Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31803181318231833184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkesin zevki farklıdır. Ben şahsen söylenenler kadar kötü bulmadım. 7. sezondan itibaren kurgusal bozukluklar başlamıştı zaten. Görmezden gelerek izlemek gerekiyor. Son sezonda apar topar konuyu bitirmeye çalışıyorlar. Maalesef 7. ve 8. sezonların bölüm sayısının az olması kalite düşüşündeki başlıca etken diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 10 Mayıs 2019; 4:3:43 >

• Sad but true
  • Zırh giydirilmiş halde kamikaze yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    ejderhaya nasil zirh giydirecekler, at degil ki bu. Hem zirhi bile deler o buyuk oklar.
    Gece saldirsa yada dikkatleri baska yöne cekilmişken saldirsa etkili olur herhalde

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    Direk gokyuzunden inecek tepelerinden inerse bi problem olmaz zaten o tarafa cevirmek zor olur okları bi de alev puskurtse tamamdir hepsi yandi :D son bolumde zaten dany dedi gokyuzunden inicegini

• Bakacağız artık hocam.. Bir ihtimal Got un çıtasını yükseltecek bir bölüm bekliyorum.

@Efhialtes. +1 Gök girsin Kızıl Çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 10 Mayıs 2019; 3:48:22 >
  • Sauron olacak ama sanırım ilk etapta Annatar olarak karşımıza çıkacak. Gandalf ve Aragorn yok. Onlar 3.çağda yaşadılar. Dizi 2.çağı konu ediniyor.
  • Olay gizemini hala korusa da sonunu herkes biliyor saniyorum.

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    Belki de eskiden kalma Balerion un zırhı kalededir ve onu bulup giydirirler, dizi zaten karman çorman oldu zerre zevk almıyorum :)
  • Gelecek bölümde olacaklar burada!!! Ejderha cüceler tarafından nasıl zırhlandı?

Euron reyizin ejderi görünce ayvayı yedik bakışııı. En sonda Ejderhanın kingslandinge adım atışı.

hepsi bu videoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 10 Mayıs 2019; 11:50:27 >
  • eskiden dizinin yeni bölümlerini merakla beklerdim...şimdi artık ne zaman bitecek bu çile diyorum. son 4 bölüm de toplasan 2 bölümlük hikaye yok. jon çok pasif kaldı. bence cercei tahtta kalsın çünkü dizideki en tutarlı karakter o.
  • Merdomable kullanıcısına yanıt
    Game of Thrones (2011 - 2019)

dragona büyük gelir balerionun zırhı
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Dizide o kadar mantık hataları doldu ki millete bu Balerion reisin zırhı derlerse şaşırmam. Ya öyle bir şey çıkaracaklar ya da Gendry yeni zırh yapmış olacak. Çok bir beklentiye girmemek lazım.
  • Lem kala kala 1 tane ejderha kaldı o da ölmesin
  • Bir ara Martin kevaşesini size, GOT rezaletini ise LOTR evrenine rakip görenler hakkında ne düşünüyorsunuz Fantastik Evrenlerin Rakipsiz Kralı Bey?

Game of Thrones (2011 - 2019)

Tarihin sonuna kadar en iyisi LOTR. Daha iyisi yazılamaz, kurgulanamaz. Birincilik koltuğu hiçbir zaman tehlikeye girmemişti asla da girmeyecek. Öyle bir şeyin imkanı bile yok.

Yeah, hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 10 Mayıs 2019; 13:17:46 >

• LOTR film serileri ile zaten zirveydi. Dizisi de bu salakça seriden daha iyi olacatır orası kesin.

GoT büyük bir çöküş yaşadı bu sezon. Her zaman vasat bir yapım olarak akıllarda kalacak.

• Dizinin sonunda muhakkak bir tanede olsa ejderha kalmalı bence hepsi ölmüş olursa böyle bir evren için hiç güzel bitmemiş olur.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    İleride yeni ejderhalar doğamaz mi bunların doğduğu gibi

• Hocam yalniz kitaplar daha bitmedi bu dizi onu bi anlayip yorum yapin.

• Sanmıyorum hiç, Bunların ilk doğduğu sahneyi izlerseniz benzer birşey olması yine pek mümkün değil.
  • 
Sayfa: önceki 31803181318231833184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.