Şimdi Ara

Galaxy S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max karşılaştırma: En iyi Android ve iPhone telefon karşı karşıya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
5.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

14PM den geçtim ciddi ciddi  

• kia kaha K kullanıcısına yanıt
    Izlenim nedir Hocam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kamera , ekran ve genel performans olarak 14PM i aramadım diyebilirim.

2 yıldır Apple PM serisinde kalma sebebim olan Pil performansı idi.

Nihayet 8Gen2 ile Samsung arayı kapatmış. Mükemmel akıcı , ısınma sorunu olmayan ve Pil optimizasyonu çok başarılı bir cihaz olmuş.

• S24 ultra beklemeye karar verdim. S23 ultra cidden iyi cihaz olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kia kaha K kullanıcısına yanıt

Sistem stabil performansı olarak iPhone 8 bile iPhone pm modellerini aratmaz pil fotoğraf video vb konuları hariç haliyle yaşına göre

youtub da hem canlı yayın hem de oyun stabil performans konusunda iPhone 8 bile sabit performans alınıyor acaba bunları s23 ile yapıldığında ne kadar süre stabil performansını korur ve fps de ani düşüş drop vb sorunları yaşatmaz sizce :)

son olarak bu durumda sizce sorun donanımda mi yazılımda mı ?

benzer şeyleri zamanında s22 ile iPhone 12-13 ile karşılaştırıldı s22 en iyisiydi şimdi ise s23 ile iPhone 14 serisi ile karşılaştırılıyor ve en iyidi s23

yarın iki gün sonra s24 ile iPhone 15 ile karşılaştırılıp en iyisi s24 olacak o zamanda s23 durumu s22 nin durumuna düşecek performans konusunda nasıl biliyorsanız iyisiyle kötüsüyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 7 Şubat 2023; 16:42:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım bu performansı uzun süre korur. Kişisel kullanım deneyimimle 14PM i aratmadı demiştim ki hala aynı fikirdeyim.

İki cihazında kendi ekosistemlerinin en iyi cihazları konumunda. Benim 14PM den daha iyi gibi bir beyanım olmadı.

Oyun ve Youtube canlı vs. her anlamda yapılacak kullanıcı testleri mutlaka olacaktır (Benim kullanım alanım değil ikiside )

o zaman ki sonuçları hep beraber göreceğiz :)

• Hem kamera hemde şarj cidden har,ka olmuış ben kalem olayını çok sık kullanıyorum dahili oluşu enfes ve muazzam bir ekrana sahip aşırı memnun etti beni birde saat verdiler demeyin keyfime.

14 PM kutusunda yeni alıcısını bekliyor. İkiside alanında harika aletler tercih eden keyifle kullanır her iki cihazıda bende android daha ağır basıyor ve kullanışlı olduğundan tericihim oldu.

Fold 4 kullandım 5 ay oldu kalemi içinde olmayışı mobiliteye ters bir cihaz ve ağır o yüzden 12gb ram le gelen S23 benim gönlümü kazandı

• hocam android mi ios mu sizce? Karşılaştırınca izlenimleriniz nasıl?

• S22 nereye iPhone 12-13’ten iyiydi kim demiş bunu bedavaya verseler almam iPhone 11 bile çok daha fazla tercih ediliyor aynı fiyatta

• S23 Ultra'nın fiyatı 6 ay sonra yarıya düşer. O zaman alırım belki.

• S23 Ultra'yı 1 Şubattaki tanıtımdan hemen sonra o gece sipariş ettim. 512 GB modelini 256 GB fiyatına aldım. 3 Şubatta telefon elime geçti. Daha ilk görüşten itibaren cihaz inanılmaz duruyor. Beyaz rengini aldım ve çok iyi duruyor.

Sistem akıcılığı ve performans olarak kusursuz çalışıyor. Android'de böylesine stabil ve akıcı çalışan bir telefon gerçekten beni çok şaşırttı. İyiki almışım diyorum her telefonu elime aldığımda. Umarım yeni guncellemeler geldiğinde de bu akıcılığı ve performansını korur. Bataryasida gayet yeterli ve uzun süre dayanıyor. 1 günü kendi kullanımım da dolu dolu çıkarıyor.

14 PM'yi 1 hafta kadar kullanma fırsatım oldu, harika cihaz bu yadsınamaz, fakat S23 Ultra her açıdan onunla yarışır ve bazı yerlerde onu geçer. Ön yargılı yaklaşmayın, bir şans verin.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Anroidin fiyat politikasi hatta samsung fiyat politikasi öyle 40-44k ama apple öyle değil iphone 11 7k iken şuan 15k iphone 12 9k iken şuan 20k 13 pro 30k idi şuan 35k

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    13 pro 16.000TL'ydi.

• depolama biriminde apple nvme kullanıyor ,kasa malzemesinde de apple daha iyi .

videoda apple hala rakipsiz , bunu nasıl yapabiliyor helal olsun ...

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemi çıkardığı telefona özel işlemcisi işletim sistemine özel hepsi birbirini tamamlıyor ve gol oluyor.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

14 serisinin stok sıkıntısı var diye biliyorum. O yüzden fiyatlar düşmeyebilir. 13 Pro Max, S22 Ultra ile aynı fiyatlarda görünüyor.

• Hala çöp 11 diyorsunuz elma logosu var diye satılıyor en rezil cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardMuz -- 9 Şubat 2023; 9:14:38 >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Daha önce s22 ultra ve fold4 kullandım, dedim ki değişiklik olsun 14pm geçtim tövbeler olsun bir daha iphone bulaşmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.