Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Ömrü boyunca bilmeyecek

4.sezon 2.bölümü izledim şimdi. Ömrü kısa sürdü muhteremin. Gece gece sevinçten rahat yatabilirim artık. Kendi kanında boğuldu pislik. Gözler tyrion reise çevrildi ama ben eşi margarinden şüpheleniyorum tam bir cadı. Cersei bile yapmış olabilir tam arıza oda.
  • Bir aydan daha az kaldı...
  • Dostlar sağolsun

Margaery onun katili değil, ayrıca kötü birisi de değil. İyi yetiştirilmiş ve çok uyanık birisi. Katilin kim olduğu yavaş yavaş şekillenecek, ilk izlediğimde de anlamıştım ama asıl 2. izlediğimde ayrıntılar daha da belirginleşti. Şöyle ufak bir spoiler vereyim, Joffrey'yi öldüren kişi 7 krallıktaki savaşın mimarı
  • Valyria ve ejderhaların tarihi hakkında:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi şuan ki bütün dizilere göre hizli ve iyi gidiyor.5.sezonda'da beklettim budur.Sadece diziyi yavaslatan kisi

siyahlara bürünen o şişman adamın evde buldugu cocugu ve oglu..(adını unuttum )türk dizisine dönüyor sahne onlara gecince
  • Yaklasik 2 haftada 4 sezonu bitirmis bulunmaktayim mukemmel bir dizi kitaplari da toplayip yazin okumak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa ile Margaery'e sağlam rakip geldi beyler, aman gözünüzü seveyim Danyciler gelmesin.

Game of Thrones (2011 - 2019)
  • Evvvettt, senaristler resmi olarak Greyjoylar'ı diziden çıkarmışlar. Kingsmoot muhabbeti dizide olmayacak. Hatta ve hatta direkt Dorne'u bile tamamen diziden çıkaracaklarmış ancak, sonradan hadi koyalım bari demişler.

Kış belirtileri de Kuzey bölgelerde kendini gösterecekmiş. Bir sonraki sezon Kral'ın Şehri'ne filan yağdırırlar herhalde.

Son sezonla birlikte cidden kitapla bağlarını koparıyor adamlar. O kadar önemli karakteri nasıl bir çırpıda kenara atabiliyorlar, anlaşılabilir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Sansa ile Margaery'e sağlam rakip geldi beyler, aman gözünüzü seveyim Danyciler gelmesin.

Game of Thrones (2011 - 2019)

Evet Ama yinede Sansa daha tatlı bence.

• Başladım diziye ilk 4 bölümü izledim fakat çok sarmadı çok durağan geçiyor karakterleri bile oturtamadim bi kaç bölüm daha şans vereceğim severim normalde bu tarz dizileri ama bana hitap etmiyor heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Başladım diziye ilk 4 bölümü izledim fakat çok sarmadı çok durağan geçiyor karakterleri bile oturtamadim bi kaç bölüm daha şans vereceğim severim normalde bu tarz dizileri ama bana hitap etmiyor heralde

Böyle bir dizi yok, hareket mi yok ileride neler neler olacak görürsün.
  • Kadın mevsuzuna gelirsek dizide herkes taş o kesin. Ama şu khaleesi'den nefret eden tek ben miyim? Dünyada kalan tek dişi gibi tavırları deli ediyor ağzına kürekle vurasım geliyor. Favori kadınlarım melisandre, missandei ve arya. Carice van Houten dizinin en güzel en taş hatunu.

4x9 izledim şimdi.

Ygritte jon'u öldürseydi sinirimden ortalığı yıkardım herhalde. Ufak çocuğun öldürmesi oh çektirdi gebersin yabani hiç sevmemiştim bu kızı. Theon'a acımaya başladım ya numaraya yatıyor ramsay'i kesip ağzına verecek bir gün ama ne zaman bilmiyorum. Oberny ölmesine de sevinmedim desem yalan olur. Dizi de o kadar karakter var ki biri ölünce bir rahatlama geliyor ahan birinden kurtulduk diye. Bakalım tyrion reyiz nasıl aklanacak tek has adam tyrion. Petyr ve varys dizinin en uyanık adamları. Joffrey'in katilleri nine ve petry çıktı ama başka bir şey daha çıkabilir arkadan. Bu varys'da ilerde çok iş yapacak gibi sessiz adamdan korkacaksın. Tutkusu yok ama aklı var. Bakalım finalde neler olacak.

4x10 izlendi.

Jaime'yi hep seviyordum doğru bir iş yaptı sonunda. Tyrion reyiz dedik de harbi reyiz çıktı be. Jorah'ın akıbeti ne olacak ilerde gözükecek mi? Tazı'yı da sevdiydik yaşıyacak mı kitaptan bilenler söylyebilir. Arya da tek başına bakalım neler olacak. Haftada bir bölüm nasıl kesecek artık bünyeyi.

