Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Root ettim ama dosyaları telefondan kaldıramadım. Super Su tarzında bir uygulama yüklendi. Onun ayarlarından girip root yetkisini kaldırdım ve eski haline telefonu döndürdüm. Anladım ki bu işler bana göre değilmiş. Bilen birine yaptırırım ya da hiç yaptırmadan böyle devam ederim. Zaten bir sonraki tercihimin de Android olup olmayacağı kesinleşemedi.

700 TL'ye Limua 925 alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

eyvallah hocam, son dönemlerde s3'ü rootlamamak, kernel yüklememek zaten azap olurdu, herkes yapsın, kolay bir işlem olduğunu görsün istedim.

ben 1704 mhz'den pek randıman alamadım 1.6 ghz'ye çektim, oyun oynamadığım için undervolt yapmadım, gpu ile fazla oynamadım, zzmoove moderate'de 1.6 ghz ve idle+lpa, agressive şekilde kullanıyorum. birkaç xposed modülü ile telefon şarj canavarı oluyor. ekran kapalıyken kesinlikle şarjı kokluyor. zram cihaz sayısı 4, zram bellek boyutu 800 mb, swappines 95 şeklinde kullanıyorum ben şahsen. amacım internet ve okuma performansı artırıp şarjı mümkün olduğunca idareli kullanmaktı. 4 saatin üstünde ekran alabiliyorum bu halde. 1.7 ghz'de alınmıyor malesef, 1.6 ghz öneririm, deneyin pişman olmayacaksınız.

Hangi xposed modülü hocam onlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nowar1903

quote:

eyvallah hocam, son dönemlerde s3'ü rootlamamak, kernel yüklememek zaten azap olurdu, herkes yapsın, kolay bir işlem olduğunu görsün istedim.

ben 1704 mhz'den pek randıman alamadım 1.6 ghz'ye çektim, oyun oynamadığım için undervolt yapmadım, gpu ile fazla oynamadım, zzmoove moderate'de 1.6 ghz ve idle+lpa, agressive şekilde kullanıyorum. birkaç xposed modülü ile telefon şarj canavarı oluyor. ekran kapalıyken kesinlikle şarjı kokluyor. zram cihaz sayısı 4, zram bellek boyutu 800 mb, swappines 95 şeklinde kullanıyorum ben şahsen. amacım internet ve okuma performansı artırıp şarjı mümkün olduğunca idareli kullanmaktı. 4 saatin üstünde ekran alabiliyorum bu halde. 1.7 ghz'de alınmıyor malesef, 1.6 ghz öneririm, deneyin pişman olmayacaksınız.

Hangi xposed modülü hocam onlar ?

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/2g-3g-4g-switcher-widget-battery-saver-t2619068

ekran kapanınca 2g'ye açılınca 3g'ye geçmeye yarayan modül.

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/app-bootmanager-t2432359

sistem açılışında izin verilen uygulamaların çalışması için gerekli.

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xprivacy-ultimate-android-privacy-app-t2320783

uygulamaların internete veya diğer izinlere erişimini kısıtlamak için.

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/mod-app-settings-v1-9-2014-05-14-t2437377

uygulama ayarlarıyla oynamak için.

ayrıca greenify'ın donation sürümüyle xposed seçeneğini seçtiğinizde çok iyi sonuç veriyor.

bunları uygun kullandığınızda baya etkiliyor şarj performansını.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

samsung s3 ekranı kırıldı dokunmatikte bir süre sonra gitti ankarada nerde hangi fiyat aralığında tamir ettirebilirim arkadaşlar...

fikri olan
  • quote:

Benom batarya olu zaten pil suresine birsey diyemeyecegim. 1.7 ghzde stabil calisiyor benim cihaz. Gpuda +50mv ile 700 mhz denemistim. Donma yapti 25 mvye cekip 640 yapinca düzeldi. Ayrica zram'inde baya bir faydasi var. Ayrica kernel 5.4. stableye yukselmis. Performans dahada arttı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

samsung s3 ekranı kırıldı dokunmatikte bir süre sonra gitti ankarada nerde hangi fiyat aralığında tamir ettirebilirim arkadaşlar...

fikri olan

2-3 ay önce ben de kırdım ekranı ve değiştirdim
    yan sanayi lcd ekran 300, samsung servis orjinal ekran 400 demişlerdi
    aradan geçen zaman ve ankara faktörüyle daha da düşük fiyata yaptırırsınız diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ST4NBLu3

quote:

Orijinalden alıntı: yabanciii

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Arkadaslar odin fail hatasi aliyorumdiye sormustum cvp cikmadi acil yardim pit mapping hatasi hersey yaptim custom romdan stock4.3 gecemedim

Hocam mümkünse ekran görüntüsü alabilirmiyiz?

Telefon suan kuzende getrdgi zaman fail hatasi ekran goruntusunu yollarim hocam :)

hocam geç oldu ama ekran daki hata kodu

<ID:0/004> Added!!
    <OSM> Enter CS for MD5..
    <OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
    <OSM> Please wait..
    <OSM> I9300XXUGNB6_I9300OJVGNB3_I9300XXUGNA8_HOME.tar.md5 is valid.
    <OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
    <OSM> Leave CS..
    <ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
    <ID:0/004> File analysis..
    <ID:0/004> SetupConnection..
    <ID:0/004> Initialzation..
    <ID:0/004> Get PIT for mapping..
    <ID:0/004> Removed!!
    <ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Bana da yaptı bir iki kez. Telefonu download moda tekrar alın. Odini yeniden başlatın. Kabloyu başka bir uSB girişine bağlayın. Mümkünse kabloyu girişleri hareket etirmeyin işlem sırasında sorun çıkmaz.

