Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
22
Favori
126.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler dün samsung galaxy note 2 telefonum yere dustu ve ekranda hiç bir kirik olmamasına rağmen görüntü yok.Son zamanlarda giden arkadaşlar varsa garanti ne kadar ücret istiyor bir de kaç günde ortalama yapılabiliyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • Eğer servis yapmazsa garanti dışına çıkabilir.
  • Geçmiş olsun, bi daha da samsung kullanmazsınız umarım
  • Ben de ekranı kırdım note 2 nin :( Çare Kalimera dedik biz de, yolladık telefonu. Hadi bakalım hayırlısı. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Bazı telefonların öncesi ve sonrası.....

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

Merhaba,

Bu sabah note 2 im elimdeyken düştüm ve camı kırıldı :(
    Dokunmatik çalışıyor, telefon çalışıyor neyseki :(

sizin yaptıklarınızı gördüm elinize sağlık.

Öncelikli olarak size nasıl ulaşabilirim, nerdesiniz?
    İkinci olarak bi arkadaş daha sormuş araya kullanılan bir malzeme var siz ne kullanıyorsunuz?

Uygun olursa ben de size yaptırmak isterim.
    Zaten garantiye ulaşmak mümkün değil arkadaşlar bugün tüm gün aradım fakat hiç kimseye ulaşamadım. bunu zaten garanti kapsamaz, kapsadığı pek bi durum olduunu da düşünmüyorum.

• cesitli C kullanıcısına yanıt
    Geçmiş Olsun,
    Bana mail yolu ile veya direk telefon ile ulaşabilirsiniz.
    532-2754691
    ugur@zzr1100.com
  • emr23 E kullanıcısına yanıt
    Emre Bey telefonunuzu bugün size kargo ile yolluyorum.
    İzniniz ile telefonunuzun yapılmış hali ile olan resimlerini burada paylaşmak istiyorum.
    Güle güle kullanmanız dileği ile....
     GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• Teşekkürler, ellerinize sağlık. . .
  • KALIMERA kullanıcısına yanıt
    Bu siteye ulaşan arkadaşlara tavsiyem Uğur abi'ye (Kalimera) ulaşabilir. En azından danışın, boşuna 600 lira fln bayılmadan önce bi bilenden fikir almak lazım.
    Kendisine ulaştım ve çok güzel bir şekilde benimle yapılaması gerekeni paylaştı. Bugün de telefonumu yaptı, kendisine çok teşekkür ederim.
    önceki iletimde note 2 telefonumun kırık halini de görebilirsiniz. şu anda ilk hali gibi zaten :)
    Kamera ile ilgili de bi sıkıntım var, kamerayı da ilerleyen zamanlarda değiştireceğiz inşallah.

Bundan sonra da garantili telefon fln asla almam yani.
  • cesitli C kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanmaızı diliyorum....
    Selamlar,
  • merhaba
    sn kalimera arkadaşım
    benim s3 ün de camı kırıldı ama dokunmatik vb gayet iyi çalışıyor
    tamir edebilirmiyiz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde HTC ONE in ekrana Zippo cakmak dustu ve ekran catladi arkadaslar.fakat dokunmatigi calisiyor 1 aydir Boyle kullaniyorum.telefon yurtdisi yani makul fiyata aldim fakat Htc servisleri (kvk ve teleservice) 700 tl li rakamlardan bahsediyolar.onerisi Olan varmi beyler ?
    Gerci zamansizliktan Halen daha tahtakaleyi ziyaret edemedim ama.simdiden yardimci olacak arkadaslara sonsuz tsk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Note 2 çok ama çok severek aldım alalı daha 1 sene olmadı yurt dışından almıştım ki bu konuda çok ama çok pişmanim gecen ay telefonun anakartında problem cıktı kompile yenilendi 450TL para ödedim bu ayda elimden düştü ve ekranını kırdım telefon bana 2.500TL gelmiş oldu malesefki :(

Yeni gelen telefonlar var bir sürü onlardan birini alayim dedim ama sonra düşündüm yeni telefona 2.000TL para ödiycegime bu telefonu tekrar yaptırırp kullanmaya karar verdim.

Telefon normal şekilde çalışıyor ama ekrana bir görüntü gelmiyor resmide ekledim zaten telefo n yedeğini alabildim pc bağlayip şimdi ekran değitiricem bu konuda bana yardım ede bilecek birileri varmıdır piyasada çünkü bunun ile ilgili 650TL ile 375 TL arası değişik fiyatlar veriyorlar benimde acıkcası aklım karıştır varmıdır güvenilir bu konuda yardımcı olacak birileri bana??
     GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• ÖNEMLİ!!!

Telefon camını yaptıracaklara deneyimlerimi söylemek istiyorum.Forumdan kalimera nickli uğur beye telefonumu yaptırdım.150lirayla işim halloldu ,akşam görüştük sağolsun kadıköye kadar motoruyla geldi.sohbeti gercekten hoş ama..

