Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
14
Favori
38.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100-150 dolarlık kulaklık o fiyata imkansız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazmnia T kullanıcısına yanıt
    Anladım her ürünün cakmasida var maelesef

Trendyolda çakma olduğunu belirtmisler
    https://m.trendyol.com/galaxy/buds-plus-p-54514136?gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x%3Ahome_y%3Agm_z%3Aoto-aksesuar_t%3Apla_smart_shopping&gclid=EAIaIQobChMIqYvtieuj8gIVRud3Ch13lA-ZEAQYBCABEgJqBfD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 9 Ağustos 2021; 14:33:38 >

• Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam... telefonun geldiği gün Samsung'a çok kızgındım o yüzden oldu sanırım.. biraz ön yargı bolca stress hiç dikkat etmemişim Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL 

• Telefonu aldım.hemen şarja taktım.arja kamera çıkıntısı için mutlaka kılıf kullanmak gerek.kılıf için ne tavsiye edersiniz.Samsung s9 plusta spigen kullanıyorum.çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist05 -- 9 Ağustos 2021; 17:25:15 >
  • eabeloved kullanıcısına yanıt
    https://dosya.co/dbjg4c09c6tx/beyan_form_s20fe.pdf.html

Buyurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist05 -- 9 Ağustos 2021; 16:35:37 >
  • Kampanya devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist05

Telefonu aldım.hemen şarja taktım.arja kamera çıkıntısı için mutlaka kılıf kullanmak gerek.kılıf için ne tavsiye edersiniz.Samsung s9 plusta spigen kullanıyorum.çok memnunum

Ben spigen kılıf aldım, ekran koruyucu olarak takılan temperli camı kılıf kaldırıyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesimist05 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Dün diğer forumdan biri de paylaştı, bugün gönderdim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 10 Ağustos 2021; 13:12:5 >
  • eabeloved kullanıcısına yanıt
    Bende yarın göndereceğim.umarım sorunsuz bir şekilde para iadesi alırız

Bugün geldi yarın iade etcem malzeme kalitesi kulaklık ve bağlantı çok güzel herşey ama ses kalitesine değmez ses yüksekliği çok az ve bas çok az tiz ses de çok yüksek dengeli değil demekki iki sürücü işe yaramamış. taotronics 79 kullanıyorum şaşırdım gerçekten çok daha iyi

Bugün geldi yarın iade etcem malzeme kalitesi kulaklık ve bağlantı çok güzel herşey ama ses kalitesine değmez ses yüksekliği çok az ve bas çok az tiz ses de çok yüksek dengeli değil demekki iki sürücü işe yaramamış. taotronics 79 kullanıyorum şaşırdım gerçekten çok daha iyi

• Tazmnia T kullanıcısına yanıt
    Hocam acele etmeyin 14 gun süreniz var iyice deneyimleyin hat takmayın ve kutu içeriğini bozmayın memnun kalmazsınız iade edersiniz. Sesi bana çok yüksek geldi tabi ses konusunda deneyimli iseniz belki fark vardır. Biraz daha test edin telefon özellikleri 1 haftada oturuyor. Bende ilk hafta ısınma vs. Oturmamışti sonra normale döndü şimdi Bi şikayetim kalmadı. Ayrıca izgaralarda jeletinler var onları sokebilirsiniz. Ses çıkışına engel oluyordur. Telefonun kenarlarında ufak jelatinler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 10 Ağustos 2021; 18:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanwins

Hocam acele etmeyin 14 gun süreniz var iyice deneyimleyin hat takmayın ve kutu içeriğini bozmayın memnun kalmazsınız iade edersiniz. Sesi bana çok yüksek geldi tabi ses konusunda deneyimli iseniz belki fark vardır. Biraz daha test edin telefon özellikleri 1 haftada oturuyor. Bende ilk hafta ısınma vs. Oturmamışti sonra normale döndü şimdi Bi şikayetim kalmadı. Ayrıca izgaralarda jeletinler var onları sokebilirsiniz. Ses çıkışına engel oluyordur. Telefonun kenarlarında ufak jelatinler var

Çakma galaxy buds için yorum yapmış galiba

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Hım tmm hocam bende telefon sesiyle alakalı sandım.

• Arkadaşlar kampanya bitti mi alan kişiler varsa kendi mail adresiyle kontrol etme şansınız var mı ?

• Ağustos güncellemesi gelmiş
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze2506

Arkadaşlar kampanya bitti mi alan kişiler varsa kendi mail adresiyle kontrol etme şansınız var mı ?

Kampanya bitti, samsung tarafından da resmi olarak duyuruldu

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Usta indirim sayfası hala duruyor o yüzden sordum birde resmi olarak nereden duyurdu twitter ya da instagram gibi mecralarda mı ?

• kamikaze2506 K kullanıcısına yanıt
    Bende siz deyince baktım şimdi gördüm samsungun ilgili sayfada kampanya bitmiştir diye yazı vardı kaldırmışlar. Kampanya tekrar tanımlayabilirler yakın zamanda takip etmek lazım

Hocam yarın ben müşteri hizmetlerini arayıp sorayım bilgilendiririm.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.