Valar morghulis
    Vhalar Dohaeris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Mart 2015; 1:51:39 >

• Yeni şeyler yaratmasını istemiyoruz ya kitabı takip etseler yeter önemli birçok karakteri koymamaları diziden soğutuyor açıkçası.Bütçe yetersizliği var büyük ihtimal yoksa böyle bir şey yapmazlardı.
  • 5.sezon kamera arkasını izledim de müthiş prodüksiyon harbiden. 5.sezon 5 ülkede çekilmiş. 1 günde 3 farklı ekip 3 ülkede çekim yapıyor. Müthiş emek var. Adamlar kendini işine adıyor.
  • Ben, Jon Snow ile Robb Stark'ı çok karıştırıyordum. Tabii 3. Sezondan sonra çözdüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Evvvettt, senaristler resmi olarak Greyjoylar'ı diziden çıkarmışlar. Kingsmoot muhabbeti dizide olmayacak. Hatta ve hatta direkt Dorne'u bile tamamen diziden çıkaracaklarmış ancak, sonradan hadi koyalım bari demişler.

Kış belirtileri de Kuzey bölgelerde kendini gösterecekmiş. Bir sonraki sezon Kral'ın Şehri'ne filan yağdırırlar herhalde.

Son sezonla birlikte cidden kitapla bağlarını koparıyor adamlar. O kadar önemli karakteri nasıl bir çırpıda kenara atabiliyorlar, anlaşılabilir şey değil.

Kitabı benim gibi sonradan takip edecekler için bence iyi oldu bu. Sanırım yazarın da fikrini alarak senaryo üzerinde değişiklik yaptılar. Ortaya kötü bir şey çıkacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Evvvettt, senaristler resmi olarak Greyjoylar'ı diziden çıkarmışlar. Kingsmoot muhabbeti dizide olmayacak. Hatta ve hatta direkt Dorne'u bile tamamen diziden çıkaracaklarmış ancak, sonradan hadi koyalım bari demişler.

Kitabı benim gibi sonradan takip edecekler için bence iyi oldu bu. Sanırım yazarın da fikrini alarak senaryo üzerinde değişiklik yaptılar. Ortaya kötü bir şey çıkacağını sanmam.

Kitabı okuduktan sonra bu fikrinin değişeceğinden eminim. Ortaya patlamalı çatlamalı şeyler koyup izleyene sevdirecekler orası kesin ama, kurgu ve hikaye açısından dizi dibe vuracak. Çünkü George Martin artık dizide görev almıyor. Altıncı kitap için elini eteğini çekti herşeyden, Comic Con davetini bile geri çevirmiş kitabı bitirebilmek için. Önceden dizi ile yakından ilgiliydi, bir bölümü de o yazıyordu hatta. Bölümleri kontrol edip düzeltilmesi gereken yerlere müdahale ediyordu.

Şimdi Martin de yok. İstedikleri gibi at koşturabilecek Weiss ile Benioff. Hikayede gittikçe önem kazanan Greyjoylar ile Dorne'u diziden çıkartmayı düşünebilen senaristler, bakalım diziyi nasıl bağlayacaklar.

• quote:

quote:

quote:

Kitabı okuduktan sonra bu fikrinin değişeceğinden eminim. Ortaya patlamalı çatlamalı şeyler koyup izleyene sevdirecekler orası kesin ama, kurgu ve hikaye açısından dizi dibe vuracak. Çünkü George Martin artık dizide görev almıyor. Altıncı kitap için elini eteğini çekti herşeyden, Comic Con davetini bile geri çevirmiş kitabı bitirebilmek için. Önceden dizi ile yakından ilgiliydi, bir bölümü de o yazıyordu hatta. Bölümleri kontrol edip düzeltilmesi gereken yerlere müdahale ediyordu.

Şimdi Martin de yok. İstedikleri gibi at koşturabilecek Weiss ile Benioff. Hikayede gittikçe önem kazanan Greyjoylar ile Dorne'u diziden çıkartmayı düşünebilen senaristler, bakalım diziyi nasıl bağlayacaklar.

Artık burda kendini beğenmiş ;

5.Kitabı bitirdim sorularınzıı sorabilirsiniz
    Diye artistler olmucak
    Tüm kitabı boşuna okumuş oldular

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

quote:

quote:

quote:

Artık burda kendini beğenmiş ;

5.Kitabı bitirdim sorularınzıı sorabilirsiniz
    Diye artistler olmucak
    Tüm kitabı boşuna okumuş oldular

Dizi izleyenlere hava atmak için seriyi okuyanlar varsa, haklısın.

• 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.