Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

İzlediğim en iyi bölümlerden biriydi diyebilirim. Ben bölümü çok beğendim özellikle son kısmı tam da beklediğim şekilde ve mutlu sonla bitti.

Ama şimdi yabaniler savaşın ortasında daha doğrusu sıkıştıklarında savaştan kaçmaya niyetlendiler. Orda şok oldum ben reyizi yalnız bıraktılar Şimdi acaba Jon buna karşı bişey yapacak mı merak ediyorum. Kuzeyde tekrar Starkları görmekte ayrı bi güzel

Jon Snow ve Daenerys hükmedecek gibi görünüyor şuanda ama bu dizi hep böyle sağ gösterip sol vuruyor bakalım nolucak

bende hayret ettim yabaniler sonuçta disiplinsizler. bence jon bunlardan kurtulmalı ama onlardan başka ordusu yok. tüm ordu artık sansa'(yani serçeparmak)nın elinde ne isterlerse yaparlar jon'un karşi çikacak ne ordusu nede yetkisi var inşallah Robb o Mektubu yollamıştır. yoksa...

Ne mektubu hocam hatırlatabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Trailer 5x10 hakkinda

En sondaki stannis degil mi

Galiba o ya?

45 saniyelik birşeyde gereksiz birini koymuş olamazlar, olabilir mi acaba böyle bişi ? :D
  • Ölen adamın canlanması çokmu mantiliydi yanı de buna mantıksız diyorsunuz. ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert.

quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

İzlediğim en iyi bölümlerden biriydi diyebilirim. Ben bölümü çok beğendim özellikle son kısmı tam da beklediğim şekilde ve mutlu sonla bitti.

Ama şimdi yabaniler savaşın ortasında daha doğrusu sıkıştıklarında savaştan kaçmaya niyetlendiler. Orda şok oldum ben reyizi yalnız bıraktılar Şimdi acaba Jon buna karşı bişey yapacak mı merak ediyorum. Kuzeyde tekrar Starkları görmekte ayrı bi güzel

Jon Snow ve Daenerys hükmedecek gibi görünüyor şuanda ama bu dizi hep böyle sağ gösterip sol vuruyor bakalım nolucak

bende hayret ettim yabaniler sonuçta disiplinsizler. bence jon bunlardan kurtulmalı ama onlardan başka ordusu yok. tüm ordu artık sansa'(yani serçeparmak)nın elinde ne isterlerse yaparlar jon'un karşi çikacak ne ordusu nede yetkisi var inşallah Robb o Mektubu yollamıştır. yoksa...

Ne mektubu hocam hatırlatabilir misiniz ?

Kitap'ı okumadım ama bir bölümde ölmeden evvel Robb Jon'u meşrulaştıran ve varisi yapan bir mektup yazmayı düşünüyor bunu annesiyle paylaşıyor sonrası yok diyorlar kitapta.

• Şu bölümle savaş sahnelerini daha da geliştirmişler 10 numara bölümdü hele son sahneden o kadar haz aldımki :P
  • Sezonun en iyi bölümüydü.

Ramsey'e olanlar içimin yağlarını eritti. Köpeklerine yedirmeleri, Jon'un öldüresiye pataklaması adeta isteğimi karşıladı.
    Baeliysh işine gelmeyeni yapmaz dolayısıyla yardımını mutlaka kullanacaktır. Sansa'yı elde etmeye bakıyordur.
    Yara'nın Dany'e sulanması güzel sahnelerdendi. Dany'nin de oluru var gibi.
    Ejderhalar yürek hoplattı be. Onların olduğu sahneler daha bir izlenesi oluyor yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Trailer 5x10 hakkinda

En sondaki stannis degil mi

Keşke o olsa ama bana Jorah Mormont gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 20 Haziran 2016; 18:22:04 >

• O kadar gereksiz karakter dururken Ramsay reyizi köpeklere yem ettiler. Benim için dizi bitmiştir.
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    O dizi en meşhur savaş dizisidir. İçinde sürekli savaş sahnesi var ama bu dizideki o savaş duygusu , savaşın acımasızlığı gibi olaylar bana göre çok daha iyi yansıtılmış.

• Kalbim güm güm atıyor valla hala ne bölümdü ya Hardhome'dan sonraki en iyi bölümdü. Heyecandan elim ayağım boşaldı beyler.
  • savaş sahneleri kesinlikle beklentinin altında kaldı gerçi daha büyük ordular olsaydı vadinin arkadan atlılar ile gelmesi yüzüklerin efendisi hissi verirdi

filmin en güzel yeri bence ejderhaların gemileri yakmasıydı gerçi o daenerys tarafında da eksiklik vardı dothraki atlıları geldiğinde kapi önünde daha büyük bir birlikle kapışıp onları ezebilirdi

vee wun wunun öldü bunu bekliyordum ulan madem onu öldürüyorsun bari daha güzel bir şekilde öldür daha efsanevi öldür bolton piçinin saçma oklarıyla ölmesi ne demek dev gerektiği gibi savaştırılmadı daha vahşice savaşmalıydı ulan senarist seni ramsey nin itleri kovalasın dothraki atlarıyla birlekte süvarileri tecavüz etsin sana hiç biriniz adam değilsiniz

• SPOİLER.. WUN WUN UN SONU ..SPOİLER

bölümü izlemeyenler okumasın .

