Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi 1 yıl bekleyeceğiz sanırım umarım son sezon hepimizi memnun eder
  • Gayet iyi bir sezon finaliydi. Son sezonu da umarım kaliteli bir şekilde zirvede bitirirler ve efsane olarak dizi tarihinde yerlerini alırlar.
  • ŞŞakira kullanıcısına yanıt
    Bu konuda haklısınız hemen tav olmaması gerekirdi ama işte dizide artık finale yaklaşınca hızlandırdılar

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Hocam skyrim,stalker,fallout tarzı rpg oyunlarını seviyorum hemde çok seviyorum ama mod suz daha bi sevecen daha bi orjinal olduğunu düşünüyorum. Tabi insandan insana değilir

• aksiyonsuz bir sezon finali ancak bu kadar iyi olabilirdi
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    2 yıl hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12404D4BD

quote:

Orijinalden alıntı: fress06

8.sezon senaryosunu okuyanlar bakabilir mi

bu sızan senaryo doğrumu orda yazana göre night kingin fln amaçlarını öğrenmeden bitmiş olcak bide night king ölünce tüm wightlar ölmüyormuydu bran nasıl ww oluyor

yeni sezonun 2019'da yayınlanacağı söylendi. bunun sebeplerinden biri dizide kışın anlatılması dolayısıyla çekimlerin kışın yapılması, ikincisi ise senaryonun henüz yazılmamış olması. son sezonda böyle bi serinin muhteşem ve kusursuz bi final yapması gerektiğinin farkındalar. her karakterin olayının tek tek mantıklı ve tutarlı bi şekilde kapanması gerekiyor. yani kısacası senaryo henüz yazılmadı.

sızan senaryo diye bi şey yok, aslında var ama gerçekleri yansıtmıyor

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 2 Haziran 2021; 19:8:14 >

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Ya haydi tav oldu diyelim. Ne gereği vardı ? Ne işe yaradı bu sahne? Hangi soruyu cevapladı dizinin gidişatından etkili? Akgezenler seksle ölür müyü mü test etti bunlar? Ya da son bi fırt mı çektiler? Kral drogo mezarında ters döndü bee y*llu dany. Ygritte zateeenn...

• 1. Aegon da 2 tane seksi kız kardeşine kayıyordu adamı da suçlayamazsın
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

• bence yeni sezonu reklam olacak şekilde 2019 kışı gibi başlar(winter is come).Yada 2018 sonu yıl başı gelmeden.ne güzel eskiden her sene nisanda başlıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞŞakira

Ya haydi tav oldu diyelim. Ne gereği vardı ? Ne işe yaradı bu sahne? Hangi soruyu cevapladı dizinin gidişatından etkili? Akgezenler seksle ölür müyü mü test etti bunlar? Ya da son bi fırt mı çektiler? Kral drogo mezarında ters döndü bee y*llu dany. Ygritte zateeenn...

Çocuk olacak mı onu test ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 28 Ağustos 2017; 21:25:16 >
  • Yav o değilde son kitapta Kings Landing karlar altındaydı dizide ise daha yeni kar yağacak ben ona takılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞŞakira

Kesinlikle haklısın. Nefret ediyorum şu veledlerden. Ulan koskoca kraliçe (!) daha 3. Romantik sahnede ilişkiye giriyor . Bu kadar mı ucuzsun veya bu kadar mı azgınsın! Bak cercei ye ; Euronu nasıl kullanıyor kendini hemen teslim etmiyor . Her şeyi geçtim o sex sahnesi neydi? Neden gördük? Ne kattı bize dizi hakkında? Tamamen jon-dany fanlarına oynama sahnesiydi

Saçmalamak için özel çaba sarfediyor musunuz? Dizi bitti bitecek haterlığınız bitmedi aksiyon beğenmezler diyalog beğenmezler dizi karakteriyle kavga ederler e ne işiniz var hala burada?

S*ks sahnesi bize ne katmış izlediği dizi de GoT dizide birbirini götürmeyen kalmadı elli tane böyle sahne izlemişizdir onların nasıl ögretici bir özelliği vardı da bunda yoktu acaba diğerlerindeki öğretici şeyleri bize açıklarsanız seviniriz.

@LorneMalvo senin de kullanıcı adını ezberledik madem her şey bu kadar berbat bu kadar leş bir dizi niye her bölüm sonrası aynı tip yorum kasma gereği duyuyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 28 Ağustos 2017; 21:36:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün hatun söyledi de var mı böyle birşey ?

arya ölmüş ?

• spache kullanıcısına yanıt
    Boş yapma, sana mı soracağım yorum yazarken? Daha okuduğunu anlamaktan acizsin bana atarlanıyorsun. Blok.
  • simsek1907 kullanıcısına yanıt
    Süper olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

ateşe atarlar yanmazsa targeryandır...

Güzeldi

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Size güzel yemiş hocam.

• 
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.