Şimdi Ara

Galaxy S23 fiyatlarına zam! Samsung eksik kalmadı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
7.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne 13 ü yahu, S23 15 ten bile daha seri bir cihaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • runeterra kullanıcısına yanıt
    Bizzat çevremden örnek veriyorum ben hocam, kendimde iPhone kullanmış biri olarak diyorum. Parası olanlar yok değer kaybıymış oymuş buymuş düşünmüyor çevremde en az 10 kişiye S23 aldırmışımdır bir tane şikayetlerini duymadım henüz.

Ayrıca bu ülkede düz iPhone alanda da mantık aramam o kadar para veriyorsun yine dolu dolu bir telefon alamıyorsun yazık paraya. Biraz para yükselt Pro al yapamıyorsan da bu paraya neden telefon alacağını sorgula

• quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

iphone 6S telefonum var yedek.

Hala kullanabiliyorum nerdeyse hiç kasma yok.

Bana 2015 yılından beri sorunsuz çalışan android göstersene ? Kasmayan her uygulamayı doğru düzgün açan ?

Herşeyi geçtim 2015 yılında üretipte Cabal online kasmadan çalıştıran bir android var mı ?

iPhone 13 samsungun bir çok modelinden şuan daha iyi 3 sene sonra aynı şekilde olacak ama sen 3 sene sonra elindeki android güncelleme almıyor diye ağlama konusu açacaksın.

Bunun fanboylukla alakası yok gerçekler böyle.
    Daha eski Xiaomi Mi4 var çatır çatır çalışıyor. 700 liraya almıştık. Aynı şekilde Samsung S6 da xiaomi kadar olmasasa stabil. S6nın ekranı falan iphone 11 den kaliteli duruyo bu arada hala :))

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    iPhone fanboylar doluşmuş hemen, aynen abicim bu paraya android alınmaz hepsi fakir mentalitesi kendini kandırma psikolojisi :) Sen iPhone 7 al abicim onu kullan en iyisi odur ya diyip geçeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfu -- 2 Ekim 2023; 12:57:40 >
  • En çokta Apple fancıklarının rahatsız etmiş bu zam.

• runeterra kullanıcısına yanıt

Iphone 13 çok kötü bir telefon s21 fe batarya anlamında samsungun en kötü telefonu o bile video oynamada bir saat fazla ekran süresi veriyor üstelik s21 fe 120 hz ekranı var. Bunun yanında s21 fe 6.4 inç iphone küçücük. Teknolojinin çok gerisinde kaldı ne yazık ki.

3000 Mah batarya o telefonu taşıyamıyor. Çözünürlüğü de düşük. Kesinlikle 2023 yılında çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 2 Ekim 2023; 13:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben android telefonu aynı zamanda el konsolu gibi multimedya eğlence aracına dönüştürdüğüm için kullanıyorum

Bi 3DS konsol olmuş 6 7 bin tl

Switch olmuş 8 10bin tl

E bide bunların oyunları var onlarada para

Androidde kuruyorum emulatörü çekiyorum beleş romu fıstık gibi oynuyorm yetmiyor

Emulatör ayarindan 4k çözünürlük yapıp

Ekranı yansıt diiyp TVye aktarıyorum görüntüyü

Telefonu Konsola çeviriyorum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 2 Ekim 2023; 13:50:8 >
  • erenfu kullanıcısına yanıt

3 yıllık ip 11’i 17kya ikinci el olarak sattım herhangi bir android telefonu buna benzer bir şekilde satabiliyorsanız buyrun kullanın bu benim fikrim onaylamak zorunda değilsin.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Bir zahmet versin zaten. O bile dediğin telefonun pili 4500 mAh. Arada 1300 mAh fark var. Ayrıca 6.1 ile 6.4 inç arasında uçurum yok. Gören de sanki iPhone 13’te 5 inç ekran var zannedecek. Çözünürlüğü düşük dediğin telefonda FHD+ çözünürlük var ve 6.7 inçlik S23+’tan bile daha yüksek çözünürlüğe ve PPI oranına sahip.

Kıç kadar ekranda 2K çözünürlük gereksizdir. Oyunlarda throttling sebep olur fps drop yer.

GSMArena’nın ekran testinde tam tersine 13 daha yüksek video oynatma süresi vermiş. Sallamasyon bilgi vermeyelim.
    Galaxy S23 fiyatlarına zam! Samsung eksik kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Osvajac kullanıcısına yanıt
    Kaça aldın kaça sattın ? TL bazında kârdasın sadece dolar bazında bir güzel eridi paran. Ya zaten bu tarz konuşanlar hep en ucuz iPhone'u kullananlar oluyor. Sat bakalım 14 Pro'yu 3 sene kullanıp güzel fiyata ?

Daha arkadaşımla tecrübe ettik geçen 2 hafta ilanda tuttu 14 Pro 256'sını fiyat düşüre düşüre düzgün alıcı bulamadı. 6 telefoncu gezdik 5'i zaten bizde çok var diyip ya düşük fiyat teklif etti ya da almadı 6.'ya 50k'ya satıp çıktık 15 Pro almak için, onu da 15k ekleyip alacak. Kaç para bu telefon git bak.

