Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
507
Cevap
17
Favori
35.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 108
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 131
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 53
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ercanwins (131 mesaj) hakanyc (35 mesaj) TheLegendy (26 mesaj) avmehmet (25 mesaj) aydinkaragoz (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (144 mesaj) Mobil (119 mesaj) Mini (16 mesaj) (11 mesaj) (217 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar samsung sitesinde kampanya var kamu personeli olanlara ürün SAMSUNG S20FE 256 GB SD 865 ISLEMCILI G780G MODEL TELEFON 6000 tl yerine 4899 tl kamu personeli olupta yararlanmak isteyenler indirim var iken yararlansın yaralanabilecek kamu mail uzantıları altta bilginize.

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-fe-sm-g780g-3/?integration_color=Cloud%20Mint&integration_hafiza_romboyutugb=256

Kamu email uzantıları kamuya ait şahsınıza özel email adresi ile üye olduğunuzda indirim yansımakta..

@tccb.gov.tr
    @cbddo.gov.tr,
    @ssb.gov.tr,
    @havelsan.com.tr,
    @aselsan.com.tr,
    @roketsan.com.tr,
    @maliye.gov.tr,
    @saglik.gov.tr,
    @tbmm.gov.tr,
    @ticaret.gov.tr,
    @gelirler.gov.tr,
    @sanayi.gov.tr,
    @tihek.gov.tr,
    @adalet.gov.tr,
    @hmb.gov.tr,
    @tai.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 7 Ağustos 2021; 13:30:26 >

• Öğretmen arkadaşlar boş verin takmayın, bizim millette hep çekememezlik vardır. Öğretmenin tatilini çekemez, doktorun -artık alamadığı- 3 kuruş fazla gelirini çekemez, askerin sosyal tesislerini çekemez... İşin ilginç yanı, ilkokul mezunu ve malzemeden çaldığı bilinen, E sınıfından aşağı arabaya binmeyen köşeyi dönmüş müteahhitte kimse gıcık olmaz, hatta saygı duyar ama ayda 15-20.000 lira kazanan doktora diş bilerler. Bizim millet de böyle, yapacak bir şey yok.

Öte yandan, Samsung TR ürünü kargoya verdiğinde bilgilendirme yapıyor mu? Yoksa bazı siteler gibi ürün teslim edildiğinde hala sitede "Onaylandı" mı görünüyor?

Son yıllara baktığında son 5 yilda her yıl özel sektörde asgari ücrete yıllık %40 zamlar yapılırken memura 3+3 verildi memurun maaşı enflasyon karşısında eridi 5 seneye maaşlar esitlenir

Keşke paylasmasaydiniz sıcak fırsatlar bölümü iğrenç insanlardan oluşuyor yarın g780g ilanlarını sahibinden de görmeye başlarız gerçekten ihtiyacı olanlar zaten anakonuda görüp alacaktı yazık oldu al-satçilar bir kampanyayı daha kurban ettiniz

Gerçekten sıcak fırsatlar kitlesi görebileceğiniz en ahlak yoksunu kitledir kendilerinden başkalarını düşünmezler

Doğrudur üstad, lakin birlikten kuvvet doğar. Bugün 1 kişi ses çıkarırsa cılız kalır sesi. 10-15 kişi ekşiye vs. yazarsak, adaletin sosyal medyadaki gündeme göre dağıtıldığı bu günlerde işe yarayabilir. Ayrıca, Samsung bu yaptığını kendi ülkesinde yapsın bakalım yapabiliyor mu? Adaletin ve hukuğun olmadığını biliyorlar onlarda kendi çiftlikleri gibi at koşturuyorlar. Lakin bir gün davran döner.

• Yarbay
    3040 Mesaj

• Yüzbaşı
    560 Mesaj

saçmalığa bak ya sanki kamu personelleri az kazanıyormuş gibi onlara özel kampanya yapılıyor

• Yarbay
    2493 Mesaj
    Geçen hafta hb den 256 GB olanı 4612 den sepette indirimli 12 kargo aldım. Üzerine 46 hepsipapel ile spigen kılıf i indirimli olarak aldık.
  • Yarbay
    6744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Geçen hafta hb den 256 GB olanı 4612 den sepette indirimli 12 kargo aldım. Üzerine 46 hepsipapel ile spigen kılıf i indirimli olarak aldık.

