Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
22
Favori
126.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Merhaba,

Özellikle sensör ile ilgili sorununuzu da halledebildiğime çok sevindim. telefonunuz güle güle kullanmanızı diliyorum.
    Selamlar,

Benim de bir işim düşecek sanırsam kendisine hayırlısı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1 saat önce Uğur abinin yanındaydık, topaz blue renkde olan telefonumun camı ağır hasarlıydı kendisine teşekkür ediyorum. Hem rengini hem ekranını değişti.

Çok teşekkür ediyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bugün Uğur ( @KALIMERA ) Beyle buluştum note 2'min ekranı çatlamıştı. Kendisi ile irtibata geçip İstanbul - Beylikdüzünde buluştuk saolsun gelip arabasıyla bizi aldı. Sonrasında herhangi bir cafeye gidip hoş sohbet içinde ekranı ve camını anlatarak değiştirdi. Ve dikkat edilmesi gereken ayrıntılar ve püf noktaları söledi.

Fazla uzatmak istemiyorum. Herhangi bir şüpeniz olmasın napıcak ne edicek diye içinden parça alıcak mi yada çin malı parça takıcak mı vs vs... soru işereti olmasın kafanızda. İstanbul'da i iseniz gidip tanışıp hoş sohbet içinde cayını yudumlayıp ekranın değişimini izlersin. İstersende telefonunu güzelce paketleyip adresine kargolaya ile gönderebilirsin.

Forumda böle yardım sever birisini görmek çok güzel...

Yardımlarınız, sölediniz bir çok detay için ve son olarak güzel hediyeniz için bir kere daha teşekkür ederim.

Ogün Demir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogundemir -- 17 Ekim 2013; 18:28:16 >

• deburky kullanıcısına yanıt
    kırık halde cihaz sorunsuz çalışıyorsa s5 i bekleyin idare edin s5 piyasaya çıkınca telefonla beraber parçaların da fiyatı düşecektir :)

benimde s3'ümün camı kırılmıştı 490 TL'ye Telpa servisinde yaptırmıştım en iyide onlar yapıyor haklarını yememek lazım :),şimdi s4 çıktı fiyatı 375 TL'ye kadar düştü note 3'ün çıkışıyla biraz daha dalgalanacaktır...
  • Gorilla Glass diyorlar ya bi de
  • Geçmiş olsun tekrar... güle güle kullanın....
    selamlar,
  • ogundemir kullanıcısına yanıt
    Ogün bey,
    Memnun kaldığınıza sevindim. telefonunuzu güle güle eskitin.....
    Selamlar,
  • kardeşimim galaxy young ının ekranı kırıldı 50 lira aldılar

hocam rahat bi 150 tutar
  • Arkadaslar merhaba . Telefonu dun itibariyle bu hale geldi :( kullanabiliyorum herhangi bi sıkınti yok cok nazik basarak. Dusuncelerinizi almak isterim komple degisimmi sadece cammi ? Sadece cam olsa saglikli oluyomu sonucta telefon 1 aylik garanti disida kalacak . Dusunce paylasimina ihtiyacim var..

Tskler

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• Merhaba,

Bir süredir Galaxy S3 modelinin cam değişimini yapmıyordum.
    Artık S3 telefonların da camını değiştirmeye devam ediyorum.

Selamlar,
  • Uğur Bey'e Teşekkürler,

S3 telefonumun camı kırılımıştı, Ugur Bey (KALIMERA) Nick'li arkadaşla dün akşam saat 5 gibi irtibata geçtim 2 saat sonra gelip telefonumu teslim aldı.
    Tamir işlemi bitene kadar kullanmam için bana birde telefon vererek yarın akşam teslim edebileceğini söyledi, bu sabah erkenden beni arayıp telefonumun tamir edildiğini söyledi ve evime kadar getirdi.

Çok kaliteli bir iş yapmış, gayet temiz ve güzel duruyor...İlgi ve dürüstlüğünden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
  • Takip

• Özgür Bey Merhaba,
    Telefonunuzu güle güle kullanmanızı diliyorum.
    Selamlar,
  • arkadaşlar benim telefonum note 2 ve yere düştüğünde herkesin aksine iç camı yani lcd ekranı kırıldı..nereye gitsem en az 400 lira dendi ve yan sanayisi yokmuş..çok yere gittim telefon açtım fiyat aldım...benim durumumda olan arkadaşlara yardımcı olabilir diye isim telefon numarası ve verdikleri fiyatı veriyorum...

