Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Jonla Khaleesi kardeş mi şimdi?

Daenerys, Jon'un babasının kardeşi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 28 Ağustos 2017; 19:13:57 >
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt

7 Krallığı yok etmeye gelen gerçek kral Night King sahalara giriş yaptı. Vatana millete HAYIRLI OLSUN!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

2 yıl nasıl beklicez şimdi l.net olsun.
    john beklendiği gibi deanersyla birlikte oldu, üç gözlü kuzgun gerçeği söyledi sonunda gördük, john piç deyilmiş tahtın gerçek varisi aslında.ölüler ordusu çok fena geliyor, ölü ejderha ateş püskürtmüyor buzmu püskürtüyor nedir ben anlamadım o kısmı değişik birşey çıkıyor azından buzla ateş karşımımıdır nedir duvarı deldi ama,yaşayanlar bitti şimdi, john ölülerin liderini öldürünce diyerleride ölüyor aslında, bir şekilde liderlerini öldürmeleri lazım tek tek,cercei her zamanki gibi üçkağıt yaptı, bu sefer kerdeşi dayanamadı terk etti ve sonunda kış geldi ölüler geliyor,çok heycanlı olacak ve full aksiyona doyacağız son sezonda umarım çok bölüm gelir.

Jon*
    Daenerys*
    Cersei*

• mondschein66 M kullanıcısına yanıt

Adam yeğenini götürdü açıkcası şaşırmadım o yeğeni herkes götürürdü ama bunların arasında ilişkiler olması doğal gibi duruyor ama bunlar kendilerini bilmiyorlar. O değilde ben senaryoyu önceden izlediğim için tahmin ettiğim gibi oldu. Bir daha sezonun senaryosunuda okudum gerçekmi bilmiyorum ama katliam olacak gibi duruyor bir dahaki sezonda.
  • Bence çok çok iyi bir bölüm değildi ama kötü asla değildi . Umarım yeni sezonda yani final sezonunda epik şeyler görürüz ve doruk noktasında bitiririz seriyi .
  • OH BEEE oturup 7/7 yaptım hepsini tek seferde izlemek ne güzel şey.

Sezon sonunu tahmin etmek zor olmadı tabi.

Bu 7. sezon ile dizi gelmiş geçmiş sanırım en güzel dizi olarak yerini alacak.

Ortada soracak pek bir şey de yok, artık prodüksiyonun merhametindeyiz umarım son sezon efsane olur.
  • SPOILER TUSUM BOZUK KOYAMIYORUM***

*

Bu benjen stark'ın olayı tam olarak ne?

*

*

*

İnsan desen değil canlı desen değil, kaç yıl nasıl sağ kalmış duvarın arkasında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benjen Stark'ı 3 kere gördük, 7 sezon boyunca.
    ilki winterfell'e gelip, duvara adam aradığı zaman.
    ikincisi, bran ile meera'yı kurtarınca
    üçüncüsü, Jon'un kurtarınca.

evet duvar yapılırken temeline kadim büyüler kazılmış, ilk insanlar, ormanın çocukları ve devler beraber çalışarak duvarı inşa etmişler.

-Bran gösündeyken, Night King ona dokunmuştu, ve o dokunma, branda iz bırakmıştı. duvarın ötesine geçince, duvardaki büyüler bozulmuş olabilir.
    - ayrıca, ejderha duvarı yıkana kadar, ejderha ile uçarak dahi duvarın üstünden geçmiyor dikkat edersen. ejderha yıktıktan sonra önce wightlar geçiyor, sonra ejderha ile o uçarak geçiyor. duvar yıkıldığında büyüler bozulmuş olabilir.
    -Duvarı sadece ejderhalar yıkabilirdi ve öyle de oldu... NK, ejderhayı ele geçiremeseydi, hiç bir zaman duvarı geçemeyecekti. duvarın kendi kendine yıkılmasını bekleyecekti galiba...

• Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt

duvarın ötesine geçtiğinde wightlar tarafında saldırıya uğramış ve ölmeden önce, ormanın çocukları onu kurtarmışlar...
    kendisi anlatıyor, bran ile meera'yı kurtarırken 6. sezonda...
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt

duvarın ötesine devriyeye gittiğinde ww veya ölülerin saldırısına uğruyor ağır yaralanıyor ormanın cocukları benjeni kurtarıyor ölmesinide ak gezenleri yaratırken kullandıkları ejderha camı ile engelliyorlar. duvarın büyülü olduğunu bu haliyle kendisinin ve ak gezen tayfasının duvardan geçemeyeceğini söylemişti. yarı insan yarı ak gezen gibi bir varlıktı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Ya Spoiler diye bi tuş var onu kullanın artık kafanız almıyor mu? Sövdüreceksiniz kendinize.

