Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
66.642
Cevap
545
Favori
2.355.145
Tıklama
Giriş
    6274 Mesaj
    Ne bölümdü be .

Ejderhayı vurunca çok üzüldüm , o herifte bir türlü ölmedi yeter artık ...
    |
    |

Steam
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Bu Deanerys düşmanlığının sebebi ne ben anlamadım ya hatun yokluktan gelip yükselmiş, köleliği bitirmiş ve insanları özgür bırakmış, dothrakileri tarihte ilk kez narrow sea den geçirmiş yok olmuş bir hanedanı yeniden yükseklere taşımış ama insanlar gelip kadına hala basiretsiz, sinir bozucu, bu kadın nasıl buralara geldi fln diyor hani kızcağızın size yaranmak için daha ne yapması lazım ben anlamadım Jaime gibi kardeşiyle birlikte olup bir çocuğun sakat kalmasınamı sebep olmalı, cercei gibi entrikalar kurup robert in piçi olan bebekleri öldürtüp bebek katilimi olmalı, Tywin lannister gibi öz oğlunu cüce olduğu için dışlayıp öldürtmeyemi çalışmalı, Catelyn Tully gibi suçu olmayan bir çocuğun ölmesi için hergün duamı etmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben unutmuşum bunu oha bran

Bunu fark eden var mıydı?

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 3 saat 11 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

izleyenlerin %90 ı

• Yarbay
    9380 Mesaj

Harika bir detay. Ben unutmuşum yalan yok.
    |
    |
    m0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlerleyen zamanda görürsün ölüyor mu ölmüyor mu.. Asıl kurtarıcı o olacak. Duygusal yaklaşmamak gerek.

MrBlackEagle

Google kendisi kaldırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 4 Ağustos 2017; 23:54:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MrBlackEagle , UcanTospa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İzledim ama pazartesi yeniden izlerim. Felaket bir bölümdü.

Bu arada eklemeden olmaz.

Dany'e her ne kadar kanım ısınmasada o savaş sahnesinde DOTHRAKILERIN ASKERIYIM ULAN moduna girdim.
    ÇATIR ÇUTUR PİŞİRDİ KARI.

Jaime'de ölmemiştir. Yönetmen öldürmek istese gözümüzün önünde yanarak öldürtürdü. Suya falan düştü en fazla bir kaç yanık alır. Jaime'yi son büyük savaşa saklıyorlardır. Bu arada lannisterların başka ordusu vardı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 5 Ağustos 2017; 0:0:5 >
    |
    |
    Mukemmel bir bolumdu su goruntu kalitesiyle 2 kere izledim

Danyi inanilmaz cok seviyorum guclu kadin,konusmalari inanilmaz iyi hele kiyafeti saclari o yuz ifadesi gozlerimi alamiyorum ama senarist kardesim biraz daha romance kat artik su jon ile danynin arasina yetti ya.

Ulan magarada guzel bi yakinlaşma olmus gidiyosun diz cok diyosun su flort isini iyi yapmalilar.Ayrica iddia ediyorum bu bulusturma islerini yapamiyorlar biz daha iyi yapariz net.Arya-Sansa mesela veya 6 senedir bekledigimiz dany - jon bulusmasi ne bileyim daha iyi olurdu gibi.

Azor beklenildigi gibi jon abicim lami cimi yok biri jamie olabilir yazmis ne alaka ?

Ayrica ben danynin olebilecegini dusunuyorum ya bu sezon sonu yada 8×4 gibi.Dizide olmeyecek tek adam jon snow adam ice and fire zaten

|
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"

• Yüzbaşı
    721 Mesaj

1. Savaşan Ordu Lannister askerlerinin tümünü mü temsil ediyordu yoksa belirli bir parçasımıydı ? Konuşmalardan çıkaramadım sayıca az görünüyordu ama konvoy uzayıp gidiyorsa bütün Ordu yanmış olabilir.

2. Dany neden erzakları yaktı ? Savaşı kazandığınds erzakları kendisi için alması mantıklı değil mi ? Sonuçta her halükarda askerlere saldırdı yani çok fazla zarar vermek istemedi gibi bir neden mantıklı gelmiyor. Dizide gösterilen tüm orduyu yaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirDavos -- 5 Ağustos 2017; 0:27:49 >

Yüzmek sıkıntı değil, tek elle zırhı çıkarması lazım bir şekilde. Ondan sonra bacaklarıyla rahatça itebilir kendini suyun üzerine.

Jaime kurtulursa saçma olur denmiş fakat adamın neye benzediğini Tyrion dışında kimse bilmiyor. Savaşın ortasında suya atlayan rastgele birinin arkasından gideçek halleri yok herhalde. Tyrion'un açısından Drogon gözükmüyordu yani görmedi Jaime'nin suya atladığını.

Diğer 2 ejderhanın savaşta olmaması da saçma değil bence. Jaime Drogon'u görmeden önce vagonlar şehre girene kadar dayanabileceklerini düşünüyor ve yanlış bir düşünce değil. Atlıların kalkan ve mızrak formasyonunu büyük kayıp vermeden bozması epey zor fakat Dany önden gidip Dothrakilerin girebileceği bir açık yaratıyor. Ondan sonra savaşın büyük kısmını vagonları hedef alarak geçiriyor yani Drogon'un orada olmasının amacı Dothrakilere rahatlık sağlayıp yemek vagonlarının şehre ulaşmasını engellemek, milleti canlı canlı yakmak değil (ne kadar kaçınılmaz olsa da). Drogon üstüne düşeni yaptı o açıdan, yani bütün ejderhaların orada olmasına gerek yok. Tabi Drogon'un yaralanması planda değildi fakat o olay en azından Dany'nin bundan sonra daha dikkatli olacağını işaret ediyor bize.