Ayrıca daha geçen hesaplamasını yaptım 14 Pro'yu ilk çıktığı zaman alsan 2100$ civarı ödüyorsun bu zamanda satsan eline 1700$ civarı geçiyor neresi kâr la bunun? Aynı gün dolar alsan şuan paran 10k Türk lirası fazla oluyor.

Fakir avutması tamamen bu değer kaybı, kimse bu paralara çıkıp 2. el almaz 10k eklerim 0 alırım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfu -- 2 Ekim 2023; 14:1:0 >

Kar etme derdim yok zaten senin amacın anlamak değil, 3 yıl kullanıp buyback ile makul fiyat ödeyip telefonu güncellebiliyorsam ve kullanımdan memnunsam bu beni müşteri olarak memnun eder. Samsungda bu yok beğen beğenme istersen köşede ağla yok.

• Osvajac kullanıcısına yanıt
    Değişim kampanyalarından haberin yok herhalde dostum neyse 200$ telefonu 17kya sattığına sevin 40k üstü Pro serilerine paran yettiği zaman kullan satmaya kalkış o zaman konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfu -- 2 Ekim 2023; 14:4:7 >
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Ki bende de s20fe var 4 yillik cihaz ama takir takir işliyor

• DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    o kadar saçma tartışmalar dönmüş ki hayretle okudum yorumları. bir cihaz için kavga ediyor koca koca adamlar. birincisi elimizde ki bu cihazlar bir yatırım aracı değil. o gözle bakanları hiç ama hiç anlamıyorum. sanki her telefon alan ikinci elde satmak için telefon satın alıyor. böyle düşünenler neden başka yatırım araçlarına yönelmiyor anlamıyorum madem para kazanmak kar etmek istiyorlarsa. günümüzde akıllı telefon satın alacaksan eli yüzü düzgün olan her model zaten iş görüyor ve kullanım ömrü de uzun. millet sırf geçmişte touchwiz yüklü samsunglar kasıyor diye günümüzdeki modelleri de öyle zannediyor. iphone da alsan samsung da alsan uzun yıllar kullanabiliyorsun artık. halen s9 hatta s8 kullananlar tanıyorum hiçbiri de şikayetçi değil cihazından. bu önyargı artık yıkılmalı.

ayrıca kullanıcı alışkanlıkları belirliyor bence telefon tercihimizi. ios kullanmak isteyen illa ios kullanacam diyen adam 13 alabilir mesela ona bir şey diyemeyiz saygımız sonsuz. ama böyle bir takıntımız yoksa zaten hiper enflasyon olan bir ülkedeyiz almışken bari paramızın hakkını verebilecek bir cihaz alalım öyle değil mi? bilinçli bir tüketici olmak varken nedir bu fanboyluk furyası hiç anlamış değilim. ne samsungun ne de apple ın fanboyu olun mantıklı düşünün paranızın hakkını verecek ürünler tercih edin.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt

adamın önüne koy 15 pro max diğer yanına android'in en iyi telefonunu koy. fiyatları aynı olduğunu düşün. kimse android telefon almaz.

ama gelir burada android şöyle böyle derler. kullanmadığı bir sürü şişirme özellik. 8k video 120 hz falan filan. sanki 200k lık fotoğraf makinesiyle aynı kalitede çekiyor

bla bla bla...

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

reis çok para verilmemeli onu kastediyorum zarar ettiriyor. çoğu özelliği şişirilme bu telefonların.

usb 3.0 var diyo kutudan çıkan kablo 2.0 bilmem kaç watt (apple'da aynısını yaptı).

thunderbolt destekli iyi bir kablo en az 500 lira, şarj aleti 500 lira, kafadan 1 bin lira cebinden gidecek.

• kullanıcı alışkanlığı belirler bu sorunun cevabını yine. ios sevmiyorsa android alır, android sevmiyorsa ios alır. her iki tarafında kendine göre artı ve eksileri var. boş bir muhabbet bu açıkçası. ben mesela android i sevmiyorum bana pek uygun değil o yüzden ios kullanıyorum ama bu demek değil ki android den nefret edeyim her yerde onu boklayayım. onunda kendine göre artıları var bu konuda objektif olmalıyız.

• Ön yargıyla yaklaşmayın hocam S23u dan memnun olan çok kişi var. S23u ana konusuna gelip bakabilirsiniz. Bana bedava ip15pm verseniz kullanmam. Çoğu özelliğini kullanıyoruz. Size gereksiz gelen özellikler başkaları için önemli olabiliyor. O yüzden size iphone daha uygunken. Benim gibi birisine android daha uygun olabiliyor.

Hocam zaten döviz bazında her türlü her cihazda zarar var. Ona yok demiyoruz ama aynı yıl aynı fiyat bandında ios vs android cihaz alındığı takdirde suanki satış ve yenileme kolaylığına bakarak değerlendirme yapılması gerektiğini söylüyoruz zaten. iPhone 11 in karşısındaki cihazı aynı paraya satıp aynı fiyat farkı ile güncel cihaza geçebiliyorsaniz ne ala. Ama bu durum iosta daha kolay. Android cephesinde daha zor. Zaten eleştiri konusu bu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Samsung ve Apple'ı hala karşılaştıranlar var.Galaxy S23 fiyatlarına zam! Samsung eksik kalmadı Apple'cı arkadaşlar yatırım aracına devam edin siz.

Samsung Android'in kralıdır ve daha iyi cihaz üreten firma yoktur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.