Şimdi Ara

GALAXY S4 VE I9515 (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
10.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GALAXY S4 VALUE EDITION (UNITED ARAB EMIRATES)
    Güncel Firmware 2016-05-30 United Arab Emirates 5.0.1 I9515XXU1BPE1 I9515YJV1BPD2
    http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9515/XSG/
    carrefoursa da satışta 929TL
    https://www.carrefoursa.com/tr/samsung-galaxy-s10-g973f-siyah-128-gb-p-30247446
    urce=gelirortaklari&utm_medium=21

----- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- --

I9515 kullanmak bir ayrıcalıktır. Listeye eklenmeniz için kullandığınız rom ile birlikte mesaj yazınız.
    1-sadistica -> cm13

----- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- ------- -- ----- --
    I9515 Gizli Kodları
    * #1234# telefonun yazlım versiyonu.
    *#12580*369# yazılım ve donanım bilgisi.
    *#0228# batarya durumu
    *#0011# servis menüsü

I9515 İngilizce İnceleme
    https://www.youtube.com/watch?v=_qL8P5snXmA

Galaxy s4 i9500 ile farkı ne?
    4G ve İŞLEMCİ

CYANGENMOD CM12.1
    tarafımca normal kullanım ile 24saat batarya performansı elde edildi
    https://forum.cyanogenmod.org/topic/113430-romunofficialstablecm121-galaxy-s4-ve-gt-i9515/
    CYANGENMOD CM13
    tarafımca normal kullanım ile 18saat batarya performansı elde edildi
    https://forum.cyanogenmod.org/topic/118517-romunofficialstablecm130-galaxy-s4-ve-gt-i9515/
    (Konu tarafımca talep karışılığı devralınmış olup 22.06.2016 öncesi yorumların konuyla ilgisi yoktur. Cyangenmod ile ilgili sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışabilirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 24 Eylül 2019; 16:53:25 >

• nexus can N kullanıcısına yanıt
    Kim diyo bunları? Bende okudum value editionu ama normal s4 ten donanımsal olarak bi farkı yok diyolar uyduruyosunuz bence. S4 ün hiçbi modeli lollipopdan sonrasını alamaz bence. Gpe dışında. Ayruca 5 kat daha iyi donanımı nası yazdınız anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz sallamaca olmus sanki. 5 kat fazla donanım diyorsa 10 gb ram mi var mesela ya da 80 GB dahili hafıza.
  • Ne sallaması

Qualcomm qualcomm 8064t 1980 MHZ 4 çekirdek işlemci var ve 4G Destekli
    Ayrıca Adreno 320 GPU ile Oyunları konsol kalitesinde oynayabilirsiniz..

Normal I9500'den farkı budur. ayrıca

I9300 ler kitkat almadı i9305 ve ABD serileri kitkat aldı nedeni ise cpu ve ram sisteminin yetersiz ve uyumsuz olması. aynısı I9500 için geçerli.
    Hadi alabilir belki tamam da 5 kat derken? Arkadaşın dediği gibi rami 10 gb falan mı ? Büyütülcek fark yok arada webteknoya girin bakın habere.

• Ha i9500 lolipopta alır digeri bir güncelleme daha alır o olur çünki daha sonra çıktı.
    Ama s4 ten çokta üstün degil düz s4 8 çekirdek s800 lü olan 4 çekirdek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 21 Ocak 2015; 22:17:25 >
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak çok farkı yok arkadaş abartmış azcık

• Merhaba arkadaşlar size bir sorum var .bende yaklaşık bir hafta önce s4 value edition aldım ama aldığımın 2 günü twlefonu düşürdüm ve ekran kırıldı. Tamir icin ne kadaryer varsa araştırdım internetten ama bulamadim yedek parçası yokmuş. Sorum şu acaba bu telefona gt-i9500 ekran paneli olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

I9500 iyi diyenleri savaşa davet ediyorum..

http://cpuboss.com/cpus/Samsung-Exynos-5-Octa-vs-Qualcomm-Snapdragon-600

5 kat fark nerde ufak at biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: toutonic

