Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam s3'ten s4'e geçmek pek gerekli olur mu diye düşünüyorum. g2'yi beğendim ama fiyat biraz tuzlu geliyor. s4 fiyatları iyi ama dediğim gibi s3-s4 geçişi gerekli mi o kadar?
    şok'a 999 liraya s4 geliyor sanırım bu hafta. gerçi normal satış fiyatı da o civarlarda ama ilgilenenler varsa belki fiyat hoşlarına gidebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

Hocam s3'ten s4'e geçmek pek gerekli olur mu diye düşünüyorum. g2'yi beğendim ama fiyat biraz tuzlu geliyor. s4 fiyatları iyi ama dediğim gibi s3-s4 geçişi gerekli mi o kadar?
    şok'a 999 liraya s4 geliyor sanırım bu hafta. gerçi normal satış fiyatı da o civarlarda ama ilgilenenler varsa belki fiyat hoşlarına gidebilir

O değilde bir arkadaş galaxy alpha almış mmükemmel bir cihaz Antutudan 51000 puan alıyor oyunlarda o biçim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

2.el G2 al 750 liraya.Arkadaşlar telefonu rootlu olupta blackmarketi kullananlar dikkat etsin benim telefona virüs girmiş bütün dosyaları deĞ?iştirmiş şok oldum resimleri zar zor kurtarıp biçimlendirdim hemen. Benim telefonda çöplük olmuş baya yüklü şey var uĞ?raşmıyorum direk lolipop gelince sıfırdan kurulum yapacaĞ?ım.

Bugün gidip aldım S3 neo' yu, 2 sene kullanırım.
    Arama ve mesaj ekranına geçerken yavaşlaması, ACE2 için artık değişim vaktinin geldiğinin işaretiydi.
    Ayırdığım paranın bir kısmı ile de kindle paperwhite2 alarak önümüzdeki 2 yıl teknoloji mağazalarına uğramam artık.

Bir tane şarjı 3 gün giden üst seviye telefon alacağım para ile şarjı 1 günü çıkarmayan ortanın altı seviye bir telefon ve e-kitap okutucu almak daha cazip geldi.

• EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    hangi ülkenin romu maalesef bilmiyorum hocam..
  • Want to kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen samsung yerine lg düşüneceğim büyük ihtimal ama para sıkıntısı yoksa bence şuan samsung'un amiral gemileri daha iyi. g3'ü çok beğenmedim. m8 gereksiz pahalı. z2 fena değil ama note4 gibi modeller gerçekten çok iyi. tabi bizim bütçe için g2 forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xhead -- 21 Aralık 2014; 6:22:49 >
  • Want to kullanıcısına yanıt
    Kernel 5.2 de böyle ısınma ve kitlenme olunca eski versiyonlarına dönmektense kaldırdım.Sırf ses ve şarj için işe yarıyordu.Onuda 2 çıkışlı tablet ve telefon şarjı olan bir adaptör aldım 2a çıkışlı.Normale göre yine hızlı şarj ediyor.

Alphaya gelince pili 1850 mah.Cihaz küçük performanlısı ama pilden kaybediyor.Bizler s3 te 2100 mah la günü zor bitiriyoruz int müzik oyun kitap vs derken.

Yine yeni yeniden söylüyorum samsung büyük telefon yerine alpha gibi küçük boyutta sağlam bir cihaz çıkartmalı.Çözünürlük kesinlikle 1280*720 olup pil tüketimi min olmalı ekranın.
    Cihazlar büyüyor çözünürlük derken gözümüzün fark edemediği hd fullhd quad hd 2k 4k ekranlara boşuna para veriyoruz.
  • Metal tıraşlanmış arka kapak isteyen arkadaş için...1.sinde yazı yok uzun süre kullanıp atmıştım keyfi zevk yüzünden şimdi 2.yi sipariş geçtim.

http://www.ebay.com/itm/300756594845?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/281059291307?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=580177219482&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

• Benim s3 ün ortadaki home tuşu çalışmıyor.tamiri olurmu acaba yada icini söküp temizlesem sorun olurmu kolay biseymidir

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Metal tıraşlanmış arka kapak isteyen arkadaş için...1.sinde yazı yok uzun süre kullanıp atmıştım keyfi zevk yüzünden şimdi 2.yi sipariş geçtim.

http://www.ebay.com/itm/300756594845?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/281059291307?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=580177219482&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Metal kapaklar çekim gücünü zayıflatır bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Kernel 5.2 de böyle ısınma ve kitlenme olunca eski versiyonlarına dönmektense kaldırdım.Sırf ses ve şarj için işe yarıyordu.Onuda 2 çıkışlı tablet ve telefon şarjı olan bir adaptör aldım 2a çıkışlı.Normale göre yine hızlı şarj ediyor.

