Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin sonunda umarım Daenerys'in zaferini izleriz

Cersei bekle senin için Arya geliyor
  • izlersin
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Çıkacak kitaplar şu anki olaylardan bağımsız olacak yalnız. Bunlar senaristlerin işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum ve içine ettiler güzelim hikayeyi. Son 2 sezondan hiç zevk almadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşündükçe bir garip oluyorum iki sene boyunca şimdiye kadarki en kötü sezonu nasıl çekebildiler hayret ediyorum, Bence iki sene ara verilmesinin sebebi daha çok ilgi çekmek başka bir açıklaması yok şuana kadar izlediğimiz şeyler daha önceki sezonların yanına bile yaklaşamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Çıkacak kitaplar şu anki olaylardan bağımsız olacak yalnız. Bunlar senaristlerin işi.
    Yalnız kitapların sonu diziyle aynı olacak diyordu grrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım YÜZÜKLERİN EFENDİSİ bize GOT'u unutturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Umarım YÜZÜKLERİN EFENDİSİ bize GOT'u unutturur.
    O diziden umudum çok ama yılların usta dizi yapımcısı hbo bile böyle boka sardıysa amazon nasıl altından kalkar pek bilemiyorum.

Haa nasıl bir avantajları olarak bütçe konusunda sınır yok. Adamlarda para bok, sonuçta amazon .

Hbo ise izlendikçe bütçe artırmıştı ona rağmen Son sezon hala pek bir şey göremedik öyle ahım şahım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

O diziden umudum çok ama yılların usta dizi yapımcısı hbo bile böyle boka sardıysa amazon nasıl altından kalkar pek bilemiyorum.

Haa nasıl bir avantajları olarak bütçe konusunda sınır yok. Adamlarda para bok, sonuçta amazon .

Hbo ise izlendikçe bütçe artırmıştı ona rağmen Son sezon hala pek bir şey göremedik öyle ahım şahım

Alıntıları Göster
    Orta Dünya hikayelerini GoT gibi kafalarına göre yazamaz senaristler Tolkien Vakfı sıkı bir anlaşma yaptı. Hobbitte yaşandıydı aynı hata

• quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Kitapla dizinin sonu aynı olucak
  • Finwe. kullanıcısına yanıt
    En efsane 2 dönemden birini aktaracaklar dizide benim de umudum büyük. Celebrimbor reisin o yüzükleri dövdüğü sahneyi iple çekiyorum pabucunu dama atabilir GoT'un kısa sürede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

En efsane 2 dönemden birini aktaracaklar dizide benim de umudum büyük. Celebrimbor reisin o yüzükleri dövdüğü sahneyi iple çekiyorum pabucunu dama atabilir GoT'un kısa sürede.
    Nasıl bir dizi olacak acaba yani diyalog üzerine mi yoksa savaş falan da olacak mı?

Sauron, Gandalf, Aragornlar falan olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finwe.

Kitapla dizinin sonu aynı olucak

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey yok. D&D arya konusuna 3 sene önce karar verdik diyor, o zamanlar GRRM kitabın sonunu vermemişti kendilerine. Kitapta NK yok, dizide (f)aegon yok. Euron bambaşka bir karakter.

Benzeyebilir ama aynı olmasının imkanı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Öyle bir şey yok. D&D arya konusuna 3 sene önce karar verdik diyor, o zamanlar GRRM kitabın sonunu vermemişti kendilerine. Kitapta NK yok, dizide (f)aegon yok. Euron bambaşka bir karakter.

Benzeyebilir ama aynı olmasının imkanı yok.

Alıntıları Göster
    GRRM kendi dedi diziyle kitabın sonu aynı olucak diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: GK13

Nasıl bir dizi olacak acaba yani diyalog üzerine mi yoksa savaş falan da olacak mı?

Sauron, Gandalf, Aragornlar falan olacak mı?