--> MİNA İLETİŞİM--0216 612 6543--0534 570 5800--0531 380 1424 alemdag cad.doganevler mevkii.289/b Ümraniye FİYAT : 450 TL

--> KARTAL TAMİR DÜNYASI--0216 387 6555-- 0545 387 6555 kartal merkez FİYAT : 480 TL

--> ARSLANDOĞ�MUŞLAR BİLİŞİM-- 0216 341 4165-- 0535 319 9280 hemen üsküdar belediye arkası FİYAT : 430 TL

--> RÜZGAR TEKNOLOJİ-- 0212 320 6330-- 0542 645 5484 perpa FİYAT : 550 TL

--> ŞAHMED TEKNİK -- yıldız han tahtakale FİYAT : 400 TL

fiyatlar böyle arkadaşlar..para biriktiriyorum..artık bi şekilde yaptırıcam..

-->SAMSUNG TAMİR MERKEZİ kadıköy FİYAT 475 TL

• Bu aksam saat 8 gibi kalimera nickli Uğur bey ile gorustuk.on cami kirik note 2 telefonumu ellerine teslim ettim.yaptirmadan onceki en buyuk endisem dokunmatik hassasiyetinin eskisi kadar iyi olup olmayacagiydi ama Uğur bey okadar iyi bi iscilik ortaya koymuski orjinalinden kesinlikle farki yok.yapyirmayi dusunen hic dusunmesin yaptirsin.20 dakika civarinda hemen yapiveriyo zaten hoş sohbetinden o zaman nasil geciyo anlamiyosunuz.tesekkurler Uğur bey ellerinize saglik. @KALIMERA

• 5800ımın üstüne düşüp sürüklendim sayısızca düşürdüm hala yaşıyo yani 5800 en iyisi :) :) :)

• KALIMERA kullanıcısına yanıt
    tüm kasayı ekra dışında ne kadara değiştiriyorsunuz?
  • Benimde 1 yılı aşkın bir süredir kılıfsız korumasız kullandığım note 2'min sonunda ekranı kırıldı. Ufak bir araştırma yaptıktan sonra forumda KALIMERA nickli Uğur Bey'in nam-ı diğer zzruğur :) bu hususta bir çok arkadaşa yardımcı olduğunu ve neredeyse %100'e yakın bir memnuniyetle işini yaptığını görür görmez hemen kendisine ulaştım. 1 gün sonra buluşmak üzere teyidleştik ve bugün itibariyle istanbul'un bir ucundan yaşadığım yere kadar gelerek yaklaşık 20 dakikalık bir zamanda hem sohbet edip hem de ekranımın kırılan camını değiştirdi. Aynı zamanda bir de ekran koruyucu hediyesinide unutmamalıyım :) Gerçekten bir beyefendi ve güvenilir bir insan. ileride bir gün çerçeve değişiminde tekrar görüşmek ümidiyle zaten kendisine söylemiştim ancak bir de forum aracılığıyla bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.
  • fatih_aky kullanıcısına yanıt
    Fatih bey bir daha kırmamanız dileği ile telefonunuzu güle güle kullanmanızı rica ediyorum.
    O günkü buluşmamızda tüm kısmetler sizden yanaydı :-) selamlar,
  • 3 ay kadar olmuştu telefonumda çatlak oluşalı. bekledim formu takip ettim belki sorun çıkar diye yapanların mesajlarını okudum.
    hiçbirisi olumsuz dönüş yapmayınca sayın kalimerayı trabzondan aradım daha sonra telefonumu kendisine gönderdim.
    bir gün dahi sürmeden telefonumu gönderttiğim kişiye tekrar geri vermiş. bugün aldım telefonumu cillop gibi olmuş emeğinize sağlık.

hatta ekran koruyucu bant da geldi o da bonusu oldu teşekkür ediyorum. hala daha göndereyim mi diye tereddüt eden varsa göndersin. bir sorun çıkarsa beni bulsunlar :))

allah telefonunuza zeval vermesin.

teşekkürler kalimera.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.