Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
66.481
Cevap
545
Favori
2.360.434
Tıklama
Giriş
    2583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramelov

9. bölümün son yarım saatini uyumadan izleyeyim dedim. Izlemez olaydım. Son bölümlerde şoka girdim. Neredeyse 1 dk. ekrana öylece bakakaldım.ir filme Hiç bu kadar şaşırdığimı hatırlamıyorum.

hocam nefesim kesildi kanım dondu o derece. gece yemin ediyorum yatamadım aklım hep Starklarda. Zaten o kapıların kapanıp Lannister marşı çalmaya başladığı an anladım bişeyler olacağını

Ama Kuzey unutmazmış.

gelecek sezonlara dair spoilerların hepsini actım. içime biraz su serpildi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lifetaker

ABİ ALLAH INI PEYGAMBERİNİ SEVEN 9. BÖLÜM BİRİSİNİN GÖRDÜĞÜ RÜYA DESİN

ABİ ALLAH INI PEYGAMBERİNİ SEVEN 9. BÖLÜM BİRİSİNİN GÖRDÜĞÜ RÜYA
    |
    |
    Kızıl kadının büyüsündeki üç sülük ızgarasından ilki gerçekleşti son bölümde de cofri piçi ölebilir. Ayrıca jon kızın hayatını kurtarmak için yaptı bence gönlünü alır.
    "İnsanlar sevilmek için yaratıldılar, eşyalar ise kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların sevilmeleri ve insanların kullanılmalarıdır." Hayatını, Türk irfanına adayan, münzevi ve mütecessis bir fikir işçisi; Cemil Meriç.
  • Yarbay
    4052 Mesaj
    Olmaz olamaz olmamalı böyle bir dizi ya.

Ulan bütün sevilen başrol karakterler ölür mü bir dizi de ya???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: geoxid

Olmaz olamaz olmamalı böyle bir dizi ya.

Ulan bütün sevilen başrol karakterler ölür mü bir dizi de ya???

+1

-İlk başta Kral ölürse Lannister lar herkese üstünlüğü kurar ve dizi biter bu yüzden kral ölmez diye düşünüyordum.Öldü.
    -Sonra Drogo ölmez, ölürse targeryen yalnız kalır demiştim.Öldü.
    -Sonra Ned Stark için aynısını söyledim.Ama kesin emindim.Dizinin en karizmatik adamı,başrol oyunucusu 1x09 da öldü.
    -Sonra dedim; Robb, Ned den daha iyi savaşçı.Ned in yerine Robb un geçtiği iyi oldu.Kesin Starklar kral olur.Robb öldü.
    -Robb un öldüğü an dedim, Catelyn i esir alırlar.Sonra catelyn kaçar.Catelyn öldü.

Beğendiğim 5 karakter kaldı: Benjen,Bran,Arya,Jon Snow, Rickon

Ölmez lan bunlar.Ölseler stark soyu yok olur.Bunlar ölmez artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__onder -- 5 Haziran 2013; 14:28:03 >
    |
    |

• Yarbay
    5763 Mesaj
    sezon 3 bölüm 9 son yarım saatten önce herşey normal dizi biter ne fener kaldı ne #geziparkı ne #direniş ne #gaz bombası bişi bırakmadılar helal olsun...
    |
    |

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn LuffyBey Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj

hüzünlü müzik değil dostum bayağı bayağı lannisterların şarkısını çaldılar
    |
    |
    Bahsedilenler: druen
    Psikolojim bozuldu yeminle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fırka, milliyyet, lisan nâmıyla dâim aynlık; En samîmî kimseler beyninde en ciddî açık;
    Enseden arslan kesilmek cebheden yaltak kedi... Müslümanlık bizden evvel böyle zillet görmedi!
  • Yarbay
    3406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

Bunu söyleyen jaime'mi ya? Bu şarkıyı her açtığımda o geliyor aklıma

• Yarbay
    2372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cnr_kfks

Son bölümden sonra şoka girdim resmen kitabı okumadım son bölüm için tahmin ;
    Kızıl kadının büyüsündeki üç sülük ızgarasından ilki gerçekleşti son bölümde de cofri piçi ölebilir. Ayrıca jon kızın hayatını kurtarmak için yaptı bence gönlünü alır.

