Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
14
Favori
38.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brawlstars a girişte özellikle çok tiz seslerde en yüksek seste üst hoparlör den cızırtı alıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hakanyc kullanıcısına yanıt
    Ben aldım ama model değişik bendeki resimleri aşağıda senin baktığın modelde kamera korumasıda var yukarıdaki kameranın yanındaki delik led için bırakılmış diğer küçük olan süs sanırım oraya denk gelwn birşey yok Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 7 Ağustos 2021; 20:54:16 >

• etelli21 E kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz flimmi youtubeden mi izliyorsunuz tam detay verin bakayım

• ercanwins kullanıcısına yanıt
    Dediğim brawlstars ünlü bir oyun ilk girişinde tiz bir ses var ve Bi cızırtı oluyor

• etelli21 E kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun pek oynamıyorum dediğiniz oyunu oynayan biri muhakak bakacaktır. Youtubede , netflikste vs. denedinizmi oyundan kaynaklı olmasın sorun

Satıcıya sordum sensör deliği dedi. Orada sensör var da ben mi bilmiyorum? 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bu kılıfın kalınlığı nasıl, kamerayı düzgün koruyor mu? Eski telefonumda kullandım aynısından. Baya kalındı. Link alabilir miyim?

Bu arada ekranı kaplayacak ve parmak izini vs etkilemeyecek düzgün bir ekran koruyucu bulan varsa tavsiyelere açığım.

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ana konudaki @ssavtak kullanıcının önerisiyle aldım tabi link atarım. Kamera kısmını kapatıyor ama kameralari korumuyor kamera kısmı boş, kilifla telefon daha kalın oluyor evdeyken takmıyorum dışarı çıkacağım zaman düşmeleri karşı korusun diye takmaktayim. Ekran koruyucuda aldım. Zorenin 5D Glass ürünü ikisininde linklerini atiyorum

https://www.kilifplus.com/samsung-galaxy-s20-fe-kilif-rugan-serisi-silikon-deri-gorunumlu-parmak-izi-birakmaz-lacivert-19824

https://www.kilifplus.com/samsung-galaxy-s20-fe-5d-tam-kapatan-kenarlari-kirilmaya-dayanikli-cam-ekran-koruyucu-siyah-22528
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 8 Ağustos 2021; 11:15:34 >

• hakanyc kullanıcısına yanıt
    Gizlemisler demekki

Teşekkür ederim linkler ve görseller için. Ekran koruyucu nasıl, memnun musun? Dokunmatiği yada parmak izini etkiliyor mu? Mat değil, değil mi?

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Rıca ederim daha evdeyim karantinadayım ekran koruyucu tele takmadım. Biraz zaman gecsin takınca yorumlarımı yazarım.

• Değişim kampanyasıyla eski telefonunu İstanbul dışından Samsung'a gönderen varsa kargo firması ve kargo kodu bilgilerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eabeloved

Değişim kampanyasıyla eski telefonunu İstanbul dışından Samsung'a gönderen varsa kargo firması ve kargo kodu bilgilerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Yurtiçi Kargo, 451483444.

• wolfien W kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Beyan formunun pdf'i sizde mevcutsa paylaşabilir misiniz?

• Maalesef PDF yok, Samsung sitesinden sipariş verir gibi son adıma gelirseniz Beyan Formu çıkar diye düşünüyorum.

• selamlar arkadaşlar.. hatırlarsınız ürünü ilk alanlardan biriyim eline ilk geçenlerden.. ancak ürünümde bir sorun olduğunu düşünerek (fotoları mevcut eski mesajlarda) göndermiştim değişim için.. hatta baya bir mağdur edildiğimiz için samsung güney koreye Amerikaya Avrupa merkezlerine kadar mesaj bonbardımanına tutarak rahatsızlığımı dile getirmiştim.. neyse sonuca geleyim.. sonuç rezillik.. Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL  ama benim adıma rezillik Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL zira ürünümde sorun olarak gördüğüm kısım aslında stickermiş (kendimeGalaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL ) telefonum sağ salim elime ulaştı bugün itibari ile.. öğlen arasında kurulumunu yapıp hattı takacağım..

• yigit3554 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha dikkat etseydiniz keşke beklemek zorunda kalmazdiniz tekrar geçmiş olsun hayırlı olsun telefonunuz

• Galaxy buds plus 630 düşmüş
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

• Tazmnia T kullanıcısına yanıt
    Hocam gittigidiyorda satıyorlar aynı urunmu acaba

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/galaxy-buds-bluetooth-kulaklik-beyaz_pdp_686495280

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 9 Ağustos 2021; 14:24:24 >
  • Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt
    Çakma

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.