Exynos 990li modeldi o, bunda sd865 var.

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Paylasim icin tesekkurler.

Yillarin samsung kullanicisi olarak Telefon çinli telefonlara göre bazı açılardan geri kalıyor. Exynos işlemci kullanması, güncel şarj hızlarına göre yavaş kalması, Kalın olması, ekran kasa oranının düşük olması beni soğuttu.

Ekran tazeleme hızı, amoled olması tercih sebebi olabilir.

Bu gidişle yavaş yavaş androiddeki samsung krallığı yıkılacak gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasc -- 10 Temmuz 2021; 15:20:33 >
  • Yarbay
    6744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Paylasim icin tesekkurler.

Yillarin samsung kullanicisi olarak Telefon çinli telefonlara göre bazı açılardan geri kalıyor. Exynos işlemci kullanması, güncel şarj hızlarına göre yavaş kalması, Kalın olması, ekran kasa oranının düşük olması beni soğuttu.

Ekran tazeleme hızı, amoled olması tercih sebebi olabilir.

Bu gidişle yavaş yavaş androiddeki samsung krallığı yıkılacak gibi görünüyor.

Bunda islemci exynos 990 degil, Amerika, Kore ve Kanada'da kullandiklari snapdragon865.

|
    |
  • Teğmen
    131 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynı üründen bende 4599 tlye aldım bu kötü kaçtı 300 lira daha verirdim sd865 islemcilisi için benimde bugün haberim oldu s20 fe konusunda görünce paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 7 Ağustos 2021; 13:42:14 >
    |
    |
    muhalif13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Exynos 990li modeldi o, bunda sd865 var.

Alıntıları Göster

Nereden anlıyoruz, Samsung Türkiye S20 FE 256GB lık ları ayrı ayrı mı satıyor.

• Yarbay
    6744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Nereden anlıyoruz, Samsung Türkiye S20 FE 256GB lık ları ayrı ayrı mı satıyor.

Alıntıları Göster

Urun kodundan G780F olanlar exynos990, G780G olanlar snapdragon, yine ikisinin islemci frekans ve hizlari da farkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 10 Temmuz 2021; 16:19:0 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kodlardan
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)
    Sd865 işlemci olan

Galaxy S20 FE (SM-G780F)
    Exynos 990 işlemci olan
    |
    |
    ahmet0691 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

saçmalığa bak ya sanki kamu personelleri az kazanıyormuş gibi onlara özel kampanya yapılıyor

+1 Adamlar S21'i kamuya ozel 6200'e satmislardi.Bir sekilde bizde faydalandik aldik ama sacmalik yani
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Biraz önce durumu çözdüm zaten. Teşekkür ederim. 5 Yıl önce aldığım Samsung C7 4GB 32GB lık var. Telefon halen çok güçlü. İşlemcisine bakmıştım snapdragon muş.

|
    |
    ercanwins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

+1 Adamlar S21'i kamuya ozel 6200'e satmislardi.Bir sekilde bizde faydalandik aldik ama sacmalik yani

Alıntıları Göster

Forumdan mi bulmustunuz kamu maili?

• Yarbay
    9388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Forumdan mi bulmustunuz kamu maili?

Alıntıları Göster
    Yok hayir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

S21 6200 lira çok iyi fiyatmış ama böyle kampanyalar oluyor arkadaşlar paylaşmayınca ihtiyacı olan yararlanamıyor. Ben aldığım halde arkadaşlar yararlansın diye açtım. Şimdi 1 yada 2 hafta içinde pahalı alıp 6000 tl iade etmek için millet uğraşmadan önce biran önce alın kampanyayı kaldırabilirler. Bende pahalı olduğundan 4599 tl ye exynos işlemcili olanı aldım :) Bu fiyata görsem kapardım hemen nasip değilmiş telefon çok güzel bilginiz olsun biraz büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 10 Temmuz 2021; 15:50:25 >
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj

Bunu bu fiyata vereceklerini bilsem 720g'li A72'yi alır mıydım :(

|
    |
  • Yarbay
    4375 Mesaj

meb emaili ile olmuyor mu?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.