Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lan grejoy donanmasının gemileri kayanın arkasına park edip saklanması neydi öyle hasdhasdhdsahasdhhasdadshdhshdsasdhasdahsdadhahsd

bizim çakma kraliçe koskoca donanmayı göremiyor ve ejderha tek yiyor :D

artık dizi insanlarla alenen başşak geçme kısmına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fthcyr

DİZİ DEDİĞİN 4 veya 5 sezon olur 8 sezon olursa sonu böyle olur
    tarihte örnekleri var
    kurtlar vadi gbi arka sokaklar gibi d.v.dd gibi
    iyi güzel getirdiler finiş i yapamadılar
    bence dizinin uzunluğundan ziyade senaristlerin kapasitesi yetmedi

yoksa işlenecek daha tonla olay vardı ki hiç biri işlenmeden dizi bitecek, kaldı 2 bölüm zaten.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    En azından bölümün ne kadar karanlık olduğunu ve aydınlık olsaymış seyir zevkinin çok daha yüksel olabileceğini gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çokda canımı sıkan tip şu bran stark, arkadaş bi tip hiçmi işe yaramaz bayık bayık bakmaktan başka hiç bir numarası yok tipini sevdiğim. Ulen 8 sezondur bunuda şişirdiler bi halt çıkacakmış gibi bekledik napıcak acaba diye. Mundar ettiler güzelim diziyi
  • Ben demiştim sonu lost gibi olacak diye ama bilememişim daha da kötü olacak sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aydınlatılmış sürüm düşmüş diyorlar. Bulan var mı.

• Once yorgun asker ve ejderhalarla yola cikilmasi ejderha ve meissdranin olmesi, dany nin tavirlari, yardimcilarinin konusmalari dany nin deli krala donustugunu gosteriyor. Bence sizan senaryo dogru.

• Bir kıyaslama yapacağım bu kıyaslama nekadar doğru olur bilemem .Lost dizisi nasilki bir zamanlar dünyayı kasıp kavuruyordu acaba şimdi ne olacak çok gizemli bir dizi diyordum şimdide GOT dünyada izlenme rekorları kırıyor aynı lost etkisi bırakıyor her haftayı iple çekiyoruz. Bu tür diziler evet güzel ama en fazla kaç defa izlenir bence max 2 hadi bilemedin 3 defa izlersin. Ama kemal sunalın filmleri öylemi 37 yaşındayım kemal sunal filmleriyle büyüdüm indirip izlemem ama ne zaman tv de karşıma çıksa izlerim o sahneyi belki ömrümde 20 defa izlemişimdir ama her izleyişimde yine gülerim . Bence kemal sunal filmleri got olsun lost olsun breaking bad olsun veya cesur yürek titanik filmi olsun hepsinden üstündür. Kemal sunal zamanında büyüdüğüm için kendimi şanslı hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 9 Mayıs 2019; 14:46:49 >
  • 4. bölüm eleştirileri harbiden doğruymuş. Dizi bitiyor ama klasik Got bölümleri gibi gitmeye devam ediyor hala

Bari Cersei'ye kazandırmasınlar şu savaşı. Arya bitirir belki bunun işini
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    Aydınlatılmış sürüm parlaklık ayarı arttırılmış oluyor işte. Player ayarlarından yükseltip öyle izleyebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8.sezonu komple izledim beyler.Hala inanmayanlar var..

Arya gitti beyler onu unutun artık..

peki 5.bölüm de neler olcak ?
    jon ve khalesi cercei ile savaşacak ve cercei yenilip jaime ile kaçacak.sonra demir taht için başka bir mücadele başlayacak !

6.bölüm.... !!!

3 kişi arasında mücadele başlayacak. 2 Kişi belli ama 3.kim ?

3 LÜ bir savaş olacak son bölümde destansı bir savaş olacak

taraflar belli

Jon

Khaalesi

Night King

• şu bran'in olayı böyle "ben müptezelim len, beni bırakın, ben öteki diyarlarda 31 çekicem" modunda bitirirlerse yazıklar olsun.

bu çocuğu yıllarca izlettirdiler, bunun için miydi yani? Çocuk, aman ali rıza bey tadımız kaçmasın modunda dolanıyor ortalıkta.

Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Mayıs 2019; 15:41:44 >
  • Senin ben yazdığın kitabı sileyim. G R. R. Martin.

ABV senin...

Demek lazımdı ama diyemiyoruz. Fazla popüler olması sebebiyle ilk sezonaları öyle arıyorum ki. 8. ve son sezon alel acele yazılmış çok kötü senaryosu ve prodüksiyonu ile büyük hayal kırıklığı yarattı bende.

2.bir lost faciası gelirse amerikan dizilerinin köküne kibrit suyu
  • Hiç mi taktik vs ilememiş okumamışlar anlamıyorum
  • sosyal medyada ilgiye muhtaç olmak
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

• Normalde torrentden indiriyorum o yüzden bilmiyorum İnternetten nerede izleyebiliriz link atabilir misiniz?
  • mehmetceylan M kullanıcısına yanıt
    Game of Thrones (2011 - 2019)
  • Final sezonu değil batırma sezonu
    Geçen sezon izleyici ne istediyse onu verdiler
    jon ölümden geri döndü
    dany ile aşk yaşadılar vs
    keşke bu sezon yine insanların beklentilerine göre gitselerdi bu kadar rezil olmazdı
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Çocuğun babası sen değilsin, cersei seni kandırdı, euron bunu anlamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.