Alıntıları Göster
    Valla dostum instagramda paylaştıklarına göre tek yüzüğün yapımından başlıcak gibi 2. Çağ dönemini anlatıcak Sauron ve Celebrimbor hikayesi anlatılır yüzükleri yapışları falan. Aragorn kesin olamaz eğer sadece 2. Çağda geçer ise Gandalf da olmaz
  • quote:

GRRM kendi dedi diziyle kitabın sonu aynı olucak diye

Alıntıları Göster
    Hayır, dediği şey "o kadar da farklı olacağını düşünmüyorum çünkü onlarla konuştum"du. Kendisinin dizinin nasıl bittiğini bilmediğini de söylemişti.

quote:

Anderson Cooper: I mean, do you worry that some fans will have Dan and David's ending in-- in their mind's eye? Would that-- would that-- you know, would that be a disappointment to you?

George R.R. Martin: I don't think Dan and Dave's ending is gonna be that different from my ending because of the conversations we-- we did have. But they may be on certain secondary characters, there may be big differences. And, yeah, some of the people will have that. There will be a debate, I'm sure. I think a lot of people, who-- say, "Oh, Dan and Dave's ending is better than the one George gave us. It's a good thing they changed it." And there will be a lot of people who say, "No. Dan and Dave got it wrong. George's ending is better." And they will all fight on the internet. And there will be debate. And-- that's fine. I mean, it-- you know, the worst thing for any work of art, be it a movie or a book is to be ignored.

https://www.cbsnews.com/news/how-will-george-rr-martin-final-game-of-thrones-books-end-60-minutes-2019-04-15/

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Hayır, dediği şey "o kadar da farklı olacağını düşünmüyorum çünkü onlarla konuştum"du. Kendisinin dizinin nasıl bittiğini bilmediğini de söylemişti.

quote:

Anderson Cooper: I mean, do you worry that some fans will have Dan and David's ending in-- in their mind's eye? Would that-- would that-- you know, would that be a disappointment to you?

George R.R. Martin: I don't think Dan and Dave's ending is gonna be that different from my ending because of the conversations we-- we did have. But they may be on certain secondary characters, there may be big differences. And, yeah, some of the people will have that. There will be a debate, I'm sure. I think a lot of people, who-- say, "Oh, Dan and Dave's ending is better than the one George gave us. It's a good thing they changed it." And there will be a lot of people who say, "No. Dan and Dave got it wrong. George's ending is better." And they will all fight on the internet. And there will be debate. And-- that's fine. I mean, it-- you know, the worst thing for any work of art, be it a movie or a book is to be ignored.

https://www.cbsnews.com/news/how-will-george-rr-martin-final-game-of-thrones-books-end-60-minutes-2019-04-15/

Alıntıları Göster
    Sonuç aynı olucak ama hikayenin işleyişinde farklar olucak demeye getirmiş bende bunu kastediyorum tahta oturacak kişi her türlü aynı ikisinde de

• quote:

Sonuç aynı olucak ama hikayenin işleyişinde farklar olucak demeye getirmiş bende bunu kastediyorum tahta oturacak kişi her türlü aynı ikisinde de

Alıntıları Göster
    Kitaplar keşke çıkabilse da görsek (zannetmiyorum çıkacaklarını) ama dizinin kitapla alakası kalmadı. Sadece ilk kitabın adı a game of thrones iken serinin adı a song of ice and fire, dizi ise adı gibi. Yaklaşan kıyametin yanında demir, rahatsız bir koltuk için çatışmak çocukça ve kitaplar bunu anlatıyorlar.

Ben kitaplarda ortada bir taht kalacağını sanmıyorum. Zaten Dany'nin gördükleri de bunu destekliyor.

• Ejderha 5. bölümdeki savaşta nasıl savaşacak çok merak ediyorum

Kalenin her tarafı uzun mızraklı silahlarla dolu, ejderhayı keklik gibi avlayabilirler
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    4k TV de karanlıkta izledim parlaklık beni rahatsız etmedi. Senaryonun mahvedilmesi ve savaş sahnelerindeki hollywood klişeleri(son anda kurtulmalar, kamera hileleri, yakın çekimler ve sallanan kamera vb.) yüzünden o bölüm game of thrones standartlarında 2'den fazlasını hak etmez. Ha diğer dizilerle karşılaştırırsak tabii ki en az 8 verilir. Fakat hardhome, battle of the bastards gibi bölümler çekmiş bir dizinin standartlarına göre leş bir bölüm.

• 
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.