Şimdi Ara

Galericinin iyisi de varmış, Araç alış ve vazgeçiş içerir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
5.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi galericiler varda çok kazanıp büyüyemiyorlar bizim araba babamın tanıdığı bir galericiden alınma aynı zamande ben de dürüst bir galerici tanıyorum her şey sorunsuzdu anlayacağınız dürüst galerici bulmak zor dolandırdığı yanına kalıyor hak hukuk ta olmayınca ancak birde böyle düşünün dürüst galericiyi geçtim insan bulmak artık kolay mı?
  • Mali müşavir adayıyım.
    Mükelleflerimizden birkaçı galerici.
    Kendileri bana, araç satışlarımda da, araç alışlarımda da son derece yardımcı olan insanlar.

Tabi benim durumum biraz da, sürekli birebir diyalog halinde olmaktan kaynaklanıyor.
  • Bu güne kadar galericilerden 3 araç aldım hiç bir sorun yaşamadım
    İstanbul dudulluda bir oto kiralama aynı anda 2. El satış ta yapıyor malum site ilanı gördüm gittim araca baktım bir ustama göstermek istediğimi söyledim 6 aylık 5.000km de ki aracın anahtarını verdi ben bekliyorum yanıma birini verecek baktım gelen yok kim geliyor benle deyince gerek yok abi git baktır denildi.
    Noter satışını yaptım parayı göndereceğim telefon elimde acelen ne çay içelim hallederiz diyor
    Son çıkarken fiyatta bu kadar katı olmanız dışında ilginiz için teşekkürler dedim fiyatta birşey yapamazdım deyip bir personel çağırdı cam filmi yaptırdı 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alp_o A kullanıcısına yanıt
    ismi nedir aklımızda bulunsun
  • Hangi galeri ya o bu devirde dürüst esnaflar sayılı belki isim düşer

• Bende bir galericiye gitmiştim 40 bine 20122 fiesta vardı bana dedi sen ne iş yapıyorsun öğrenciyim dedim boşver o sana gelmez airbag açmış önden kazalı ileride motoru arıza verebilir dedi .
  • Hocam ben geçen yıl bir araba arayışına girdim. Beş tane aracı beğendim ve beşincisini aldım. İlk dördü bireysel satıcılar iken sonuncusu galericiydi. Arabayı satarken "hatasız, boyasız" dedi ve dediği gibi çıktı. İlk dördünce öyle acayip sorunlar yaşadım ki...

Bir tanesinde aracın kaportası boyalıydı ama sebebini kimse bilmiyordu. Aracın sahibi önceki sahibine sordu, o da bilmiyordu, o da ondan önceki sahibi olan galericiye sordu o da bilmiyordu, o galerici de bir önceki sahibi olan galericiye sordu, işte o galerici bir şeyler biliyordu ama herkesi oyalama yoluna gitti. Aracın son sahibi ben bu işin peşini bırakmayacağım dedi bende iletişimi kestim başka araç bakmaya koyduldum, son durum ne oldu bilmiyorum.

Bir başkasının hatasız-boyasız dediği aracın kilometresi tam beş bin km fazla çıktı. Almaktan vazgeçtim. Adam bir de bana diyor ki "Ben alırken kilometreyi takmıyorum". Lanet herif. Hakkımı helal etmedim, binbir zahmetle araca bakmaya gitmiştim.

Diğerlerinde de sorunlar yaşadım. Ama sonuncusunun galerici olması ve hepsinden iyi çıkması tuhaf gerçekten. Zaten o galericide "Ben yaptığım işten utanıyorum, çok yalancı ve dalavereci var" diyordu.

• Bu konuyu açan galerici değilse ben bir şey bilmiyorum.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Sen birsey bilmiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagızalp Y kullanıcısına yanıt
    Galerici benim açılın

• arac neydi hocam özel olacak ama
  • Galerici viraline benziyor.
  • Saçında beyaz olan galerici'den uzak durun. :)
  • her meslekte olduğu gibi bu işi yapanlarında dürüstleri çıkabilir
    evet şaşırıyoruz çünkü çok az kaldı dürüst insan ne iş yaparsa yapsın dürüst insanları kaybetmeyin sevin onları
  • Yazan arkadas galerici sanırım.

• 2013 yılında bende cruze almıştım bi galericiden güvendiğim bi abiydi her türlü yardımı güzelliği yapmıştı arabada ne var ne yok dürüstçe söyler askere giderken satmamda da yardımcı olmustu 30 bine aldıgım arabayı 35 e benden geri almıştı geldikten sonrada bir çok kez araba bakmaya gittim her gittiğimde güzelliğini yaptı sağolsun her arabada da ne var ne yok dürüstçe söyler söylediğinin eksiği çıkar fazlası çıkmazdı yani ister galerici olsun ister inşaatçı ister doktor insan olsun Allah herkesi iyi insanlarla karşı karşıya getirsin
  • Bizim galerici aydın var elinde yüzlerce range roover binlerce mini cooper var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları demişki, galerici ismini buraya yazın. Burda önerilen galerici ismini yazarlarsa inanın-inanmayın . Yazan, galerici olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düzgün17 -- 8 Mart 2019; 11:24:54 >
  • Galericiliğe yeni başlamış sanırım. Eski bir galeri ise adres verin bende bi hesap numarası vereyim herkes 3 5 bişeyler atsın adam akıllı bi çiçek yapıp yollayalım. Not : Ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp_o

Bu güne kadar galericilerden 3 araç aldım hiç bir sorun yaşamadım
    İstanbul dudulluda bir oto kiralama aynı anda 2. El satış ta yapıyor malum site ilanı gördüm gittim araca baktım bir ustama göstermek istediğimi söyledim 6 aylık 5.000km de ki aracın anahtarını verdi ben bekliyorum yanıma birini verecek baktım gelen yok kim geliyor benle deyince gerek yok abi git baktır denildi.
    Noter satışını yaptım parayı göndereceğim telefon elimde acelen ne çay içelim hallederiz diyor
    Son çıkarken fiyatta bu kadar katı olmanız dışında ilginiz için teşekkürler dedim fiyatta birşey yapamazdım deyip bir personel çağırdı cam filmi yaptırdı 😀
    Adres ver biz de gidelim oraya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.