Binbaşı
08 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ilk çıktığı yıllar x3 710 kullanıyordum ,şimdi 2.el amd fx 8120 aldım .sağolsun arkadaşın dediği gibi temiz işlemci ,bilgisayar uçusa geçti önceye göre yalnız sıkıntı cpu sıcaklığı. zamanında zalman soğutucu vardı onu taktım sesli çalışıyor,orjinal fanı taktım tahammül ötesinde bir fan yapmışlar düşman başına uçak kalkıyor sanki hemen söktüm.neyse zalman soğutucuyu tekrar taktım yalnız cpu sıcaklığı normal kullanımda 65 derecenin altına inmiyor( 10 15 sekme +youtube) denemek için pubg oyununu kurdum onda da 72 dereceyi gördü.

gelelim soruma bu işlemci sıcaklığı normal midir?
Şu zor zamanlarda öğrencilere faydalı olmak dileğiyle...
Konu anlatımları güncel örnek sorular ve çözümleri kanala yükledim,eş dost tavsiye edebilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UC9otBOMbFAyI8_16rKM-h7w
İstanbul'da dubleks ev aldım, altıdan ben üstünu de 1 ay öncesinde kiraya verdim,kız iş yerinden ikametgah istiyormuş /(nusret) servis için şart dediler

Aklımdaki sorunlari soyleyim ,bu arkadaşa kira kontratı ve kiracı tahliye formu imzalattim bu arada

Nüfusa benim de gitmem gerekiyormuş doğru mu ? İkinci olarak ben devlet memuruyum ,kiracıyı tanımıyorum yanımda yaşıyor gibi göstersem sıkıntı olur mu ?
buraya sırf yardım amaçlı yazıyorum ,sanayiye gidip bir ton para dökülmesin insanlara yararım dokunsun.kumanda artık arabanızı tanımıyor,kapıları açıp kapatmıyor ise yapacağınız tek iş pilleri çıkarın.bekleyin bir süre taktıktan sonra kumandayı eski haline getirip arabanın şöfor kısmındaki kapıya sokun kapat yönüne çevirin.çevirdikten hemen sonra kumandada kapat tuşuna basıp bekleyin on saniye kadar.işlem tamamdır.

3-4 gündür ömrümden ömür aldı,çok araştırdım sonunda buldum.şu an imbo'da da sıkıntı kalktı
Arkadaşlar uzun zamandır donanımları takip etmiyorum .zamanında frekanslarına kadar biliyordum.şimdi sorum şu elimde ×3 710 işlemci var ,am3+ anakarta uyumlu mudur.nette kafam karıştı acil çözüm bulup bilgisayarg toplamm gerek
facebook isim doğrulama diye hesabımı kapattı bir aydır giriş yapamıyorum,adresi kapatmaları çok önemli değil ama bütün proğramları facebook üzerinden yaptığım için baya mağdur oluyorum ve işlerim oluyordu gruplarda döküman vs. .sadece ailem ve arkadaşlarımın olduğu facebooku kapattılar ,nasıl açacam internette çok araştırdım ama elle tutulur birsey bulamadım
halledildi
Bir aya yakın e-5 e çıkmamıştım anadolu yakasında,arabam sanayide olduğu için.bugün bostancı oto sanayisine giderken her yerde 70 tabelası gördgüm ve eds yazıyordu,önceden bunlar yoktu dimi arkadaşlar yeni mi yaptılar ? radar varsa hangi bölgelerde var bilen var mı
Olayı anlatıyım bilenler konuşursa sevinirim.ankaradan izmit istikametine sol şeritten gidiyordum.hızım 130 civarları bir şeydi baktım polis kamyonlara dur bana geç yaptı bende hızımı biraz düşürmeme rağmen devam ettim.sağ iki şerit dolu(duruyorlar),sol şeritten önümdeki arabayı aniden durdurdular.Daha doğrusu onu durduran polisi kamyonlar kapattığı için ben görmedim.Sol şeridi de kapatmazlar diye düşünürken bi baktım ki önümdeki araba duruyor,freni köklememe ragmen önümdeki araca çarptım.benim araçta yaklaşık 3-4 bin masraf oldu,benim kızdğım noklara gelirsem

1yolda duba yoktu
2polis en fazla çevirme noktasının iki yüz metre ilerisinde kamyonlara dur yapıp bana geç demesi
3 bence en önemlisi koskoca otobanı bir hizada durdurmak ne kadar akıl mantık işi?

sizce yapabileceğim birsey var mı ,polise dava açmak gibi,yetkilerini de bilmiyorum ama bana otobanı tamamen bir hızada durdurmak akıl mantık işi gelmiyor.şu an sinirden patlıyorum,bir kaç gerizekalı yüzünden bir ton masraf çıkacak...
Konu başlığında derdimi belirttim,garantsiz alsam sizce başıma dert olur mu nerden almalıyım bilenler acil
Hakkında
Meslek: MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Forum İmzası:
İşletim sistemi»»Win7* İşlemci>AMD Phenom II x3 710 2,6@ 3,1 ghz *Soğutucu»»Zalman 9500*Anakart> ECS A780GM-A Black Series*Ram>Corsair dominator 2*1 gb ddr2 1066 mhz 5-4-4-13*Harddisk>Seagate 500GB Barracuda 7200.12 +Seagate 160GB SATA2*Monitor>Siemens 19"/color]
Forum İkinci El İmzası:
kötü referans : Turkish Psycho,chatrhymer
Çoçuk ruhlu insanlar lütfen mesaj atmasın,Ben nasıl davranıyorsam karşı taraftanda onu beklerim .Hayırlı satışlar..
Hakkımda:
---
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd sistem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.817
İkinci El Bölümü Mesajları: 154
Konularının görüntülenme sayısı: 84.159 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 987 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.