Şimdi Ara

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
11
Favori
17.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu aldim ,valla :) Test amacli baktim güzel oyuna benziyor.

Oyun Türkçe geliyor arkadaşlar , destek olalim .)

• Tarzım değil ama destek amaçlı alıcam👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz emekler,mücadeleler için teşekkür ederiz.Umarız daha çok firmayla daha çok resmi çevirileri görebiliriz umuduyla.İyi günler.

• Kampanya destekçilerindendim, söz verdiğim gibi aldım bakalım oyunu. Türkçe dil gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganreis -- 3 Ekim 2021; 12:31:9 >
  • Oyunu aldım tr dili ne zaman ekleniyor bilen var mı

• sernor S kullanıcısına yanıt

Kasım'dan önce beklemeyin, oyunu takibe atarsanız bilgi vereceklerdir zaten.

• Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]

Daha zamanı var gibi...

• Böyle uzatacaklarını bildiğim için almadım 2022 mi oha be.sırf türkçe gelecek diye alanlara ayıp oluyor .bak baldur gate 3e direk geldi

• Arkadaşlar Gamedec için Anshar Studio, Türkçe Yerelleştirme için zaten onayı verdi ve Türkçe Yerelleştirme şirketi olan AiBell Game Localization ile anlaştı, yani şuanda çevriliyor. Buda çeviri ne zaman AiBell tarafından bitirilir Anshar'a teslim edilirse o zaman geleceği anlamına geliyor. Yani herhangi bir Anshar Studios kaynaklı bekletme durumu yok. AiBell Game Localization'un çeviriyi bitirip teslim etmesini bekliyoruz teknik olarak Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] 

• Gamedec şuanda Epic Store üzerinden Kış İndirimleri kapsamında 6 Ocak'a kadar kuponla birlikte 48TL'ye satın alınabiliyor. Yakın zaman içerisinde Türkçe Çevirisi geleceğini hesaba katarsak kaçırmamanızı tavsiye ederim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 16 Aralık 2021; 20:13:16 >
  • Epic ten aldık bakalım Türkçe yama ne zaman çıkacak ?

• Bende epic indirimleri ile 48 tl ye aldım. Yama 2022 de bile çıksa önemli değil. Bu fiyattan alabileceğimi sanmıyorum ileride.

• yapımcı oyunun fiyatlarına bölgesel ayar çekeceğine dair bir mesaj yayınladı. linkte direkt mesaja gidiş yok 29. sayfada yazıyor (sayfa başına 15 mesaj seçerseniz)

https://steamcommunity.com/app/917720/discussions/0/2639622942671537940/?ctp=29

malum oyunun fiyatı dolar kurunda 30 iken türkiye'de 130 lira gibi bir fiyata sahipti. steam'e göre bu önerilen kurun 50-60₺ bandında olması gerekiyor.

• Oyunu aldıktan sonra bu konuyu gördüm. Umarım kısa sürede Türkçe yama gelir.

Oyunun Türkçe olması için uğraşan herkese teşekkür ederim.

• türkçe yama ile ilgili bi gelişme yok galiba.

• GÜNCELLEME 20.04.2022

Gamedec resmi fiyatı 130TL'den 65TL'ye düşürüldü ve Steam sayfası Türkçe olarak yenilendi, tüm işaretler çok yakında Türkçe dil desteğinin ekleneceğini gösteriyor. Takipte kalın!

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]
    Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]store.steampowered.com
    Gamedec on Steam
    https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt

Türkçe dil desteğinin geleceğini güzel bir şekilde duyurmuşlar. Emeği geçenlerin emeklerine, ellerine sağlık

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]
    Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]Gamedectwitter
    “Finally, you have asked, we deliver 🕵️ The upcoming Patch 1.5 will implement Turkish and Korean localizations ❤️ Check the full post ➡️ https://t.co/ljc0sQRZEl We are super excited ❗”
    https://twitter.com/GamedecTheGame/status/1516816491806613506?s=20&t=NkpyzEq825hR5p7O52IKEg
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.