Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26592660266126622663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu diziyi izleyenlerin yarısı yemin ediyorum gözüyle izlemiyor. defalarca post atmışlar bide altınlar gitti cerseinin işi zor diye. altınlar nasıl gitti adamlar kapıdan güvenle geçti diyor nerenizle izliyonuz siz bu diziyi arkadaş??
  • Her hafta diyorum ki Game of Thrones' un en kötü bölümü buydu. Daha kötü olamaz.

Sonra cevap geliyor,
    Dracarys

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyran kullanıcısına yanıt

Hocam bana orada pek asker yokmuş gibi geldi. Ya da bütçeden kıstılar.

Qyburn tek arbalet yapmış olsa bile mühendislik hocam bu sonuçta. Planı, çizimi falan vardır. Eğer ejderhaları yaralayabildiğini ogrenirse Cersei, bence onlarca yaptırır bundan. Düşünsenize kale duvarlarında onlarca bu arbaletlerden olduğunu. Ejderhalara

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

benim bildigim got şaşırtır.

bu yuzden azor ahai

sam
    olacak

Hocam iyi de seriyi ciddi şekilde takip eden çoğu kişi zaten Azor Ahai Sam diyor. E o zaman pek de beklenmedik bir şey değil demek oluyor bu. Sam çıkarsa çoğu kişi şaşırmaz yani.

• Millete laf etmiş ,diziyi nerenizle izliyorsnuz diye ? Kendisi izlememiş
  • Neden bilmiyorum 360p koca televizyonda daha net gözüküyor 21.5 inç monitöre kıyasla. O yüzden eğer hala izlemeyen varsa hdd'ye atıp tv de izlesin daha çok zevk alır.

• Kendine diyarın koruyucusu diyen kraliçemize bak hele. Akgezenler diyarı yok etmeye geliyor. Ama kraliçemizin aklı hala güneydeki savaşlarda.

Diyarı korumak için kuzeyin diz çökmesini istiyor.

Gerçek kral nasıl oluyormuş gördük. Kuzey ona diz çökmedi. Ama yine de askelerini ta duvara kadar sürüp diyarı kurtardı. Yetmedi elinde kalan 3~5 bin askeriyle Winterfell'i alıp kuzeyi hain Bolton'lardan kurtarmak için öldü. Sırf Winterfell i alıp kuzeye adalet getirebilmek için hayatta en değer verdiği şeyi, kızını, yaktı.

Diyarı umursayan tek bir kral vardı. STANNİS! Ama artık o da gitti. Gerçi bir umut dirip Azor Ahai olabilir ama ışte küçük bir umut sadece...

Ha pardon. Tüm bunlar önemsiz. Sonuçta o kızını yaktı ve Daenerys çok tatlı. Önemli olan buydu değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwasmadeforthis -- 5 Ağustos 2017; 13:58:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: One True King

quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

benim bildigim got şaşırtır.

bu yuzden azor ahai

sam
    olacak

Hocam iyi de seriyi ciddi şekilde takip eden çoğu kişi zaten Azor Ahai Sam diyor. E o zaman pek de beklenmedik bir şey değil demek oluyor bu. Sam çıkarsa çoğu kişi şaşırmaz yani.

/>

beric olarak da şaşırtabilir
    çünkü 7.sezonun ilk bölümünde tazı ile ww'ler ve kış hakkında konuşurlarken dizi beric'in neden sürekli ışığın tanrısı tarafından yeniden canlandırıldığına vurgu yaptı.
    belki de azor ahai değildir ama gelecek savaşta önemli bir rol oynayacaktır.

• Davos Missandei'ye yürüyor mu yoksa ben mi yanlış anlıyorum.

• Cpt_Vader kullanıcısına yanıt

Açıkçası Beric beni şaşırtır. Sonuçta dirilme olayı dışında kehanetlere uymuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Neden bilmiyorum 360p koca televizyonda daha net gözüküyor 21.5 inç monitöre kıyasla. O yüzden eğer hala izlemeyen varsa hdd'ye atıp tv de izlesin daha çok zevk alır.

Televizyonu uzaktan seyrettiginiz icin olabilir mi acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Millete laf etmiş ,diziyi nerenizle izliyorsnuz diye ? Kendisi izlememiş

Arkadas dogru soylemis. Kaybolan tek altinlar Bronn'un altinlar oldu; altinla dolu olan at arabasinin King's Landing'e vardigini soyluyor Randyll Tarly.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One True King

Davos Missandei'ye yürüyor mu yoksa ben mi yanlış anlıyorum.

Sen yanlis anlamissin dostum :)) O sahneden once Daenerys Jon'a baglilik yemini etmesini istiyor, ama Jon hala Dany'i tanimadigi icin yemin etmek istemiyor, guvenmiyor. Bu yuzden sonraki sahnede Davos ile birlikte Missandei'nin agzindan laf almaya calisiyor Dany hakkinda.

• SpaceFalcon S kullanıcısına yanıt

Hocam sanki şöyle oluyordu,

İlk kısım kralın şehrinden geçti. Ama bir kısmı daha geçemedi. Hatta hatlarımız çok uzadı falan dedi Randyll Tarly, gidip hızlanmaları için askerleri dövmeyi falan teklif etti. Yani Ganimetin bir kısmı yok edildi. Altınlar geçse de yiyecekler falan kaldı en azından.

[spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwasmadeforthis -- 5 Ağustos 2017; 14:21:9 >
  • SpaceFalcon S kullanıcısına yanıt
    5.Bölümde anlarsınız .Ne olduğunu

• stannis bir kral değil iyi bir savaşçı.sadece soyadından dolayı diğerleri gibi tahtta hak iddaa ediyor o kadar.ayrıca kızını yakması basit bir olay değil.ne olduğu belirsiz melisandreye güvenip yanıldı,sonra tekrar güvenip tüm ordusunun ve karısının yanında kızını yaktı.kızının ve karısının çığlıklarına rağmen tepkisiz kaldı.eminim ki orda ordusunun güvenini kaybetti.hangi psikopat böyle bir şey yapabilir ki?
    sonra yenileceği kesin olmasına rağmen taht benim len dedi ve bütün ordusunu kolayca öldürttü.

dany son sezonlara doğru biraz egoistleşmiş olabilir ama diğerlerine göre olabilecek en iyi kral/kraliçe.(jon'u katmıyorum o tahta oturmak istemiyor,onun daha büyük dertleri var.)
    dany geldiği yerde tanınmıyordu bir ismi yoktu.zamanında or... diye sokağa atıldı.geldiği yerlerde köleliği bitirdi ve herkesi özgür yaptı.tyrionun dediği gibi erken gelebilirdi ama önce meereende barışı sağladı.

• john bir kılıç döver khaleesinin kalbine sokar ak gezenleri yener. bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pskanalz

john bir kılıç döver khaleesinin kalbine sokar ak gezenleri yener. bu kadar :)

JON jon JOn JoN jON j o n J O N şu h yi neden koyuyosunuz ısrarla yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpaceFalcon

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

cercei nin kızı neden martellerde kalıyordu ,esir miydi

Yok dostum, Martell-Lannister ittifakini evlilikle muhurlemek icin Dorne'a gitti, ancak Ellaria Sand hepsinin icabina bakti tabi

bebekken mi gitti ,bunlar zaten birbiriyle düşman değilmiydi,demir taht ele gecince bunlar düşman olmadılar mi oberny dağ,

• dayanamadım izledim efsane olmuş pazartesi tekrar izleceğim
  • 
Sayfa: önceki 26592660266126622663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.