Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Beyler son bolum ile ilgili arkadas bi bilgi verdi. bi bakin spoilera son bolumu izlemis olanlar.

Dedigine gore catelyn olmeyecek, biri onu iyilestirecek ancak konusamayacakmis

Arkadasa cevap olarak agir spoiler icerir 3.kitabin sonuydu sanirim...

2 kisi kendini feda ediyor boylece yuzsuz adamlar catelyni geri canlandiriyor.

Bogazi cok derin kesildigi icin konusamiyor fakat herseyi hatirliyor ve tek tek intikamini aliyor...

Acmicam aga acmicam. Yanlislikla millet red wedding'i okuyup spoiler temis zaten. Simdi senin yazdigini okursam sonraki bi 20-30 bolum elimde patlar

Yok hocam sen yazmissin zaten az cok aynisini yazdim. Baska arkadaslar icin agir :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jon snow ygritte piclik yapti

• quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Khalessi'nin dothrakca söylediği 2-3 cümlelik bir şey vardı. Onu benim için bulabilecek var mı?

Birinin imzasında görmüştüm. Şuan bulamadım.

Shekh ma Shieraki anni

Türkçesi yazıyordur senin gördüğünde de ; Şekma Şarakianni

Teşekkür ederim hocam.

• when the winter has come, stark will rise again!
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakess

jon snow ygritte piclik yapti

P.çlik değil de bence kızı kurtardı orda, çünkü diğer yabaniler hem John a hem de kıza saldıracaklardı, önce kızın yabanilere saldırmasını engelledi ki kıza zarar gelmesin, daha sonra öldürdü vs. Eminim ki ilerde gönlünü alacaktır kızın.Basit bir türk filmi hikayesi gibi oldu o sahneler.
  • dota oynarken karşı taraftan bi herif spoiler attı doğru mu bu doğruysa çok büyük ona göre

daenerys ölüyomuş kendi boğazını keserek
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

robbb....
    http://www.youtube.com/watch?v=NVInT_0wqXQ

Yanlız bişeyi anlamadım bi bakın

Robb'un annesinin nereden aklına geldi o adamın koluna bakmak altında zırh olduğunu filan nasıl tahmin etti orada kaçırdımda.

adam içki içmiyor ,sarhos olmuyor, kapılar kapatılıyor, huzunlu müzeik calıyor. kadın bir terslik oldugunu anlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

robbb....
    http://www.youtube.com/watch?v=NVInT_0wqXQ

Yanlız bişeyi anlamadım bi bakın

Robb'un annesinin nereden aklına geldi o adamın koluna bakmak altında zırh olduğunu filan nasıl tahmin etti orada kaçırdımda.

adam içki içmiyor ,sarhos olmuyor, kapılar kapatılıyor, huzunlu müzeik calıyor. kadın bir terslik oldugunu anlıyor.

Catelyn'in orda şüphelenmesinin baş nedeni,o sıra çalınan müziktir.Müzigin adı "Castemere yagmurları"'ydı zaten bolumun adıyla aynıydı.Şarkının anlamı önceki bölümde cercei ,margery koluna girince açıklamıştı.Tywin Lannister'ın gazabıyla özleşmiş bir şarkıdır.Catelyn de bu yuzden şüphelenmiştir.

• bölümü güzelce izlerken tam mind f*ck oldu final tadında bir bölümdü
  • Ulan şu son bölümden sonra çok spoiler yedim ya birde dün hatırlayamamıştım ama George Martini bizim başkana benzettim dün (Ünal Reis) satılmayacak oyuncu yok diyor ya hani buda öldürülmeyecek adam yok diyor,demiş ...
  • her yer winterfell her yer direniş!!!!
  • dizilerin sıradan seyreden mantalitesini olağanlığını ve alışılagelmişilği yıkan bir bölüm olmuş hatta bölüm değil efsane olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: StormBorn

quote:

P.çlik değil de bence kızı kurtardı orda, çünkü diğer yabaniler hem John a hem de kıza saldıracaklardı, önce kızın yabanilere saldırmasını engelledi ki kıza zarar gelmesin, daha sonra öldürdü vs. Eminim ki ilerde gönlünü alacaktır kızın.Basit bir türk filmi hikayesi gibi oldu o sahneler.

keske alsa kizin gonlunu
    ufak bi spoiler istersen bakabilirsin. pekte onemli degil bence

kavustuklari zaman kiz olecekmiş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StormBorn

quote:

keske alsa kizin gonlunu
    ufak bi spoiler istersen bakabilirsin. pekte onemli degil bence

kavustuklari zaman kiz olecekmiş

Çok ufakmış kardeş sağolasın mıçtın yani

• 9. bölümün son yarım saatini uyumadan izleyeyim dedim. Izlemez olaydım. Son bölümlerde şoka girdim. Neredeyse 1 dk. ekrana öylece bakakaldım.ir filme Hiç bu kadar şaşırdığimı hatırlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramelov

9. bölümün son yarım saatini uyumadan izleyeyim dedim. Izlemez olaydım. Son bölümlerde şoka girdim. Neredeyse 1 dk. ekrana öylece bakakaldım.ir filme Hiç bu kadar şaşırdığimı hatırlamıyorum.

hocam nefesim kesildi kanım dondu o derece. gece yemin ediyorum yatamadım aklım hep Starklarda. Zaten o kapıların kapanıp Lannister marşı çalmaya başladığı an anladım bişeyler olacağını

Ama Kuzey unutmazmış.

gelecek sezonlara dair spoilerların hepsini actım. içime biraz su serpildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

ABİ ALLAH INI PEYGAMBERİNİ SEVEN 9. BÖLÜM BİRİSİNİN GÖRDÜĞÜ RÜYA DESİN

ABİ ALLAH INI PEYGAMBERİNİ SEVEN 9. BÖLÜM BİRİSİNİN GÖRDÜĞÜ RÜYA
  • Son bölümden sonra şoka girdim resmen kitabı okumadım son bölüm için tahmin ;
    Kızıl kadının büyüsündeki üç sülük ızgarasından ilki gerçekleşti son bölümde de cofri piçi ölebilir. Ayrıca jon kızın hayatını kurtarmak için yaptı bence gönlünü alır.
  • Olmaz olamaz olmamalı böyle bir dizi ya.

Ulan bütün sevilen başrol karakterler ölür mü bir dizi de ya???

• 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.