Alphaya gelince pili 1850 mah.Cihaz küçük performanlısı ama pilden kaybediyor.Bizler s3 te 2100 mah la günü zor bitiriyoruz int müzik oyun kitap vs derken.

Yine yeni yeniden söylüyorum samsung büyük telefon yerine alpha gibi küçük boyutta sağlam bir cihaz çıkartmalı.Çözünürlük kesinlikle 1280*720 olup pil tüketimi min olmalı ekranın.
    Cihazlar büyüyor çözünürlük derken gözümüzün fark edemediği hd fullhd quad hd 2k 4k ekranlara boşuna para veriyoruz.

Evet hocam katılıyorum. Alpha nin özelliklerine hiç bakmamistim. Arkadaşlar gördüm samsung kesin 2k ekran koyup telefonu mahvetmistir dedim. Ama hd ekran koymuş mali t628mp6 koymuş buda onu performans canavari yapmış. Pil dışında güzel ve kibar bir cihaz. Kernel konusuna gelince 5.2 yi hiç kullanmadım 5.3de bahsettiğiniz reset atma vs sıkıntısını hiç yaşamadım. Şuan jb için stable son version 5.4 odada problem yoktu.

• S3'üm zamanında garantiye gidip gelmişti garantiden sonra telin android sürümü 4.1.2'de kaldı ama 4.3 çıkmış fakat benim tel güncellemiyor beyler. Nasıl halledebiliriz bunu acaba?

Odin falan varmış biraz araştırdım da. Kies işe yaramıyor. Pcden tele bağlanınca tele erişilemiyor gibi bir şey diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

S3'üm zamanında garantiye gidip gelmişti garantiden sonra telin android sürümü 4.1.2'de kaldı ama 4.3 çıkmış fakat benim tel güncellemiyor beyler. Nasıl halledebiliriz bunu acaba?

Odin falan varmış biraz araştırdım da. Kies işe yaramıyor. Pcden tele bağlanınca tele erişilemiyor gibi bir şey diyor..

SAMSUNG [ROM & MOD YÜKLEME REHBERİ-RESİMLİ] S3, S4, S5, NOTE2, NOTE3, NOTE4

www.tinyurl.com/SamsungRomRehberi

burada hocam cevabın ayrıca 4.3 felan bırak tarih oldu onlar 4.4.2 üzerine S5 romu var telefonun evrim geçirecek direk git kur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

S3'üm zamanında garantiye gidip gelmişti garantiden sonra telin android sürümü 4.1.2'de kaldı ama 4.3 çıkmış fakat benim tel güncellemiyor beyler. Nasıl halledebiliriz bunu acaba?

SAMSUNG [ROM & MOD YÜKLEME REHBERİ-RESİMLİ] S3, S4, S5, NOTE2, NOTE3, NOTE4

www.tinyurl.com/SamsungRomRehberi

burada hocam cevabın ayrıca 4.3 felan bırak tarih oldu onlar 4.4.2 üzerine S5 romu var telefonun evrim geçirecek direk git kur.

Hocam ben de bu mesajı attıktan sonra bu rehberinizi incelemiştim gerçekten mükemmel bir şey olmuş. Ellerinize sağlık. O rehbere gelmeden önce şuan benim telde çok yavaş sarj olma sorunu var.

Rehberinizdeki programla düzltmeye çalıştım (Galaxy charging current) ama bir türlü olmadı. 100 mA'da kalıyor. *#0228# de işe yaramıyor. Bu konuda alternatif bir çözüm var mı bildiğiniz? Yoksa direk teli kapatıp şarjı 70 civarına getirdikten sonra s5 romunu mu yüklemeye geçsem? Yani yeni romla beraber sorunun da çözülme ihtimali var mı?

• PetrovaFire kullanıcısına yanıt
    var kardeş yükle romu bakalım sonra gene
  • S3 un 4 dosyali rom u lazim nereden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yabanciii

S3 un 4 dosyali rom u lazim nereden bulabilirim

4 dosyalı ROM'lar ile sammobile.com'dan indireceğiniz herhangi bir ROM'un farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: yabanciii

S3 un 4 dosyali rom u lazim nereden bulabilirim

4 dosyalı ROM'lar ile sammobile.com'dan indireceğiniz herhangi bir ROM'un farkı yok.

Naparsam yapim odin fail hatasi aliyorum belki 4 dosyali romdahata vermez diye dusunuyorum isin icinden ckamadim hocam

• Bu cihaza Stable lollipop ne zamana çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellionx

telefonumda 4.3 yüklü ve bu sabah güncelleme uyarısıyla uyandım..
    130.64 mb lık güncelleme buldu bu nedir bilen varmı arkadaşlar?

aynen bana da guncelleme geldi.varmi bilgisi olan ?

• lolipop mu gelecek yoksa nedir

• 
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.