiliyromuşusunuz Acaba bunda da varmı boyle bir ozellik?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AL[e]N

Arkaslar Bende 1tane vardı dun 1 tane daha aldım KESINLIKLE PARAYI Hak Eden Bir ürün en ufak bir sorun yasamadım pilde cok iyi gidiyor..

Ben bir arkadasım sayesinde : 56 ytl aldım .. direk geliş fiyatına verdi..

arkadaşım bizlere de bir güzellik yapsan da gidip bizler de arkadaşından söylediğin fiyattan ya da söyledigin miktara yakın bir fiyata alsak ne kadar büyük sevaba girerdin, 80ytl öğrenci işi değil
  • Arkadaşlar cordless rumblepad 2 sadece oyunlar için değil, tüm programlar için kullanabilirsiniz. . özellikle media player gibi programlada çok kullanışlı. uzaktan kumanda vazifesi görüyor. logitech gaming software e kullanacağınız programı ve her tuşa ilgili klavye kısayolunu atamanız yeterli.
  • bence havale ile 78 ytl iken hizlialdan almak lazım. dolar zaten yükseldi. bugün bursada bimekste baktım 81 dolar.
  • 2-3 yıldır kullanımda sorunsuz oldukça dayanıklı çıktı yanlız force feedback açıkken duracell bile pek dayanmıyor.
  • dolar kötü vurdu.Ben tam zamanında almışım.
  • Arkadaşlar Xbox360 Windows Vista Joy Pad aldım. Hem güzel hemde istenirse Xbox360'da da çalışıyor. Aynı zamanda Mazeme kalitesi çok güzel. Kullanımı oldukça rahat. Herkeze bunu önerebilirim. Baya bir düşünmüştüm bende logitech mi alayım diye. Tabiki logitech de çok güzel ama bu ürün bana daha iyiymiş gibi geldi. Tercih size kalmış...
  • xbox joystiğini nerden ve kaca aldın acaba?
  • BEn 6 ay önce paraya kıyıp bundan aldım hala oğlu bir joypad e bukadar apra verilirmi demişti.Tam 7 joypad kırdı 6 ay içinde..Fiyat fazla gelebilir ama değil...BEn futbol oyunlarını pek sevmediğim halde aldım..DÜşünün artık...
  • valla bende şimdi aldım bu gamepad 'den arkadaşlar..... bugün hemde.. daha test etme fırsatım olmadı denicem :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: profiteer

valla bende şimdi aldım bu gamepad 'den arkadaşlar..... bugün hemde.. daha test etme fırsatım olmadı denicem :D

hayırlı olsun. ne kadara aldınız acaba?
  • Amazon'dan aldım. Almanya'da yaşıyorum. Logitech'den çok az daha pahalı ama ilerde xbox 360 alırsam onda da kullanabilirim. ayrıca oldukça iyi bir gamepad diyebilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: huoyuanjia

xbox joystiğini nerden ve kaca aldın acaba?

• Gayet guzelde ,pure oyununa bir ayarliyamadim
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkin_park20

quote:

Orjinalden alıntı: profiteer

valla bende şimdi aldım bu gamepad 'den arkadaşlar..... bugün hemde.. daha test etme fırsatım olmadı denicem :D

hayırlı olsun. ne kadara aldınız acaba?

vatan bilgisayardan aldım nakit 1oo liraya kredi kartımın limiti var sanıyordum ama yokmuş cebimdeki son parayıda ona verdim valla napıcam bilmiyorum :D
    işsizlik bi yandan dolar çıktı piyasa allak pullak :D
  • arkadaslar ben de yenı aldım da yalnız yon tusları cok oynak geldı bana cıkcakmıs gıbı duruyor. Pes oynarken bazen yonler karısabılıyor. Sanırım alısamadım hala buna
  • dolar kuru çok fırladı almam artık. 52 ytl iken alsaymışız keşke.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecemavisi

arkadaslar ben de yenı aldım da yalnız yon tusları cok oynak geldı bana cıkcakmıs gıbı duruyor. Pes oynarken bazen yonler karısabılıyor. Sanırım alısamadım hala buna

banada öyle gelmiştide alışıosun zaten bn pek kullanmıorum d-pad i analog varken ne hacet
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.