Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
363
Cevap
1
Favori
37.865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Spor Oyunları >> GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitemre

Analogta cekme sorunu yasayanlar icin...
    1)Tek pil takili olsun.
    2)Tek pil takiliyken 6 ve 8 tuslarina basili tutarak ikinci pili takiniz. Fakat bu sirada hicbir sekilde analoglari oynatmayiniz.
    3)Oyununuza girip oynayiniz, :)
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitemre

Analogta cekme sorunu yasayanlar icin...
    1)Tek pil takili olsun.
    2)Tek pil takiliyken 6 ve 8 tuslarina basili tutarak ikinci pili takiniz. Fakat bu sirada hicbir sekilde analoglari oynatmayiniz.
    3)Oyununuza girip oynayiniz, :)

muhteşemsin dostum.bu sorun yüzünden kaç aydır kola küstüm oynamıyordum.az daha içini açıp bakıcaktım sorunu nedir diye.
    çok basit vede çok saçma görünsede joystiğimin hayatını kurtardı :D
    |
    |
    AMD PhenomII X3 720b(X4) / Gıgabyte 790XT-UD4P / Patriot Sectör 5Viper II DDR3 4GB 1600 CL7 / Western Dijital 1TB 32mb Cavier Black / Seagate 32mb 7200.12 1tb / Seagate 32mb 7200.12 1tb / Power Color 4850 512Mb / Gıgabyte 3D AURORA 570 Black kasa / Hıgh Power 500W Psu / LG DVD+RW 22X / Creatıve Tıtanium Fatalty Pro / Toshıba 32'' Lcd monitör / Logitech Z-5500 / Logitech G25 / Logitech Cordless Rumblepad 2 / Logitech Cordless Rumblepad 2 / Nova Mause pad / A4 X7 Laser Mause

• Yarbay
    9719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

arkadaşlar ürünü almayi düşünüyorum peki Xbox kolu gibi direk algiliyor mu please
    quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

arkadaşlar ürünü almayi düşünüyorum peki Xbox kolu gibi direk algiliyor mu please

Evet
    |
    |

• Yüzbaşı
    560 Mesaj
    bende 1 tane var 2.sini almayı düşünüyorm...1 tane alıcı 2 kolu çalıştırır mı yoks 2 alıcıyı da takmamız mı gerekiyor?
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.