Şimdi Ara

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
11
Favori
17.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gamedec ne zaman Türkçeleşecek?

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]
    Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]store.steampowered.com
    Gamedec - Turkish language when? - Steam News
    https://store.steampowered.com/news/app/917720/view/3195875030025710200
  • Sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az kaldı! AiBell Game Localization olarak üstlendiğimiz ve yapımcı Anshar Studios ile omuz omuza beraber çalıştığımız siberpunk türündeki RYO Dedektiflik oyunu Gamedec'e Türkçe dil desteği 1.5 yamasıyla birlikte geliyor!

Üstelik artık Gamedec'in Türkiye bölgesel fiyatı sadece 64,99 TL!

Emin olun ki bu istekleriniz boşuna değildi. Anshar Studios bize her gelişmeyi devamlı olarak iletiyordu. Başta @TackleBarry olmak üzere Türk oyuncu topluluğumuzdaki herkesle gurur duyuyoruz!

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]store.steampowered.com
    Gamedec on Steam
    https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 21 Nisan 2022; 11:31:37 >
  • Sonunda geldi be : ) Arkadaşlar herkesi Gamedecin Discorduna bekliyoruz ...

• Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]

26.04 tarihinde gelecek olan 1.5 güncellemesinin Türkçe dil desteğini getireceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Sanal dünyalar dedektifleri bekliyor, bu meydan okumaya hazır mısın?

Gamedec on Steam
    https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt

umarım yama EPİC içinde yayınlanır ve anında orayada gelirse teşekkürler. yoksa çok ağır konuşacam. oyunu epicten aldım.

(türkçesi çıkacak diye var diye bizi oyalayan ve chernoblyte oyununu aldıranlar utansın.)

• Bu konunun ilk açılıp da oyunu istek listeme eklediğimi, steam sayfasına yazdığımı ve Youtube'dan Türkçe altyazılı videoya Türkçe dil istediğimi yazdığımı çok net hatırlıyorum. Zaman ne kadar çabuk geçmiş, 16 Eylül'de 2021'de çıktığında Türkçe altyazılı çıkmayınca çok üzülmüştüm ancak sonra öğrendim ki 14 Eylül'de Türkçe çevirisi başlamış. O zamandan beri bekliyorum ve artık kavuşmak çok iyi olacak. 135 lirayken alamamıştım ancak 65 liraya inince Türkçe geldiği gibi direk alacağım. Bu arada güncelleme tabii ki Epic'e de gelecektir orası da Türkçe olacaktır.

• Aman Tanrım! Hey şey bana bağlı, bu inanılmaz.

• r0ket kullanıcısına yanıt

Bugüne kadar Gamedec için yayınlanan tüm ek paketler Epic Games Store'da da aynı şekilde yayınlandı. Bu nedenle Gamedec'in Epic Games Store'daki sürümünde de Türkçe dil desteğinin yayınlanmaması için bir neden göremiyoruz.

• Güncelleme ne zaman gelir bizim saatle?

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Sanırım öğlen 14:30'da.

• 16 Temmuz 2020'de başlattığım bu kampanya 26 Nisan 2022 tarihi yani bugünle birlikte sonuçlanmıştır. Saat 15:10 itibari ile Türkçe dil desteği oyuna eklenmiştir. Kampanyaya katılan ve destek olan herkese teşekkürler, sizden ricam oyunu orijinal olarak alıp firmayı desteklemeyi ihmal etmeyin ve firmalardan talepkar olmayı unutmayın.

Herkese iyi oyunlar!!

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK]AnsharStudiosyoutube
    Gamedec Patch 1.5 - Voice - over
    https://www.youtube.com/watch?v=BDWL5tJ_eSk&feature=youtu.be

Not: Anlık oyuna direk girenler için ufak bir problem çıkmış, 1 saat içinde çözeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 26 Nisan 2022; 15:53:26 >
  • r0ket kullanıcısına yanıt

Aldığımız son dakika bilgisine göre evet, Epic Games Store sürümünde de şu an Türkçe dil desteği yayınlanmış durumdadır. Keyifli oyunlar dileriz.

• Gamedec anlık olarak Epic Store'da 38,99TL'ye satılıyor, bedavadan bir tık pahalı!

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Selam, Türkçe desteği geldi mi epicte de ?

• AsRuleS kullanıcısına yanıt

teşekkürler. cidden çok büyük bir olay oldu bu çeviri. elinize sağlık

• performer999 kullanıcısına yanıt

Dün aldığımız son dakika bilgisine göre evet, Epic Games Store sürümünde de şu an Türkçe dil desteği yayınlanmış durumdadır. Keyifli oyunlar dileriz.

• Gamedec için dil desteği taleplerinin neye göre değerlendirildiğinin en net kanıtı:

Zamanında bu konu üzerinde çalışıp hazırlık yaparken bizlere bu denli açık ve net şekilde taleplerinin ne olduğunu belirten Anshar Studios'a çok teşekkür ediyoruz.

• En başından beri kampanyaya destek vermiştim , bugünün geldiğini görmek sevindirici.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.