Şimdi Ara

Telefonum kendi kendine titriyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung A8 telefonumu 3 gün olmadı alalı.. Aldıgımdan beri mesaj-mail-uygulama vs. hiçbir bildirim gelmedigi halde titriyor 1 dk - 2 dk arayla... Sesi açıkken bildirim sesi çıkarıyor. ( bildirim yokken ) SESSİZ modunda titreşim kapalı olması gerekirken bildirim gelmiş gibi titriyor.. Derste sinir oluyorum. İnternette birşey okumuştum telefonu 6 saat kapalı tutunca düzeliyor gibi birşey.. Sizce işe yarar mı ? Başka bir çözümü varsa uğraşmıyım 6 saat :) ( Ha bu arada,, telefonu bi kenara koyunca birşey yok elimdeyken oluyor.. Tamam elime alınca bildirim oldugunu bildirmesini söyledim ama.. Bildirim yokken neden yapıyor ? Acaba benim göremedigim bildirimler mi oluyor arka planda ? Kafam karıştı ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felipeflexx -- 7 Haziran 2016; 20:35:42 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Telefonunuz Kendi Kendine Titriyor: Nedenleri ve Çözümleri

Telefonunuzun kendi kendine titremesi can sıkıcı ve kafa karıştırıcı olabilir. Bu sorunun birkaç olası nedeni vardır ve bunları çözmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Nedenleri:

• Arka Plan Uygulamaları: Bazı uygulamalar arka planda çalışırken telefonunuzun titremesine neden olabilir. Bunlar arasında mesajlaşma uygulamaları, oyunlar ve sosyal medya uygulamaları sayılabilir.
    • Bozuk Uygulamalar: Bozuk bir uygulama da telefonunuzun titremesine neden olabilir.
    • Donanım Sorunları: Telefonunuzun titreşim motoru bozuk olabilir.
    • Sistem Güncellemesi Hataları: Bir sistem güncellemesinden sonra telefonunuz kendi kendine titremeye başlayabilir.
    • Virüsler veya Kötü Amaçlı Yazılımlar: Nadiren de olsa, bir virüs veya kötü amaçlı yazılım telefonunuzun titremesine neden olabilir.

Çözümleri:

• Arka Plan Uygulamalarını Kapatın: Telefonunuzun titremesine neden olabilecek tüm arka plan uygulamalarını kapatın.
    • Uygulamaları Güncelleyin: Telefonunuzdaki tüm uygulamaları en son sürümlerine güncelleyin.
    • Telefonunuzu Yeniden Başlatın: Telefonunuzu yeniden başlatmak, bozuk uygulamaları ve sistem hatalarını gidermeye yardımcı olabilir.
    • Fabrika Ayarlarına Sıfırlayın: Diğer tüm çözümler işe yaramazsa, telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ancak, bu işlemin tüm verilerinizi sileceğini unutmayın, bu nedenle önceden yedekleme yaptığınızdan emin olun.
    • Donanım Sorunları İçin Yardım Alın: Telefonunuzun titreşim motoru bozuksa, onarım için yetkili bir tamirciye götürmeniz gerekebilir.
    • Virüs Taraması Yapın: Telefonunuzda bir virüs veya kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin. Güvenilir bir antivirüs uygulaması kullanarak tarama yapın.

Bu adımları takip ederek telefonunuzun kendi kendine titremesinin nedenini belirleyebilir ve sorunu çözebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bi hard reset atın hocam,3 günlük telefon daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi söylüyorsun yoksa şaka mı ? 3 günlük telefon zaten bişey yok içinde neden tekrar res atayım. 2-3 oyun var
  • felipeflexx F kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 günlük telefon derken yani üzüntümü anlatmak istedim,belki kurduğunuz bi programdan olabilir diye de hard reset atın dedim.Dalga geçmedim hocam.

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    Hard derken nası yapabilirim normal fabrika ayarlarınamı sıfırlayacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipeflexx

Hard derken nası yapabilirim normal fabrika ayarlarınamı sıfırlayacagım

https://www.youtube.com/watch?v=wwbPAq_3I14 Burdaki işlemleri uygulayın. Telefonda ne varsa silinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm... Bu mesaj falan geliyor ya.. Onlara bakıpta tam olarak mesajdaki (1-2-3 vs.) işareti kalkmazsa telefon sürekli bildiriyor taa ki sen o mesajı açıp okuyana kadar... Artık sıfırlamama gerek kalmadı.. Yinede teşekkürler.
  • Ayarlardan bildirime gidin sonra ise en alta gidip bildirm hatırlaticisini kapatın

• quote:

Orijinalden alıntı: Beranilp

Ayarlardan bildirime gidin sonra ise en alta gidip bildirm hatırlaticisini kapatın

O default olarak kapalı zaten. Arkadaşın müzdarip olduğu akıllı uyarı. Onu kapatması lazım yoksa eline her aldığında titrer bildirim varsa.

• felipeflexx F kullanıcısına yanıt

Videodaki işlemle mi çözdünüz sorunu, bende de şuan aynı sorun var ne yapacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.