Şimdi Ara

Galaxy S23 fiyatlarına zam! Samsung eksik kalmadı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
7.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum.

• Yatacak yeri olmayan insan yorumları arıyorsanız telefon başlığı altındadır.

Aynı parayı verip Apple tercih etmek bana bayağı geliyor. Bir şarj aletine bağlı yaşamak nereden baksan mantıksız olmalı. Üstelik telefonu kullanma süresinden bahseden olmuş güncelleme için. Sanki iOS guncelliyorsunuzda yukarıdaki ürüne laf sokuyorsunuz gibi geldi. Üstelik aldığınız telefonu 2 3 sene kullanicaginizin garantisi bile yokken 😭😭😭😭😭😭

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    👑👑👑👑👑👑

• 2 sene önce aldığım ve garantisi bitmiş olan iphone 11 cihazıma hepsiburada değişim kampanyasında 20 bin tl değer biçiyor. Bu malesef bizim gibi ekonomisi iyi olmayan ülkeler için güzel birşey. Aynı yıl çıkmış olan amiral gemisi hiçbir telefon bu paraları malesef etmiyor. Zaten telefonlara taksit yok, fiyatları ateş pahası. En azından iphone alan adam telefonunun değerinin kolay kolay düşmeyeceğini, paraya sıkışınca satabileceğini biliyor. Bana sorsanız android cihazları da çok severim. Zamanında hep giriş seviye android cihazlar kullandım. İş güç sahibi olunca düzgün cihazlar alabildim. Her iki ekosistemin de kendisine göre artı ve eksi yönleri var. Ama androidin en büyük eksisi kesinlike değer kaybıdır. Başka bişey değil. İlk iphone 5s cihazımı aldığımda bu ne biçim telefon diyip verdiğim paraya acımıştım. Telefonda hiçbişey yapamıyordum neredeyse. Birkaç ay sonra takasla lg g2 almıştım. Çok güzel telefondu. Buradan lg g2 ye selam olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• S23 alma arefesindeydim, Teknosa’ya gittim cihaz kilitlenmiş, servise gitmesi gerek dediler. Samsung Shop maket koymuştu, teşhir istedim, şu an yok dediler. Ertesi gün de zam geldi, iPhone’dan devam edeceğiz anlaşılan.

Şu an 14/15 arasındayım, bakalım ne sipariş edeceğiz.

• ptmustafa kullanıcısına yanıt
    Karar merciilerine bak sen :D

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada gibi sitelerde hala eski fiyatta hocam, iPhone alıyorsanız da Pro serisi dışı düşünmeyin bence

• erenfu kullanıcısına yanıt
    Samsung takasta iyi fiyat veriyordu, diğer siteler nispeten düşük tekliflerde bulunuyor.

Pro için ilave 15K vermeye değer bir fark görmüyorum açıkçası, bu nedenle uzak duruyorum. 14 Pro makul fiyatlara düşerse çok mantıklı geliyor ancak mevcut fiyatıyla o da anlamsız.

• 4 yılın ardından samsung kullanayım dedim yani 4 yıl aradan sonra androide döndüm ilk fırsatta iosa dönüş yapıcam samsung ya da başka marka önemsiz artısı çok olsa da android sıkıntılı işletim sistemi o yüzden kimse macera aramasın iosunuzda kalın

• yake kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısı ne kardeşim çok merak ettiğimden soruyorum.

• UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt
    ios kadar akıcı değil en başta işlemci ne olursa olsun bi ağırlık var, ekran 120 hz de olsa nedense 60hz gibi ekran akıcılığı var a34 tren bahsediyorum ama s serisi de farklı değil.çok basit bişey ama bildirim geliyor sahibindem ya da letgo mesela basıyorum uygulama açılmıyor ana ekrana gelip uygulamaya giriyorum mesajı okuyorum ama bildirim halen duruyor okudum işte git dimi ne işin var hala üstte.spotify uygulaması hiç gitmiyor bildirim çubuğundan ben bulamadım bulan da yok galiba bunlar basit şeyler bi yaşayan ben değilim yazılım güncel bütün ayarlar normal ama böyle saçma sapan ufak şeyler sinir bozuyor ben iphone 7 plus kullanırken bile uygulama çöktüğünü görmedim ama bunlarda çöküyor chrome bile ama anlayabiliyorum androidde bin çeşit model var adam yazılımı ona göre stabilize edemiyor iosun kullanıldığı tel sayısı belli programlar daha stabil çalışıyor.sonuç olarak bunlar kullanımı etkiliyor mu çok da değil 9700 liralık telefon fiyatına bence çok başarılı ama ama daha yüksek para verip başka bi model almam s23 vs gibi zevk meselesi bi yerde kimseye neden mavi kot giyiyorsun siyah daha güzel denmez mesela o yüzden şimdilik bununla idare ediyorum

Öncelikle iOS'taki akıcılığın olmadığı konusunda haklısın. Bu bilinen birşey ama bunun nedeni iOS, Android farkından değil, Apple'ın çok hızlı depolama birimi kullanmasından geliyor. Onun harici 120Hz olayını kullandıktan sonra anlayamazsın zaten. 60 Hz bir cihaza tekrar geç o zaman anlarsın aradaki farkı. Bildirim gitmeme olayını yaşamadım, yaşayani da görmedim. Uygulamayı son kullanilanlardan silince gidiyor bildirimi. Uygulama çökmesiyle en son Galaxy Ace kullanırken yaşadım. Yıl 2012 civarı.

• Ben kimsenin markasını savunmuyorum apple babamın markası değil savunanı da anlamam ben yaşadığım tecrubeyi söylüyorum başkasının yaşadığını bilemem özetle umrumda da değil isteyen istediği telefonu kullanabilir eşya sonuçta işini görüyorsa en iyisi odur

• Bu zamlar apple’a yaradı kimse bu paralara iPhone alınabiliyorken gidip Samsung almaz buradaki bir avuç androidçi tayfa hariç hayran kitlesi yok samsung’un alan ucuz diye alıyordu bayıldığından değil. S serisi hiç satamaz bu saatten sonra bıçak gibi kesilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    A34 ile S serisini karşılaştırıp yine de deneyimlemeden böyle şeyler yazıyorsunuz ya patlıyorum

• erenfu kullanıcısına yanıt
    S kullanmadığımı kim söyledi ki s21 de 22 de kullandım kısa süre benim bahsettiğim şeylerin bi kısmı zaten telefon özellikleriyle ilgili değil androidle ilgili sorunlar ya bu konuyu uzatmayalım kimsenin ne kullandığı ile ilgilenmiyorum benim tercihim de kimseyi ilgilendirmez herkesin kullanıcı deneyimi kendine ben almam başkasının ne yaptığından bana ne

Olabilir ben yorumunuza bakarak söyledim, işletim sistemi tamamen kullanıcı tercihi saygı duyarım

• S23 fiyatı uygun da s24 çıkınca Samsung TR iyi ayarlama yapmalı. Yoksa piyasa algısı ile zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende gelen bildirime tıklayınca direkt o programı açıyor. Samsung galaxy a71 kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.