Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26582659266026612662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne olurdu su sezonu 10 bölüm yapıp, herşeyi sanki strateji oyununda trainer açmış gibi yapmasaydiniz, biz de güzel güzel diziyi normal akışında izleseydik ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • komple sezonu ifşa etseydiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: Vilgefortz of Roggeveen

Devler oklarıyla öldürecek diye tahmin ediyorum.

Sızan senaryo spoiler

İzlemeden konuşmak saçma olur belki ama biraz basit kaçmaz mı bir tane dev okuyla ölecekse Madem öyle kolay diğer ikisini de rahat rahat öldürebilirler

Devlerin Nights Watch'a saldırdığı zamanda kullandığı oklar Bronn'un Drogon'u vururken kullandığı oklar ile hemen hemen aynı büyüklükteydi.Tek farkı devler yay kullandığı için çok daha hızlı bi şekilde atabilirler o okları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 5 Ağustos 2017; 11:47:19 >

• cercei nin kızı neden martellerde kalıyordu ,esir miydi
  • kehanete göre
    cercei jamie tarafından öldürülecek tamam ama öldürenin gerçek jamie olması gerekli mi? arya ya da başka bir noone olamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Ne olurdu su sezonu 10 bölüm yapıp, herşeyi sanki strateji oyununda trainer açmış gibi yapmasaydiniz, biz de güzel güzel diziyi normal akışında izleseydik ?

her bölüm bir savaş, bir kıyım. Yakında kimsede ordu kalmayacak
  • Ateş gibi bölümdü beeee
  • Bu saatten sonra Euronun kitaptaki aksiyonlarini göstermezler az bölüm kaldı olmaz yani
    boru moru malesef
    kitapta heyecanla bekliyoruz ama ortalığı dağıtacak ins Euron-Victarion ikilisi

• bu dizi kaç sezon sürecek belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Ne olurdu su sezonu 10 bölüm yapıp, herşeyi sanki strateji oyununda trainer açmış gibi yapmasaydiniz, biz de güzel güzel diziyi normal akışında izleseydik ?

ONU GEÇTİM KIŞ 7 SEZONDA GELMESEYDI ADAM GİBİ İZLERDİK
  • Tekrar edilmiş gibi geldi, veya çok bölüm izlediğim için öyle geliyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

ben söyleyeyim euron greyjoy da var o boru ama bence biz dizide göremeyeceğiz, çünkü zaman yok, evet sizde farketmişsinizdir dizi sürekli bir fast forward halinde,

zaman, mesafe kavramı gitti şuan, aniden birileri bir yerlere ışınlanıyor, daha geçen bölüm 50 dakkada koskoca 3 haneyi bitirdiler,

şu fatih aegon bile alamadığı dorne, en güçlü ailelerden tyrell gibi,

bu arada ejderhalar öyle kolay ölmez, öyle güçlü bir ateşi varki o silahı bile eritir, bence dany buna kesin bir önlem alır gördü çünkü,

winterfell de şuan bence en önemli olay littlefinger ölümü olacaktır,

ordan pek bir beklentim yok, asıl aksiyon tabiki winterfell kuşatmasında yaşanacak,

ben ejderhaların euron gemilerinin bir kısmını yakıp kalan gemilere çökecegini, ordan lekesizleride winterfell yığacağını düşünüyorum,

şu sörsi ölsün artık, jamie mi öldürür dany mi bilmem..

İlerleyen bölümlerden spoiler.

Ejderhaları Cersei öldürmüyor ki zaten... Aslında ejderhalar ölmüyor da, daha kötü şeyler oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

cercei nin kızı neden martellerde kalıyordu ,esir miydi

Yok dostum, Martell-Lannister ittifakini evlilikle muhurlemek icin Dorne'a gitti, ancak Ellaria Sand hepsinin icabina bakti tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: SpaceFalcon

quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Ejderhalara vurmasınlar ya bu mızrak olayını nasıl çözecekler? fikri olan var mı

İlerleyen bölümlerden spoiler içerir.

Mızraklar işe yaramıyor, ölümcül bir yara açmıyor yani. Bu sebepten Cersei başka çözüm arıyor, ve "ejderha borusu" diye bir şey gelecek büyük ihtimalle ilerleyen bölümlerde (kitapta var, gelmesi lazım), o boruyu üfleyip ejderhalar kontrol edilebiliyor. Ve dizideki karakterlerin birinde var bu borulardan, kim olduğunu söylemeyeyim ama :)

Ve ejderhaların ölümü Cersei'nin elinden olmayacak zaten.

Onu üfleyen ölüyor ama biliyorsun değil mi?
    Diziye getirmezler onu sanmıyorum.

Dizi bitiyor zaten dostum sonraki sezon, zaten fark ettiysen herkesi döner gibi tek tek kıymaya başladılar Her bölüm birileri ölüyor. Kitapta kullanılmıyor ama dizi kitabı geçeceği için kullanılabilir. Yahut hiç lafı dahi geçmeyebilir zaman kısıtlılığından dolayı, diğer arkadaşların da söylediği gibi.

• benim bildigim got şaşırtır.

bu yuzden azor ahai

sam
    olacak

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Şimdi hackerların elinde tüm bölümler var diyorlar fidye istiyorlarmış öyle bir haber okudum.
  • kılıcı yanan bi adam vardı ona noldu? azor ahai o deniliyodu bi ara? hani ölüp dirilen biri vardı ya
  • Bu bölüm iyi çözünürlük ile izlenmeli. Bir önceki bölümdeki hızlı geçişlere nazaran müthiş bir bölüm.

Westerosluların, Dothraklardan neden korktukları belli oldu. Lannister ordusunun büyük bölümü ortadan kalkmış oldu herhalde. Neticede Casterly kayası da yok, Yüksekbahçe'nin ganimetleri de gitti. Cercei'nin işi zor. Bu arada Qyburn tek bir tane arbalet yaptıysa o da gitmiş oldu.
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 5 Ağustos 2017; 13:4:51 >
  • Philedelphia P kullanıcısına yanıt
    Beric dondarion. İlk bölümde çıkmıştı. Tazi ile beraber kuzeye gidiyorlar.

• 8. Sezon dan okuduğum spoiler doğru mu kesin mi yani o senaryo

• 
Sayfa: önceki 26582659266026612662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.