Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
22
Favori
126.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fotoğrafını çektim yarın cevabını verecem hocam,sıfır cama bakın isterseniz
  • fatihcanery kullanıcısına yanıt
    Fatih Bey,

Sanırım irtibat bilgilerim sizde halen mevcuttur. Telefonunuzu bana ulaştırırsanız sorunlarınızı cözeceğime inanıyorum.
    Telefonunuzu kargo ile yollarsanız bana ulaştığı günün ertesi günü size sorununuz çözülmüş olarak geri yollarım.
    Kargoyu lütfen ödemeli gönderin. Herhangi bir ücret ödemeyin.

Not: bu hafta 26 ve 27 eylül istanbul dışında olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALIMERA -- 24 Eylül 2013; 14:26:52 >
  • Merhaba,
    Batman' dan Emrah Bey'e ait telefonun yapım aşamalar. Güle güle eskitmek nasip olsun.
     GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• Devamı....
     GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• bu ara okul işlerim yoğun olduğu için bakamadım,fotoğrafını çektim buyrun hocam .Üç kuruş için kimseye iftira atacak değilim ama üzüldüm sadece bunu bilin,tamam hocam görüşelim inşallah sonuçta ölüm yok kalım yok herşey düzeltilir

http://k1309.hizliresim.com/1f/t/t07ks.png
  • sormayı unuttum,donma sorunu düzelecek mi çünkü kullanmak tam işkenceye dönüşüyor
  • Arkadaşlar ben de sizin gibi telefonumun ekranını kırdıktan sonra nerede yaptiracagima dair arayışa geçtim. Uzun bir süre araştırdıktan sonra forumdan Uğur Beyle iletişime geçtim. Kendisi bana güven verdi ben de yaptirmaya karar verdim. Sirkecide bulustuk 20 dakikada hoş muhabbet ile kırık camımı değiştirdi Uğur Bey.
    Cam gercekten sıfır gibi oldu. Camla lcd arasina orjinalde oldugu gibi silikon koymus. Cama bastırınca hic bir donma falan yok. Ekran jelatinini zaten önümde açtı ekran da pırıl pırıldı. Samsung servisine versem telefonu hiç bir sey anlamazlar.
    Uğur Beyden gercekten çok memnun kaldım. Siz de gözü kapali güvenebilirsiniz. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihcanery kullanıcısına yanıt
    Fatih bey,
    Sizin telefonunuza taktığım ekran yepyeni bir ekrandır. Samimi olarak bundan emin olmalısınız. "Uğur bey bana lütfen eski kullanılmış bir cam bulun" deseniz bulamam.
    Bana da yepyeni ve hiç kırılmamış ekranlar gelmediği için... hani üstünden söksem de kenara koyup bilhare başka bir telefona taksam desem o da yok......

Sizin telefonunuza eski kullanılmış cam takmak yenisini takmaktan daha zor inanın

Sizin gördüğünüz şeyler dokunmatik katmanında oluşan kırık izdüşümleri ki bu sizin görüntü kalitenizi kesinlikle etkilemez.

Hala idda edip benim sizi "kazıkladığımı" düşünüyorsanız... buyrun devam edin.......
    Ama çözüm istiyorsanız bana telefonunuzu ulaştırmanız gerekecek.

hayatta mutlu olmanız dileği ile selamlar,

• Merhaba difdenk merhaba can

Seninle 2 kez karşılaştık istanbulda..... çok memnun oldum...
    Sana yaptığım ekran silikonlu yaptığım 2. ekrandır. Olumlu yorumların için teşekkür ederim. telefonun inşallah bir daha kırılmaz.
    Derslerinde başarılar diliyorum. Siz gençler çok şey hakediyorsunuz. hakkınızı da her zaman arayın lütfen.

Selamlar,
    Uğur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALIMERA -- 25 Eylül 2013; 23:05:58 >
  • merhaba,

Uzun araştırma ve gerekli alet ve techizat yatırımından sonra artık ekran tamiri konusunda bir aşama daha kaydettim.
    Bundan sonra yapacağım tamiratlarda silikon uygulamasını gerçekleştirebileceğim. Ekranlarınız kesinlikle donmayacak, hassasiyet kaybına uğramayacak. fabrika çıkış halinden farklı olmayacak.
    2. uygulamam olan difdenk arkadaşımızdan gerekli yorumları alabilirsiniz.

Selamlarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Fatih bey,
    Sizin telefonunuza taktığım ekran yepyeni bir ekrandır. Samimi olarak bundan emin olmalısınız. "Uğur bey bana lütfen eski kullanılmış bir cam bulun" deseniz bulamam.
    Bana da yepyeni ve hiç kırılmamış ekranlar gelmediği için... hani üstünden söksem de kenara koyup bilhare başka bir telefona taksam desem o da yok......

Sizin telefonunuza eski kullanılmış cam takmak yenisini takmaktan daha zor inanın

Sizin gördüğünüz şeyler dokunmatik katmanında oluşan kırık izdüşümleri ki bu sizin görüntü kalitenizi kesinlikle etkilemez.

Hala idda edip benim sizi "kazıkladığımı" düşünüyorsanız... buyrun devam edin.......
    Ama çözüm istiyorsanız bana telefonunuzu ulaştırmanız gerekecek.

hayatta mutlu olmanız dileği ile selamlar,

ya camla ekran yakın birbirine ,birine göstersem çizik der bilmiyorum dediğiniz gibi lcd çizği belki veya iz düşümü bariz şekilde ışıkta belli oluyor,neden yalancılıkla suçlanıyorum anlamış değilim .tamam buluşulalım hocam inşallah gönlümce olur ,bugüne kadar kimsenin hakkına girmedim girmem de.düzelince yorumları görürsünüz zaten.

• Fatih bey. Telefonunuzu bana kargo ile ulastirmanizi rica ederim.
    Arzu ederseniz siz de getirebilirsiniz.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALIMERA -- 27 Eylül 2013; 21:58:45 >
  • Bugün Eralp arkadaşımızın telefonuna takılacak olan beyaz silikonlu yeni ekranı
     GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!
  • İyi günler,
    Ben yaklaşık 1.5 ay önce note 2 model telefonumun ekranını kırdım. Servis fiyatlarının 600 liradan aşağı olmadığını öğrenince yeni yollar aramaya başladım. Forumdan Uğur Abi'yi buldum. Aradım ve servise göre kat kat daha uygun bir fiyat söyledi. Başta garantimin gideceğini düşünerek karar veremedim fakat daha sonra artan olumlu mesajları görünce göze aldım. Uğur Abi'yle konuştuktan birkaç gün sonra oturduğum yerdeki bir avmde buluştuk ve telefonumun ekranını 15 dakika içerisinde yaptığı işi ve değişiklikleri anlatarak tamir etti. Daha sonra memnun kaldım ve arkadaşlarıma da önerdim. Geçen hafta yine bir şanssızlık yaşadım, tekrar telefonumun ekranı kırıldı ve bugün okuluma gelerek yeni aldığı aletler ve silikon sistemiyle daha önce hazırlamış olduğu camı telefonuma taktı. Şuan çok memnunum. Daha önce foruma da üye değildim. Ama başta benim gibi tereddütleri olanları cesaretlendirmek ve Uğur Abi'ye teşekkür etmek için üye olup yazmak istedim. Yakın bir zamanda da arkadaşımın camı kırılan iPhone model telefonunu da yaptıracağız. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

• bende kırık cam mağdurlarından idim. Sağolsun Uğur bey gelip yaptı.Eskisinden hiç farkı yok.
    şiddetle tavsiye ederim.
  • Arkadasim gel doğuya mardin midyat tarafına 50-100 tl arası yapıolar kaçakçılarda hemen bulursun ben 4 kere yaptırdım 200 tl v3rdim s4 için

• Blonclin B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Taylan,

Ben de sana teşekkür ederim. telefonunu ekranını kırmadan güle güle eskit...
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    Selam El_domingo

Seninle tanıştığıma çok memnun oldum. Yolumuz yine kesişir başka vesileler ile inşallah.
    Silikonlu cam uygulanmış telefonunu güle güle eskitmek nasip olsun.
    Selamlar,
  • zinse Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba zinse

Ekranlara yaptığım tamirat işlemi esnasında sökülen sıvının yenisini tekrar uyguluyorum. Telefon ekranınız orjinalinden farksız hale gelmektedir.
    Selamlar,
  • Selamlar

Ugur beyle dun beylikduzunde gorustum. Kirilan note 2 telefonumu sifirdan farksiz bir sekilde 2 saat icinde yapti. Herhangi bir hassasiyet kaybi ekrena bastirildiginda donma sorunu kesinlikle yok. Ozel bir yontemle vakum sistemiyle yapildi. Cok memnun kaldim cihazim su anda 1 sene once aldigim gibi sifir. Ugur beye tekrardan tesekkur ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.