Hocam 3 4 usb kablo degstrdim baska pc lerde felan yapmadim sey kalmadi diye dusunuyorum tek bilmedim sey bazi sitelerde 4 dosyali stock rom yaziyo tel kurtarma dosyasi diye ama linkler ölü emmc desorun vardir demslerdiondada skinti yokms odinmobili bile denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Root ettim ama dosyaları telefondan kaldıramadım. Super Su tarzında bir uygulama yüklendi. Onun ayarlarından girip root yetkisini kaldırdım ve eski haline telefonu döndürdüm. Anladım ki bu işler bana göre değilmiş. Bilen birine yaptırırım ya da hiç yaptırmadan böyle devam ederim. Zaten bir sonraki tercihimin de Android olup olmayacağı kesinleşemedi.

Root remover diye bir program indirip onunla kaldiracatiniz hocam root sadece bir yetki

• Arkadaslar bilgisayar benim s3 u gormuyor baglayinca ses cikiyor ama gormuyor ne yapmam lazim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Root ettim ama dosyaları telefondan kaldıramadım. Super Su tarzında bir uygulama yüklendi. Onun ayarlarından girip root yetkisini kaldırdım ve eski haline telefonu döndürdüm. Anladım ki bu işler bana göre değilmiş. Bilen birine yaptırırım ya da hiç yaptırmadan böyle devam ederim. Zaten bir sonraki tercihimin de Android olup olmayacağı kesinleşemedi.

Root remover diye bir program indirip onunla kaldiracatiniz hocam root sadece bir yetki

Hallettim, gereksiz şeyleri kaldırıp uygulamayı sildim. ChatOn gibi gereksiz şeylere elveda dedim. Arada DropBox da nasibini aldı.

• S3 NEO alınır mı?

2012 kasım ayından bu zamana 850TL'ye aldığımı galaxy ace 2'yi kullanıyorum (3 aylık atrix macerasını saymazsak).
    Yine 800 tl'ye (vatan bilgisayarda samsung Türkiye garantili) 2 yıl kullanabilmek için S3 NEO alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

S3 NEO alınır mı?

2012 kasım ayından bu zamana 850TL'ye aldığımı galaxy ace 2'yi kullanıyorum (3 aylık atrix macerasını saymazsak).
    Yine 800 tl'ye (vatan bilgisayarda samsung Türkiye garantili) 2 yıl kullanabilmek için S3 NEO alınır mı?

Bence fiyatına göre gayet iyi bir ürün, alınır

• quote:

S3 NEO alınır mı?

Bence alınmaz. Onun yerine 1,000 TL bütçeye çıkıp G2 bakın derim.
  • quote:

2.el G2 al 750 liraya.

Arkadaşlar telefonu rootlu olupta blackmarketi kullananlar dikkat etsin benim telefona virüs girmiş bütün dosyaları değiştirmiş şok oldum resimleri zar zor kurtarıp biçimlendirdim hemen. Benim telefonda çöplük olmuş baya yüklü şey var uğraşmıyorum direk lolipop gelince sıfırdan kurulum yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Aralık 2014; 2:11:53 >
  • telefonun sarj kismi sorunlu, kilitleme tusu bozuk cok hassaslasti, pili dayanmiyor hic.

hiz olarak memnunum, donma yasamiyorum.

3300luk pilden bulsam bozuk kisimlarini yaptirsam kaca mal olur? annem yeni telefon almami soyluyor ancak gereksiz harcama olur diye dusunuyorum. ne onerirsiniz?

• telefonumda 4.3 yüklü ve bu sabah güncelleme uyarısıyla uyandım..
    130.64 mb lık güncelleme buldu bu nedir bilen varmı arkadaşlar?
  • Hocam ikinci el g2 o fiyata temiz olur mu ki? 800-900 civari goruyorum sahibinden de ama kadikoyde bulabilir miyim acaba? Bir de bu saatten sonra one m7 alinmaz degil mi hocam?

Ben de ayni durumdan muzdaribim bi g2 bulabilsem cok iyi olcak imkaniniz varsa degistirin bence. Tus icin 20-50 cikar. Batarya 100 lira eder. 150 lirayi bulur ikisi. Onun yerine 500e satip 250-300 ekleyip g2 almak daha mantikli gibi.

• rebellionx R kullanıcısına yanıt
    Kararlılık güncelleştirmesidir hocam. Hangi ülkenin romu var cihazınızda? Bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

Hocam ikinci el g2 o fiyata temiz olur mu ki? 800-900 civari goruyorum sahibinden de ama kadikoyde bulabilir miyim acaba? Bir de bu saatten sonra one m7 alinmaz degil mi hocam?

Ben de ayni durumdan muzdaribim bi g2 bulabilsem cok iyi olcak imkaniniz varsa degistirin bence. Tus icin 20-50 cikar. Batarya 100 lira eder. 150 lirayi bulur ikisi. Onun yerine 500e satip 250-300 ekleyip g2 almak daha mantikli gibi.

S4' te bakabilirsin G2 ' den donanım olarak biraz düşüktür ama bunu hissetmezsin ve görünümü inceliği şıklığı daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

quote:

quote:

fikri olan

2-3 ay önce ben de kırdım ekranı ve değiştirdim
    yan sanayi lcd ekran 300, samsung servis orjinal ekran 400 demişlerdi
    aradan geçen zaman ve ankara faktörüyle daha da düşük fiyata yaptırırsınız diye tahmin ediyorum

teşekkür ederim de 300 değmez herhâlde sağ ol yine de

• 
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.