Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ara almaya niyetlenmiş ama sonradan vazgeçtim. ayrıca vista driverları var mıydı?
  • Bu ürünü bende merak ediyordum ve dandik joystickler ile oynamaktan artık bıktım.3 ayda bir patlayan tuşlar ve uyum sorunları (özellikle fifa) yüzünden bu ürünü almaya niyetliyim.Tek merak ettiğim konu pille çalışmasının sadece titreşimemi yoksa komple tuş çalışmasınamı etki ettiği,yani pil biterse sadece titreşim kesilir tuşlar çalışırmı yoksa komple devredışımı kalır?
  • bende 2 adet mevcut bu üründen ve kullandığım en iyi gamepadler kesınlıkle..pes oynaması müthiş oluyor wireless olarak,özellıkle oyunları 32 yada daha üstü lcd tvler vasıtası ile oynuyorsanız ps3'e nal toplatır konfor ve görüntü kalitesı olarak (:

Bu arada 2700gp şarjlı pil kullanıyorum ve en az 2 3 ay gidiyor şarjı..çok aşırı olmasada arkadaşlar gelınce ps3 yada xbox yerıne bu gampeadler vasıtası ile pcde oynuyoruz pes 2008'i..

quote:

Tek merak ettiğim konu pille çalışmasının sadece titreşimemi yoksa komple tuş çalışmasınamı etki ettiği,yani pil biterse sadece titreşim kesilir tuşlar çalışırmı yoksa komple devredışımı kalır?

Komple devre dışı kalıyor normal olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 10 Nisan 2008; 0:54:16 >

• ps3 tede çalışıyor bu arada :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuperMert

ps3 tede çalışıyor bu arada :)

Bunu öğrendiğim iyi oldu olurda PS3 alırsak tekrar kol masrafı yapmıcaz en azından bilgi için teşekkürler.
  • Xbox 360'ta çalışıyor mu peki arkadaşlar ?
  • pc için piyasadaki en iyi gamepad seçimi budur. çok kaliteli gerçekten. bir xbox veya playstation aramazsınız kalite olarak. İyi de bir sisteminiz varsa assasin's creed gibi oyunlarda konsol keyfi alırsınız.bende kablolu vibration modeli var.

fakat ben daha oyunlarda titrediğini görmedim. en son sürücüleri de kurulu sürücü ayarlarından titreşim gücü 100% de ama daha nasip olmadı titrediğini görmek. Hangi oyunlarda titriyor bu meret :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethian -- 23 Nisan 2008; 13:23:47 >
  • bende kullanıyorum.şarlı pil ile kullanıyorum.yaklasık 2 ay gidiyor piller.az buz değil yani dusunmeden al bence
  • güzel alet al bence
  • Bende Hem Kablosuz hem kablolu modeli var kesinlikle KABLOSUZU AL .. harika

birde bir tane sarj makinası al piller için .. ben gecen ay aldım : 73 ytl wirelless

ggurak

program için tskler.. vista x64 destegi bile var.. oyun listesine baktım cok iyi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 24 Nisan 2008; 11:49:31 >
  • Arkadaşlar kutu içerisinde wireles çıkıyormu.Ben de wireles yok bu konu hakkında bilgi verebicek olan varmı acaba ona alacağımda wirelez yoksa bide wireles için para vermeyelim extra...

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katilpence

Arkadaşlar kutu içerisinde wireles çıkıyormu.Ben de wireles yok bu konu hakkında bilgi verebicek olan varmı acaba ona alacağımda wirelez yoksa bide wireles için para vermeyelim extra...

şimdiden teşekkürler

arkdasım kutudan recevier cıkıyor zaten ekstradan bir seye para vermene filan gerek yok sadece pil alman lazım arada...arada derken 2-3 ayda bir.o senin kullanımına kalmış artık....
  • Saol dostum tamam sipariş verecem exa dan şimdi şarjlı pil kullanıyorum zaten sorun olmaz.Teşekkürler
  • Bende Alıcamda Chillstreammı Alayım CORDLESS RUMBLEPAD 2 Kablosuzmu Alayım Karar Veremedim... Birinin Görüntüsü Süper.. Ötekisi Kablosuz Rahat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 6 Haziran 2008; 10:17:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RepuLsive

Bende Alıcamda Chillstreammı Alayım CORDLESS RUMBLEPAD 2 Kablosuzmu Alayım Karar Veremedim... Birinin Görüntüsü Süper.. Ötekisi Kablosuz Rahat...

boşver görüntüyü...
    önemli olan işlevsellik.ki; logitech bir adım öndedir.daha sağlam ve ergonomik eminim ki...
    burdan bakabilirsin:

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

• @penkala
    Chillstream de Logitech in bir modelidir.
    http://www.sanalmarketim.com/urun/LOGI.GAME.GP.020/?liste&ref=%2Csxbiu%3A146%2Csxbia%3A148&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=1
    Her ne kadar görünüşü rumble dan daha iyi olsa da yön tuşu konumlandırılması sebebiyle rumble tercih edilmeli diye düşünüyorum. Fakat analogtan oynayan biriyseniz ChillStream de alınabilir.
    PS3 için yapılan çok daha güzeldir.
    http://www.sanalmarketim.com/urun/a7a3e042fd65bbb920500fb5d5685284/?liste&ref=%2Csxbiu%3A146%2Csxbia%3A148&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=1

• Cordless Rumblepad™ 2 Aldım Az önce 12 Ay Taksitle 90 YTL... Koca İzmirde Sadece EGESİSde Buldum! Sinir Oldum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: RepuLsive

Cordless Rumblepad™ 2 Aldım Az önce 12 Ay Taksitle 90 YTL... Koca İzmirde Sadece EGESİSde Buldum! Sinir Oldum..

vatanda da vardı galiba
    gerci ben 105 ytl'ye aldım ama neyse
  • Chillstream Fiyatı 75YTL... Taksitli...

1-2 Pes Maçı Yaptım Cordless Rumblepad™ 2 ile... Tuşlar Cidden Çok yumuşak rahat. ama Gamepad Biraz Ağır Gibi..
    Yön Tuşları Çok Hassas Hemen Bozulacakmış Gibi Hissettirdi.. Kaldırdım Hemen Kutusuna
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.