Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geoxid

Olmaz olamaz olmamalı böyle bir dizi ya.

Ulan bütün sevilen başrol karakterler ölür mü bir dizi de ya???

+1

-İlk başta Kral ölürse Lannister lar herkese üstünlüğü kurar ve dizi biter bu yüzden kral ölmez diye düşünüyordum.Öldü.
    -Sonra Drogo ölmez, ölürse targeryen yalnız kalır demiştim.Öldü.
    -Sonra Ned Stark için aynısını söyledim.Ama kesin emindim.Dizinin en karizmatik adamı,başrol oyunucusu 1x09 da öldü.
    -Sonra dedim; Robb, Ned den daha iyi savaşçı.Ned in yerine Robb un geçtiği iyi oldu.Kesin Starklar kral olur.Robb öldü.
    -Robb un öldüğü an dedim, Catelyn i esir alırlar.Sonra catelyn kaçar.Catelyn öldü.

Beğendiğim 5 karakter kaldı: Benjen,Bran,Arya,Jon Snow, Rickon

Ölmez lan bunlar.Ölseler stark soyu yok olur.Bunlar ölmez artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsevenadam -- 5 Haziran 2013; 14:28:03 >

• sezon 3 bölüm 9 son yarım saatten önce herşey normal dizi biter ne fener kaldı ne #geziparkı ne #direniş ne #gaz bombası bişi bırakmadılar helal olsun...
  • hüzünlü müzik değil dostum bayağı bayağı lannisterların şarkısını çaldılar
  • s3e9
    Psikolojim bozuldu yeminle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

hüzünlü müzik değil dostum bayağı bayağı lannisterların şarkısını çaldılar

Bunu söyleyen jaime'mi ya? Bu şarkıyı her açtığımda o geliyor aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr_kfks

Son bölümden sonra şoka girdim resmen kitabı okumadım son bölüm için tahmin ;
    Kızıl kadının büyüsündeki üç sülük ızgarasından ilki gerçekleşti son bölümde de cofri piçi ölebilir. Ayrıca jon kızın hayatını kurtarmak için yaptı bence gönlünü alır.

Tahminlerde sınıfta kaldın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

hüzünlü müzik değil dostum bayağı bayağı lannisterların şarkısını çaldılar

Bunu söyleyen jaime'mi ya? Bu şarkıyı her açtığımda o geliyor aklıma

Banada tywin geliyor.

• Biride çıkıp benjen stark a ne olduğunu yazmamış kitabı okuyanlara sesleniyorum bu amcayla ilgili hiçmi bişey yok ya adam bi anda kayboldu gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Kızıl kadının büyüsündeki üç sülük ızgarasından ilki gerçekleşti son bölümde de cofri piçi ölebilir. Ayrıca jon kızın hayatını kurtarmak için yaptı bence gönlünü alır.

İlk tahmini gayet yerinde bence.

• son bölüm naısldı öyle ya şok oldum kanım dondu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

quote:

• qarth'ı hatırlayın.daenerys targaryen'a yüzü kapalı bir kadın ser jorah senden hoşlanıyor demişti.son bölüme ser jorah'ın bakış atmasından sonra o aklıma geldi.kimdi o kadın :) qarth'ta kalan bir falcı köle falan mı acaba.düşündüğüm gibi gizemli önemli bir karakter değilmiş galiba.

bir de daenerys targaryen'ı limanda öldürmeye çalışan büyücü küçük kız nereye kayboldu sizce?

NOT: kitapta yazıyorsa spoiler olarak öğrenmek istemiyorum.sadece fikir sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Haziran 2013; 15:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

qarth'ı hatırlayın.daenerys targaryen'a yüzü kapalı bir kadın ser jorah senden hoşlanıyor demişti.son bölüme ser jorah'ın bakış atmasından sonra o aklıma geldi.kimdi o kadın :) qarth'ta kalan bir falcı köle falan mı acaba.düşündüğüm gibi gizemli önemli bir karakter değilmiş galiba.

bir de daenerys targaryen'ı limanda öldürmeye çalışan büyücü küçük kız nereye kayboldu sizce?

NOT: kitapta yazıyorsa spoiler olarak öğrenmek istemiyorum.sadece fikir sordum.

hocam bu qarth'daki büyücüleri öldümüştü daenerys ama büyücüler senin peşini bırakmayacağız falan demişlerdi.bence en yakın zamanda tekrar ortaya çıkacaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

quote:

Hadi ya Kendime o zaman

• ben bu bölümü sevmedim. bu kadar önemli karakterlerin bir anda ölmesi hoş olmadı diye düşünüyorum.
  • Merhabalar çapulcu kardeşler, bu bölümde kitaplardan spoiler veriliyor mu? Spoiler almayayim diye dizi başladığından beri internette dizi ile ilgili hiçbir yeri okumuyordum. Dünkü bölüm ağzıma öptü resmen. Bu forum güvenli midir? :)

• Beyler ben bi şeyden şüpheleniyorum:

• quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Merhabalar çapulcu kardeşler, bu bölümde kitaplardan spoiler veriliyor mu? Spoiler almayayim diye dizi başladığından beri internette dizi ile ilgili hiçbir yeri okumuyordum. Dünkü bölüm ağzıma öptü resmen. Bu forum güvenli midir? :)

Degil. Kaç. Ciddiyim

• 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.