Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Baelishi merak ediyorum ya acaba ne çıkarı var şuan Kuzeyden, neler olacak daha. Kitabı çıkarmıyor Martin, bi dahaki sezon için de 1 yıl beklicez of of
  • çoğu siteden kaldırılmış galiba hangi siteden izliyorsunuz?
  • Bu bölüm efsaneydi
  • Bölüm 10/10 puanla tüm sezonların en yüksek imdb puanını almış durumda şu an. Elbet düşecektir tabi ama 23.000 oy gelip bu puanda kalması dikkate değer.
    Sonraki en yüksek puanlar 40.000 küsür oy, 9.9/10 ile Red Wedding ve Duvar savaşının olduğu bölümler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Haziran 2016; 17:56:09 >
  • Stark bayrakları asılırken "AAAAUUUUUU" diye haykırarak bağırmak istedim ama işyerindeydim yapamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Herkes şu saçma şeyi söylemiş

Neymiş Rickon zig zag çizecekmiş. Ulan adam zaten ilk atışları bilerek kaçırdı . Havalara attı, nişan bile almadı. En son tam John'a kavuşurken zaten direk abisine kavuşuyor orda zig zag çizemez. Hem adamda bilerek sadece orada sağlam bir nişan aldı ve tam kavuşurken vurdu ve John'u derinden etkileyerek tek başına savaş meydanında kalmasını sağladı. Gayet süper bir plandı .

Bir de bölümün sonuna kadar hep tedirgindim bişeyler olacak diye ama baştan aşağı sağlam bir bölüm oldu ve ilk defa Stark'lar işe yarar bişey yapmış oldu.

Bunların dışında dizi tarihinin en iyi savaş sahneleri bu bölümdeydi. Hatta çoğu filmden daha iyi savaş sahnesi vardı. Band of Brothers falan halt yemiş bunun yanında

Neden Band of brothers ile karsılastırma geregi duydun acaba hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümün en iyi sahnesi ;

• Winterfell de Stark bayraklarının dalgalandıgını görmek orgazm gibiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzliyorum şuan savaş sahnesindeyim

• Ulubatlı Wun Wun Reyiz RIP

• lovekrand kullanıcısına yanıt
    Band Of Brothers'la karşılaştırma yapman abes olmadı mı?
  • Aşırı saçma olması hariç birşey söyleyeceğim...
    En sonda vadi şövalyeleri gelirken çembere alınmıştılar değil mi eee orda kaç asker var jonun kaç yaşayan askeri var neredeyse eşittiler bu da demek oluyor ki son kez bütün gücüyle saldırsalar artık bir yolunu bulup o kuşatmayı yarsalar savaşı baelish olmadan kazanabilirlerdi. Wun Wun istese bir tekme atsa paramparça olurdu ordaki adamlar da işte illa öldürecekler diye bari son vazifesini yapsın reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanlızkurt007 -- 20 Haziran 2016; 17:59:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Aynı sahne gelmişti aklıma.

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt

Keşke Stannis olsa ama değil.

• 7. Sezonda yara dany'e küsküyü verecek gibi duruyor. Nasıl iş atıyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 20 Haziran 2016; 18:20:58 >
  • arkadaş bıktım ben bu senaryoyu yazan adamlardan her önemli olayı 60 dakikada harcayıp bitiriyorlar.

el insaf ya robb u da tak diye öldürmüşlerdi tüm ailesiyle nerdeyse.

Bu bölümde keyifli keyifli izlerim diye düşündüm spoilerlara bakınca.

hayır en iğrenç bölümleri uzuuun uzadıya anlatıyonuz konuşmaları 5 dakika tutuyosunuz.koskoca savaşı 20 30 dk da harcayıp bitiriyosunuz. izleme zevki kalmadı içimde.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali hakkında

Cast'da Sand Snakes var, Elleria kum var. Dorne harekete geçiyor.
    Euron , nights king ,edd tolett var. Boru meselesi doğru galiba.
    Howland Reed ve Bran var. Tower of Joy part 2 geliyor
    Sandor,Myr of Thoros,Beric Dondarrion var ve tabikide düğün var

Bu bölüm kadar iyi olabilir bence.

• Ramsey

• Bu sezonun en sağlam bölümüydü. Bir yandan Daenerys diğer yandan Starkların zaferi mükemmeldi. Jon Snow, Ramsey'i yumruklarken resmen orgazm oldum. Yalnız Baelish'e baya borçlandılar özellikle de Sansa. Adamın istediğini versin artık
  • 
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.