Tahminlerde sınıfta kaldın hocam.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

Bunu söyleyen jaime'mi ya? Bu şarkıyı her açtığımda o geliyor aklıma

Banada tywin geliyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    482 Mesaj
    Biride çıkıp benjen stark a ne olduğunu yazmamış kitabı okuyanlara sesleniyorum bu amcayla ilgili hiçmi bişey yok ya adam bi anda kayboldu gitti
    |
    |
    Alcatraz - Almost Human - Arrow - Banshee - Breaking Bad - Chuck - Constantine - Continuum - Da Vinci's Demons - Dexter - Forever - Fringe - Game of Thrones - Gotham - Heroes - Lost - Merlin - Misfits - Mr. Robot - Person of Interest - Prison Break - Revolution - Shameless - Sherlock - Smallville - Sons of Anarchy - Spartacus - Supernatural - Terra Nova - The 100 - The Flash - The Walking Dead - The X Files - Touch - Vikings
    Avatar The Last Airbender - Death Note - Naruto - Ultimate Spider-Man
  • Yarbay
    4068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

İlk tahmini gayet yerinde bence.

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"

• Yarbay
    13464 Mesaj
    son bölüm naısldı öyle ya şok oldum kanım dondu...
    |
    |

|
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

quote:

• Yarbay
    5348 Mesaj
    qarth'ı hatırlayın.daenerys targaryen'a yüzü kapalı bir kadın ser jorah senden hoşlanıyor demişti.son bölüme ser jorah'ın bakış atmasından sonra o aklıma geldi.kimdi o kadın :) qarth'ta kalan bir falcı köle falan mı acaba.düşündüğüm gibi gizemli önemli bir karakter değilmiş galiba.

bir de daenerys targaryen'ı limanda öldürmeye çalışan büyücü küçük kız nereye kayboldu sizce?

NOT: kitapta yazıyorsa spoiler olarak öğrenmek istemiyorum.sadece fikir sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Haziran 2013; 15:58:45 >

Orijinalden alıntı: aycibin

qarth'ı hatırlayın.daenerys targaryen'a yüzü kapalı bir kadın ser jorah senden hoşlanıyor demişti.son bölüme ser jorah'ın bakış atmasından sonra o aklıma geldi.kimdi o kadın :) qarth'ta kalan bir falcı köle falan mı acaba.düşündüğüm gibi gizemli önemli bir karakter değilmiş galiba.

bir de daenerys targaryen'ı limanda öldürmeye çalışan büyücü küçük kız nereye kayboldu sizce?

NOT: kitapta yazıyorsa spoiler olarak öğrenmek istemiyorum.sadece fikir sordum.

hocam bu qarth'daki büyücüleri öldümüştü daenerys ama büyücüler senin peşini bırakmayacağız falan demişlerdi.bence en yakın zamanda tekrar ortaya çıkacaktır.
    |
    |
    GIGABYTE 970A-UD3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.) / AMD FX X8 8320 Soket AM3 3.5GHz 16MB Cache 125W 32nm / Sapphire R9 270X TOXIC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 / GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1866Mhz CL9 1.5V Dual Kit / CORSAIR CARBIDE SERİSİ 400R 80PLUS 750W MidT ATX / Seagate 3.5" 1TB HDD 8GB SSD Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSHD / Logitech MK330 WIRELESS DESKTOP / Logitech Marathon Mouse M705 / Logitech V20 2 1 Usb Speakers / Asus 23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR / Cooler Master SEIDON 120M SIVI SOĞUTMA

• Yüzbaşı
    317 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

quote:

Hadi ya Kendime o zaman
    |
    |
    "İnsanlar sevilmek için yaratıldılar, eşyalar ise kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların sevilmeleri ve insanların kullanılmalarıdır." Hayatını, Türk irfanına adayan, münzevi ve mütecessis bir fikir işçisi; Cemil Meriç.

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.