Merhaba arkadaşlar size bir sorum var .bende yaklaşık bir hafta önce s4 value edition aldım ama aldığımın 2 günü twlefonu düşürdüm ve ekran kırıldı. Tamir icin ne kadaryer varsa araştırdım internetten ama bulamadim yedek parçası yokmuş. Sorum şu acaba bu telefona gt-i9500 ekran paneli olur mu?

olur kardeş ikiside amoled 441 ppi 480dpi.
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar size bir sorum var .bende yaklaşık bir hafta önce s4 value edition aldım ama aldığımın 2 günü twlefonu düşürdüm ve ekran kırıldı. Tamir icin ne kadaryer varsa araştırdım internetten ama bulamadim yedek parçası yokmuş. Sorum şu acaba bu telefona gt-i9500 ekran paneli olur mu?

Eyvallah cok tesekkur ederim.simdiye kadar 10 tane i9505 videosu izledim.tamamen parcalar ayni benimkiyle.telefonu söktüm zaten su an . Yeni ekranin siparişini vericem en kisa zamanda ama bayağı pahalı heralde .varmi senin bildiğin bir parçacı

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah cok tesekkur ederim.simdiye kadar 10 tane i9505 videosu izledim.tamamen parcalar ayni benimkiyle.telefonu söktüm zaten su an . Yeni ekranin siparişini vericem en kisa zamanda ama bayağı pahalı heralde .varmi senin bildiğin bir parçacı

Malesef. :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Malesef. :(

Bu arada telefonu söktüm ya telefonun kasasının üstünde i9505 yazıyor. Resmen ayni kasa yani

Kardeş 9500 daha iyi demedik abartan sensin. Bilmeden boş konuşmuşsun 5 kat iyiymişmiş.

• Arkadaslar elimde s4 i9515 ekran disinda bütün parçaları var.ekran 350 liraya en ucuzu olduğu için yaptirmaktan vazgeçtim. Istediniz herhangi bir parca olursa pm atin.telefon nerdeyse ilk haftasinda bozuldu.yani bataryasi bile nerdeyse sifir.

• quote:

Arkadaslar elimde s4 i9515 ekran disinda bütün parçaları var.ekran 350 liraya en ucuzu olduğu için yaptirmaktan vazgeçtim. Istediniz herhangi bir parca olursa pm atin.telefon nerdeyse ilk haftasinda bozuldu.yani bataryasi bile nerdeyse sifir.

100 tl istersen görüşelim.
  • arkadaşlar i9515 kliksadan aldım iade ettim, cihazdaki işlemci snapdragon 1,9 ghz hızında olmasına rağmen cpuz ve osmonitor uygulamalarında izlediğiniz zaman 1,6 ghz üstüne çıkamıyor, samsung ısınma olmasın diye hızı sınırlamış olabilir, ayrıca cihaz bana diğer s4 lere göre yavaş gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrdnr

arkadaşlar i9515 kliksadan aldım iade ettim, cihazdaki işlemci snapdragon 1,9 ghz hızında olmasına rağmen cpuz ve osmonitor uygulamalarında izlediğiniz zaman 1,6 ghz üstüne çıkamıyor, samsung ısınma olmasın diye hızı sınırlamış olabilir, ayrıca cihaz bana diğer s4 lere göre yavaş gelmişti.

Yalan söyleme şuan 1980 mhz frekansını görüyorum senin aldığın üründe sorun var ayrıca lollipop güncellemesi geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gyrdnr

arkadaşlar i9515 kliksadan aldım iade ettim, cihazdaki işlemci snapdragon 1,9 ghz hızında olmasına rağmen cpuz ve osmonitor uygulamalarında izlediğiniz zaman 1,6 ghz üstüne çıkamıyor, samsung ısınma olmasın diye hızı sınırlamış olabilir, ayrıca cihaz bana diğer s4 lere göre yavaş gelmişti.

Yalan söyleme şuan 1980 mhz frekansını görüyorum senin aldığın üründe sorun var ayrıca lollipop güncellemesi geldi.

İ9515 modeline lollipop geldi mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.