Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jon'un her vuruşuna bi posta attım
  • Şu bizim sarışın bomba o dikenli dikenli ejderhanın üstüne nasıl oturuyor hala anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

Game of Thrones üstüne konuştuğunuzun, harcadığınız emeğin 10'da 1'ini şu konuya harcasaydınız, sorun belki de çoktan ortadan kalkmıştı beyler...

İnternette Kotaya Hayır! Pazar Günü Etkinlik Var

Bunun gibi onlarca etkinlik düzenlendi.Diğerleri gibi bu etkinlikte boşa harcanan emeklerle dolup taşıcak.Bu ülkede böyle..

• Mükemmel bir bölümdü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Şu bizim sarışın bomba o dikenli dikenli ejderhanın üstüne nasıl oturuyor hala anlamış değilim.

Eyer varmış
  • İzleyen kalmamış bölümü, ben ise hala inmesini bekliyorum.
  • quote:

Şu bizim sarışın bomba o dikenli dikenli ejderhanın üstüne nasıl oturuyor hala anlamış değilim.

Aliskindir o diken batmasina

• ef sa ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

savaş sahneleri kesinlikle beklentinin altında kaldı gerçi daha büyük ordular olsaydı vadinin arkadan atlılar ile gelmesi yüzüklerin efendisi hissi verirdi

filmin en güzel yeri bence ejderhaların gemileri yakmasıydı gerçi o daenerys tarafında da eksiklik vardı dothraki atlıları geldiğinde kapi önünde daha büyük bir birlikle kapışıp onları ezebilirdi

vee wun wunun öldü bunu bekliyordum ulan madem onu öldürüyorsun bari daha güzel bir şekilde öldür daha efsanevi öldür bolton piçinin saçma oklarıyla ölmesi ne demek dev gerektiği gibi savaştırılmadı daha vahşice savaşmalıydı ulan senarist seni ramsey nin itleri kovalasın dothraki atlarıyla birlekte süvarileri tecavüz etsin sana hiç biriniz adam değilsiniz

Dothraki atlıları ile denizden gelenler nasıl savaşsın ki adamlar atlı birlik hep

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Hocam sen iyice uçmussun sen böyle değildin. Yara iyi aktı bekledım şöyle güzel bir sahnede olmadı.

• Sahibi 3 kere ölüm tehtidi yaşadı 1'inde öldüde ama ghost 1 kere jon'un yanında değildi ama şişko sam'i 2 kere kurtardı

Sam akgezen öldürdü ve başka bir bölümde akgezenler onu gördüğü halde saldırmadı

ve babasının valyrian kılıcını çaldı

Sam branden daha önemli karakter herkesi kurtaranda sam olacak ya da herkesi öldüren

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Hocam sen iyice uçmussun sen böyle değildin. Yara iyi aktı bekledım şöyle güzel bir sahnede olmadı.

Hormonlar tavan yaptı son birkac gun

• 25812 kişi puan vermiş, bölümün puanı 10.0. IMDB'de ilk defa böyle bir şey görüyorum 🤔

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.facebook.com/ickiliydibilmemne/videos/1636169596709436/

• quote:

Orijinalden alıntı: JustLetmego

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Trailer 5x10 hakkinda

En sondaki stannis degil mi

Galiba o ya?

45 saniyelik birşeyde gereksiz birini koymuş olamazlar, olabilir mi acaba böyle bişi ? :D

Jorah değil gibi o adam. Jorah daha şişman kafası falan da daha büyük.

Stannis olsa fragmanada koymazlardı sanki. Kızıl Kale ile alakalı biri bence o. Kevan olabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

25812 kişi puan vermiş, bölümün puanı 10.0. IMDB'de ilk defa böyle bir şey görüyorum 🤔

Breaking Bad'in daha fazlaydı 10 puanda
  • Sonraki bölümde umarım tommen ölür bu pısırık veled yüzünden joffreyi özler olduk.

• Hala Ramsay bu kadar kötü taktik yaptı, jon'a ok gelmedi rickon çapraz kaçmadı diyorsunuz. Tüm bu dedikleriniz olsa başlardınız tahmin ettiklerim oldu biraz değişiklik olsun falan diye. Baelish gelmese ramsay zaten jon'u yenmişti ramsay nerden bilebilirdi vadinin şövalyelerinin geleceğini? Biraz mantıklı olun ya. Şu bölüme bile eleştirilecek bir şey buluyorsanız size acaba daha nasıl bi bölüm yapmaları gerekiyordu bilemiyorum..
  • O buyuk kalipli devin eline insan bir kilic bir kalkan verseler tek basina ordu mordu hak getire..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoT Tr forumunda gördüm. Meğer herşey Robert Baretheon yüzündenmiş

http://forum.gameofthronestr.com/konu-baska-stark-olmeyecek-sebebi-robert-baratheon.html

Başka Stark ölmeyecek ya da daha fazla kötü durumlara düşmeyecekler teorisi :

Öncelikle ilk sezon ilk bölümde Robert Baratheon'nun Kışyarına gelince Starklar ile tanışmasını izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=sAbxJm3F...tion=share

Ned Stark : Sarılıyorlar. Dokunduğu ilk kişi. Ned ölüyor. Ned'e "kilo almışsın" diyor, Ned'in kafasını kesiyorlar ve toplam vücut ağırlığı azalıyor. Bir nevi kilo veriyor

Cat Stark : Cat'e sarılıyor. Dokunduğu ikinci kişi. Cat ölüyor. Sarılırken kafasını Cat'in boynuna gömüyor. Cat'in boynunu kesiyorlar.

Rickon Stark : Kafasını okşuyor. Dokunduğu üçüncü kişi. Rickon ölüyor. Rickon'u çok hızlı geçiyor, ilgilenmiyor. Rickon dizi ve kitap boyunca ortalıkta görünmüyor, göründiğü zaman hemen ölüyor.

Robb Stark : Elini sıkıyor. Dokunduğu 4. kişi. Robb ölüyor. "Sen Robb olmalısın diyor." Robb ölünce kafasını kesip yerine kurt kafası dikiyorlar. Öldüğünde Robb, kendi kafasına sahip olmuyor.

Sansa Stark : Dokunmuyor! Sansa ölmüyor. Sansa'ya "Güzel olan" diyor. Sansa sırasıyla Joffrey (psikopat), Tyrion (cüce ve çirkin), Ramsey (psikopat) nişanlanıyor yada evleniyor. Dayak yiyor, hakaretlere uğruyor, tecavüz ediliyor. Güzel olan'ın şansı kendisine dokunmuyor.

Arya Stark : Dokunmuyor! Arya ölmüyor. Sadece Arya'ya ismini soruyor. Arya ismi ile cevap veriyor. Daha sonra Noone oluyor. Dizi boyunca defalarca ismi sorulunca ismini söyelemiyor.

Bran Stark : Dokunmuyor! Bran yaşıyor. Bran'a kaslaranı göster diyor, sen asker olacaksın diyor. Bran kötürüm kalıyor, bir daha asla dövüşemiyor, savaşamıyor. Ama neyse ki dokunmuyor.

Jon Snow : Piç olduğu için sırada yok. olaylara dahil olmuyor.

Kalan 3 Stark'a dokunmadığına göre başka Stark ölümü yok bence. Kalanlar güvende. Rahat nefes alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 20 Haziran 2016; 19:40:38 >

• 
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.