KOCA YUREKLİ WUN WUN. Bana kalırsa wun wun ölmedi. Yani ölmemeli böyle basit ölürse saçma olacak. Adama bir silah bile vermemişler ayıptır ya. Son anda gözüne ok yedi ama bana kalırsa öllmeyecek. Kızın hatun ona birşeyler yapıp hayata döndürecek gibi geliyor bana. Sanki son sahnede jön avluda dururken wun wun dan iz yoktu. O kocaman devi nereye kaldiracaklar hemen. Bu bulguya gore bence yaşıyor. Bu bölümde sadece wun wun a üzüldü jön un kardeşi falan umrumda değil. Harcadılar koca yürekli adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesinizmirliksk

SPOİLER.. WUN WUN UN SONU ..SPOİLER

bölümü izlemeyenler okumasın .

KOCA YUREKLİ WUN WUN. Bana kalırsa wun wun ölmedi. Yani ölmemeli böyle basit ölürse saçma olacak. Adama bir silah bile vermemişler ayıptır ya. Son anda gözüne ok yedi ama bana kalırsa öllmeyecek. Kızın hatun ona birşeyler yapıp hayata döndürecek gibi geliyor bana. Sanki son sahnede jön avluda dururken wun wun dan iz yoktu. O kocaman devi nereye kaldiracaklar hemen. Bu bulguya gore bence yaşıyor. Bu bölümde sadece wun wun a üzüldü jön un kardeşi falan umrumda değil. Harcadılar koca yürekli adamı.

yok hocam o cadıda bir tırt değil harcadılar koca yürekli devimizi soyunun tek örneği lan böyle basit mi gidecekti

• Ulan yabanıllar John sizin için canını verdi siz zoru görünce hemen topuklamaya niyetlendiniz şerefinizle öleydiniz ne biçim kuzeylisiniz siz.Bölüm gerçekten efsaneydi tabii ki mantık hataları vardı mesela şu wun wun a insan bir zırh bide ağaç dalı verirdi.Birde john snow performans olarak sönük kaldı.Son sahnede bir kılıç dövüşü güzel olurdu.Baelish namussuzu yine damladı savaşın onun sayesinde kazanılması çok sinir bozucu.

Birde sansa ilk defa aklını kullandı ve haklıda çıktı.Jon snow daha taktiksel hareket edebilirdi anlıyorum kardeşi bende olsam bende atılırdım ama en azından ordu yerinde duracaktı.Rickonu alıp tekrar mevziye dönüp taktiksel savaşması lazımdı.Bölümü izledikten sonra yaşasın Starklar diye sokaklara çıkasım geldi o eski vurucu game of thrones bölümlerinden biriydi.

Birde bu ejderhalar niye 3 tane hala aklım almıyor.Bu dany ye yumurtalar gelmişti gitsin nerdeyse o yumurtalar tekrar kuluçkaya yatsın da şöyle 50 ejderhalık bir ordu kursun.Kitabı okuyanlar kitaptada mı 3 ejder var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E7109D3E -- 20 Haziran 2016; 18:39:31 >

• Wun Wun'un direktörü fatih terimmiş beyler,yapacak bişey yok
  • Game of Thrones üstüne konuştuğunuzun, harcadığınız emeğin 10'da 1'ini şu konuya harcasaydınız, sorun belki de çoktan ortadan kalkmıştı beyler...

İnternette Kotaya Hayır! Pazar Günü Etkinlik Var

• quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Ghost kitapta da öyle hocam yalnız baya kafasına göre takılıyo. Kitapta bu kurtlar daha değişik aslında.

evet ghost için sessiz kardeşimiz diye bahsediyor bran summer'a warglandığı zaman kitapta geçiyordu bu cümle sanırım ne bileyim bu kadar büyük savaşa jonun götürmesi lazımdı jon ölür gelmez ne kitapta ne dizide sam şişkosu dayak yerken kurtarmaya gelir ne var bu sam de böyle ya akgezenler dokunamaz sahibini bile umursamayan kurt gelir bunu kurtarır dizide george martin'i simgeliyor bence bu karakter kesilikle kitapta arya ve jaqen ilede karşılaşıyordu

• Hahahahahaha kanında boğuldu it soyu. Lannnnnnnnnnnnnnnnnnn ağzımın suları aktı o it geberirken. 298392 kez baştan izledim.

STARK !!!!!!!!!!!

• Jon'un her vuruşuna bi posta attım
  • Şu bizim sarışın bomba o dikenli dikenli ejderhanın üstüne nasıl oturuyor hala anlamış değilim.
  • 
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.