Kardeş bölümü yeni izledim.Ve izleyene kadar ne bu başlığa ne ekşi sözlüğe ne Twitter'a girmedim.Spoiler yiyeceğini bile bile bu başlıkta ne arıyorsun.Yani spoilersız şu başlıkta ne umuyorsun anlamak güç.Hadi git izle bölümü.

O spoiler tusunu baban bassin diye değil sen bas diye koydular. Herkes senin izlemeni beklemiyor isteyen 1 gun sonra izler ama sen pasa pasa o spoiler tusuna basacaksin

Bölümü izlemeden bu başlığa gelen adamlar umrumda değil.Basmak zorunda değilim.He her zaman basıyordum bugün unuttum.Ama yine spoiler veririm yine basmam.Gelmeyecek arkadaş bu başlığa.Ne aradığını kendi de bilmeyen adam gelmeyecek bölümü izlemeden.

Adam haklı basman gerekiyor. Yorum yazdığım bölümün kurallarını okumalısın. Kural açık olarak spoiler butonunu kullanmak gerektiğini, aksi halde ceza alacağını söylüyor. Kendi mantığınızı yürütüp kendi kurallarınızı koyup ona göre davranamıyorsunuz.

3. Spoiler İçerik Paylaşımı
    Bir diziyi, filmi, müziği, kitabı daha önce bilmeyen, görmeyen, izlemeyen birinin bu içeriklere karşı ilgisini kaybetmesine neden olacak bilgi paylaşımları spoiler bilgi sayılır. Bu nedenle bu tarz konuya ilişkin mesajlar atarken, mesajı seçerek üstte yer alan "Spoiler" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Bu hususa özellikle dikkat edilmesi gerekir. Seyir zevkimiz bunlarla mahvolabilir. Gördüğünüz yerde Şikayet Et butonuna basarsanız gereken müdahale yapılacaktır.

Game of thrones gibi game of thrones bölümü :) Mis gibi!! cersei jaime ye kıyabilse 9,9 puan cepteydi.

• Eski nickimi karakteri diziden çıkarttıkları için değiştirmiştim işe bak oldu mu bu şimdi?
  • Malum şey efsane cool değil mi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • King Stannis kullanıcısına yanıt
    Aegon'un fethinden sonrası diye yazdım zaten. Bugüne kadar gelen yönetim kısmından bahsediyorum. Aegon'dan önce taht diye bir şey olmadığından ondan önceki binlerce yıl taht mücadelesi anlamında bir şey ifade etmiyor.

Dorne dışında da alınmayan yer yok, o da diplomasiyle bağlanmış sonradan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.sezon senaryosunu okuyanlar bakabilir mi

bu sızan senaryo doğrumu orda yazana göre night kingin fln amaçlarını öğrenmeden bitmiş olcak bide night king ölünce tüm wightlar ölmüyormuydu bran nasıl ww oluyor

• Beyler şimdi jon snow ned starkın ablasının/kız kardeşinin oğlu değil mi? Jon'un babası targaryen.
    Jon kırk yılın başı bi kız sevdi o da akraba çıktı.
  • Phantom II kullanıcısına yanıt

ygritte ' i yok ettiniz hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Beyler şimdi jon snow ned starkın ablasının/kız kardeşinin oğlu değil mi? Jon'un babası targaryen.
    Jon kırk yılın başı bi kız sevdi o da akraba çıktı.

Ygritte'yi unutmuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fress06

8.sezon senaryosunu okuyanlar bakabilir mi

bu sızan senaryo doğrumu orda yazana göre night kingin fln amaçlarını öğrenmeden bitmiş olcak bide night king ölünce tüm wightlar ölmüyormuydu bran nasıl ww oluyor

yeni sezonun 2019'da yayınlanacağı söylendi. bunun sebeplerinden biri dizide kışın anlatılması dolayısıyla çekimlerin kışın yapılması, ikincisi ise senaryonun henüz yazılmamış olması. son sezonda böyle bi serinin muhteşem ve kusursuz bi final yapması gerektiğinin farkındalar. her karakterin olayının tek tek mantıklı ve tutarlı bi şekilde kapanması gerekiyor. yani kısacası senaryo henüz yazılmadı.

sızan senaryo diye bi şey yok, aslında var ama gerçekleri yansıtmıyor

• Güzel sezon finali yaptı ama :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.