Şimdi Ara

Galaxy S23 fiyatlarına zam! Samsung eksik kalmadı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
7.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isınan Apple, soğuk kalan samsung. Tersine dönüyor hersey.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Alınır hatta o grupta alınabilir en dengeli cihaz S23+. Bir kere pil dostu FHD+ çözünürlüğü var. 2K gibi saçma sapan, sistem kaynaklarını yoran bir çözünürlüğü yok. Ekranı ve pil kapasitesi gayet iyi. Buna ekstra olarak boyutları çok daha ideal. Oyunlarda S23U’dan daha iyi performans sunuyor. Çünkü FHD+ olduğu için GPU’ya binen yük daha az. Pil testlerinde de S23U’dan daha uzun pil süresine sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Al-sat mantığıyla demedim örnek olarak buyback kampanyalarını gözönüne alın, aynı yıl çıkan S21 için 9500 lira fiyat verilirken iphone 13 için 23000 fiyat veriliyor bunu mukayese etmek çok zor olmasa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani Samsung ucuz tuccarlik hamlesi yapılıyor. 11.11 indirimleri falan geliyor, o zamanda güya fiyat indirecek ona hazırlıklar başladı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kolsuzyusuf K kullanıcısına yanıt

valla usta kusura bakmada şu devirde sıfır 11 e 23k para verende enayidir. 2. eline 15-20k para verende enayidir. telefon milattan kalma 720p erkan var bu paraları vererek kendinizi kazıklıyorsunuz ama bu ayfonculara gelde laf anlat.

• Kardeşim telefona yatırım muamelesi yapmayı bırakın artık. Telefon arkadaşım bu telefon. Alırsın, düşürürsün kırarsın, bataryası sıkıntıya girer dünya para verirsin. Açık net söylüyorum telefonu yatırım aracı olarak görenler o parayi borsada 3-5e katlayabilecekken hala ikinci el davası güdüyor.

Şimdi gelelim esas konuya. Kaç lira kazanıyorsunuz? Telefonda ne iş yapıyorsunuz? Telefona bişey olunca ödeyebilecek misiniz? Örnek veriyorum size. Bugün S23 Ultrayi düşürdünüz. Ekranı 7000 TL. iPhone 13 düşürdünüz. 11000 TL. Bu paraları içiniz acımadan, bütçeniz sarsilmadan ödeyebilecek misiniz? Ödeyemeyecekseniz bu seviye telefon almayacaksınız. Telefonun özellikleri işinize yaramayacaksa almayacaksınız. Gidip daha alt seviye ürün alacaksınız. Hani yatırım muhabbeti yapıyorsunuz ya. Bugün iPhone 13 45K. Örneğin A54 15K. Al A54ü, 30Kyi döndür. Borsaya gir, Coine gir ne bileyim yap birşeyler. 13un sana kazandıracağının kat kat fazlasını kazanırsın. Eğer bir telefonu 2. El değerini düşünerek alıyorsanız almayın. Neden mi? Çünkü o telefonu gerçekten alabilecek adam telefonun 2. El fiyatını düşünmez. Görür, hoşuna gider alır. 12 ay ihtiyaç kredisi çekip telefon alan var. Kardeşim kafayı mı yediniz? Para yönetimi, ekonomi, bütçe hiç mi bişey öğretilmedi size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 3 Ekim 2023; 18:5:6 >

• 2019'da one plus 7t 8/256 GB'yi 3000 lira'ya aldım. 4 yıldır akıcı şekilde kullanıyorum. Telefon 90 Hz, 4 yıl önce çıkan orta sınıf telefonda olan bu özellik iPhone 15 te yok sanirim Seneye uçuyor kaçıyor müthiş bir yenilik diyip belki 90 hz koyarlar ama bu kitleye fazla bile,sorgulamadan sıraya girmeye devam ettiğiniz sürece bu böyle devam eder.

• s23 mü kaldı :D

• muRTah kullanıcısına yanıt
    Bu ismi görünce eski Nokia Symbian günleri aklıma geldi. N82, N95 ne günlerdi be.

• ptmustafa kullanıcısına yanıt

S23 Ultra 256GB, Güney Kore'de 17 bin TL'ye geliyor.

• UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt
    Bütün yazdıklarınızın altına imzamı atarım. Yatırım diyen yaptığı fuzuli masrafın üzerini kapatmak isteyenler.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Symbian candır. N73, N8... Heey gidi... 🙂

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt

Kuzey Irak'ta da 15 bin tl'ye geliyormuş, 3-5 aracı olunca fiyatlar 25 bini buluyor.

• Herkes güzel kapışmış 😂. Samsung gerçekten güzel cihazlar üretiyor hatta Türkiye için özel fiyatlandırma politikası yapıyordu. Zamlar gayet normal. Onun dışında 25-30bin verip iphone 11-12 almak veya üstünde cihaz almak çok mantıklı değil. Alacaksanız madem pro alın. Pro almayan adam gidip en tepe Android cihaz alıp keyif sürebilir. Şuan kendim oneplus 9 kullanıyorum 7500 TL ye aldım f/p. Apple ekosistemi güzel lakin. O bütçelere çıkacak olsam telefon fiyatına tablet, telefon, bileklik, kulaklık dizersin samsungtan veya Xiaomi den

• Bu millet cahildi ama bu kadar değildi be.
    Z kuşağı mı daha cahil, nedir?

Gidip ayfon alırmış. Yürü git, orada Epıl bayileri.

Türkiye'ye sokunca kullanmak için kayıt harcı (20.000₺) ödemenin maliyeti peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Ekim 2023; 13:38:39 >
  • runeterra kullanıcısına yanıt

Xiaomi Mi6 var bende. 2 Ocak 2018'de almışım. Aktif kullanıyorum. Hala çok iyi. Geçen baktım chrome da 55 sekme açmışım kasma donma yok. Sizin düşünceniz bu açıdan bakınca yanlış. Android tarafında da çok iyi telefonlar var. Sadece Samsung olarak bakmamak gerek android çephesine. Ancak mevcut ekonomik koşullarda herşey yatırım aracı olduğu için Iphone tercih etmek daha mantıklı. Apple ürünlerinin daha az değer kaybettiği bir gerçek.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Telefon alan herkes cihazı Türkiyede kullanmıyor. . Oğlum önümüzdeki 5 yıl üniversiteyi dışarıda okuyacağı için "sıfır".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muRTah -- 4 Ekim 2023; 15:28:8 >
    O açıdan mantıklı tabi. Ben Türkiye sınırlarına geri döndü sanmıştım. Gerçi Irak telefon fiyatları bu konuda çok daha iyi ama Erbil vs. gibi yerlerde bile uzun süre yaşaması zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Ekim 2023; 15:29:57 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yok yok... 20K₺ kayıt parasıyla bile buradakinden bir kaç bin ₺ ucuza geliyor da... O riske girilmez o kadar az fark için.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.