Spoiler yemek kaçınılmaz diye izledim, pişman değilim. Son sahneyi kaliteli bir biçimde izlyebilemek için hala pazartesiyi bekliyorum yani o açıdan pek kayıp yok.
    |
    |
    Prof. Dr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Yüzmek sıkıntı değil, tek elle zırhı çıkarması lazım bir şekilde. Ondan sonra bacaklarıyla rahatça itebilir kendini suyun üzerine.

Jaime kurtulursa saçma olur denmiş fakat adamın neye benzediğini Tyrion dışında kimse bilmiyor. Savaşın ortasında suya atlayan rastgele birinin arkasından gideçek halleri yok herhalde. Tyrion'un açısından Drogon gözükmüyordu yani görmedi Jaime'nin suya atladığını.

Diğer 2 ejderhanın savaşta olmaması da saçma değil bence. Jaime Drogon'u görmeden önce vagonlar şehre girene kadar dayanabileceklerini düşünüyor ve yanlış bir düşünce değil. Atlıların kalkan ve mızrak formasyonunu büyük kayıp vermeden bozması epey zor fakat Dany önden gidip Dothrakilerin girebileceği bir açık yaratıyor. Ondan sonra savaşın büyük kısmını vagonları hedef alarak geçiriyor yani Drogon'un orada olmasının amacı Dothrakilere rahatlık sağlayıp yemek vagonlarının şehre ulaşmasını engellemek, milleti canlı canlı yakmak değil (ne kadar kaçınılmaz olsa da). Drogon üstüne düşeni yaptı o açıdan, yani bütün ejderhaların orada olmasına gerek yok. Tabi Drogon'un yaralanması planda değildi fakat o olay en azından Dany'nin bundan sonra daha dikkatli olacağını işaret ediyor bize.

Spoiler yemek kaçınılmaz diye izledim, pişman değilim. Son sahneyi kaliteli bir biçimde izlyebilemek için hala pazartesiyi bekliyorum yani o açıdan pek kayıp yok.

Bronn itti suya. Zırhı çıkarır çıkarmaz orası başka ama boğulmaz yani...
    |
    |

• Binbaşı
    1192 Mesaj
    5 de sızdı diyorlar varsa link alırım bi dal

|
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Binbaşı
    1460 Mesaj

Cansın can...
    |
    |
    Prof. Dr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    337 Mesaj

Ben en sondaki sahneye uyuz oldum khalesi kocaman bir okun yanından geçtiğini görüyor ama kaçmıyor aksine üstüne gidiyor + bu jaime'nin khalesi'ye saldırırken bir dohrakli tarafından öldürülmesini beklerdim onu geçtim sizin kraliçesiniz savaş alanına düşmüş kimse kraliçenin yanında güvenlik önlemi almıyor ama bu son dakikalarda dohrakli atlılar ıslık ata ata geliyorlarken lannister ordusunun yerinde olmak istemezdim baya heyecanladirici bir sahne idi 4. Bölümde beklediğim kadar olay yaşanmadı sanırım 5. Bölümde baya olaylar yaşanacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

izleyenlerin %90 ı

izleyenlerin %90'ı fark etmedi bence daha 2 hafta önce bu sahneyi izlemiştim jeton geç düştü.

• Yüzbaşı
    337 Mesaj

Keos :))) İngilizcem çok iyi değil ama anladım kaos bir medivendir gibi bişey diyodu efsane olmuş harbiden :))

|
    |
    m0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ulan herkes ölsün davos yaşasın 😂 adam tam trol ya

Favorim hep jon oldu diziyi izlemeye başladığımdan beri ama ne hikmetse bazen yaptığı mallıklar beni deli ediyor.Son bölüme gelirsek gayet güzel bir bölümdü.Aryanin değişimi ni kıskandı gibi sansa.Sansanin tavirlari fazla normal degil.Bu işin içinden bir şey çıkıcak gibi.Baleishin bir şey planladığı ortada ama inşallah bu sezon baleishin ölümünü görürüz.En meraklı halimle onu bekliyorum ama son sezona kadar gidecek gibi.Jaimeye gelirsek öldürdüklerini hiç sanmıyorum.Onun rolü bence baya büyük olucak.Azor ahai bana göre ya jon yada jaime.Cerseiyi öldürecek teorisi gayet mantikli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 5 Ağustos 2017; 0:40:26 >
    |
    |

• Binbaşı
    1402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SoMaLiLiGeNç

Keos :))) İngilizcem çok iyi değil ama anladım kaos bir medivendir gibi bişey diyodu efsane olmuş harbiden :))

Benim beyin error verdi orda ilk ingilizce izledim ladderı letter anladım kaos mektup mu dedim geçtiğimiz bölümlerde gelen mektuplarla ilgilibir teori vardı lf mektuplardan endişeli filan ondan dedi sandım neyse saçmalamışım baya türkçe altyazı izleyince de uyanamadım
    youtubeda inceleme videosunu izleyince çıldırdım zaten oha yuh dedim Baya şok edici oldu benim açımdan.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.