1. telefonun camı birebir aynı mı,hiç sorun yaşadınız mı dedğimde kesinlikle hayır göreceksin dedi.malesef dediği gibi olmadı,ekran bastırınca çöküyor bu bir.ikincisi tertemiz cam takacam dedi,kimin kullandığı belli olmayan cam takmış.ekranın belli yerlerinde bariz çizikler mevcut,siz görmedeniz mi dediğiniz duyar gibiyim.akşam vakti buluştuk ve acelesi olduğunu söyledi,öyle olunca çok bakamadım.açıkcası samimi bulmuştum sohbeti hoştu yalnız gercekten bu olmadı,3-4 kez ısrarla aradım her zaman çıkan uğur beyden ses seda yok.neyse canı sağolsun diyecem o çizikleri de görmeyelim..

en önemli şeye geliyorum,camdan sonra telefon sürekli takılır oldu.ben sandım proğramlardan felan aslında ilgisi yokmuş.yukardaki bir arkadaş ekrana basınca donuyor demiş,gercekten de bastırın telefon kesinlikle donuyor.proğramla felan ilgisi yokmuş,o da camdan kaynaklanıyor.

sözün özü şu,kesinlikle cam yaptırmayın,mümkünse biraz daha verin içiniz rahat etsin.şimdi kalın bir kılıf aldım onunla kullanıyorum.Samsung gibi adi bir firma yok bizi nerelere itiyor..yazıklar olsun verdiğim paraya...

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

ÖNEMLİ!!!

Telefon camını yaptıracaklara deneyimlerimi söylemek istiyorum.Forumdan kalimera nickli uğur beye telefonumu yaptırdım.150lirayla işim halloldu ,akşam görüştük sağolsun kadıköye kadar motoruyla geldi.sohbeti gercekten hoş ama..

1. telefonun camı birebir aynı mı,hiç sorun yaşadınız mı dedğimde kesinlikle hayır göreceksin dedi.malesef dediği gibi olmadı,ekran bastırınca çöküyor bu bir.ikincisi tertemiz cam takacam dedi,kimin kullandığı belli olmayan cam takmış.ekranın belli yerlerinde bariz çizikler mevcut,siz görmedeniz mi dediğiniz duyar gibiyim.akşam vakti buluştuk ve acelesi olduğunu söyledi,öyle olunca çok bakamadım.açıkcası samimi bulmuştum sohbeti hoştu yalnız gercekten bu olmadı,3-4 kez ısrarla aradım her zaman çıkan uğur beyden ses seda yok.neyse canı sağolsun diyecem o çizikleri de görmeyelim..

en önemli şeye geliyorum,camdan sonra telefon sürekli takılır oldu.ben sandım proğramlardan felan aslında ilgisi yokmuş.yukardaki bir arkadaş ekrana basınca donuyor demiş,gercekten de bastırın telefon kesinlikle donuyor.proğramla felan ilgisi yokmuş,o da camdan kaynaklanıyor.

sözün özü şu,kesinlikle cam yaptırmayın,mümkünse biraz daha verin içiniz rahat etsin.şimdi kalın bir kılıf aldım onunla kullanıyorum.Samsung gibi adi bir firma yok bizi nerelere itiyor..yazıklar olsun verdiğim paraya...

dokunmatil ile ekran arasına özel sıvı yapıştırıcı kullanmadan verim alamazsınız.

• mehmetoguz M kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz şeyi nasıl yapabiliriz kitlenme sorunu delirtiyor beni
  • fatihcanery kullanıcısına yanıt
    Fatih bey merhaba,

Öncelikle bana ulaşamadığınız için üzüldüm. Çok telefon geldiği için kim ne zamana aradı bazan geri dönemiyorum kusura bakmayın. Keşke mesaj atsaydınız o vakit bilgi kaybolmazdı ve bana mutlaka ulaşmış olurdunuz. Onca kişiyi mutlu etmişken sizi mutlu edememem beni gerçekten de üzdü. Ki siz ekranı benchmark programı ile bile test etmiştiniz ve testiniz de sanırım yaklaşık 20 dakika sürmüştü. Ancak beni bundan daha fazla ithamlarınız üzdü.

Sorunlarınıza izin verin buradan cevap vermek istiyorum.

1-) Öncelikle istanbul'un bir ucundan diğerine ayağınıza kadar gelerek gözünüzün önünde verdiğim hizmetin ve öncesinde tamirat için harcadğım 4 saatlik emeğin bedeli kesinlikle 150 TL gibi cüzi olan rakam değildir. Burada bilginiz olsun sizden aldığım ekran da sökülme işlemi sonrasında arızalı çıktı ve kullanılamaz durumdadır. Helali hoş olsun, bunda benim üstlenmiş olduğum bir risktir.
    2-) Cam konusundaki ithamınız ve uslubunuz beni gerçekten de üzdü. Zira kullandığım camlar 0 km ve yurtdışından gelen camlardır. Kullanılmış bir camı 4 saatlik bir emeğin sonunda ekranınıza uygulamak emeğime terbiyesizlik yapmak olur. Siz arzu ederseniz bunu bana yakıştırabilirsiniz ama ben kendime bunu asla yakıştırmam.
    3-) Yapmış olduğum uygulamada cam ile ara dokunmatiği arasında herhangi bir madde bulunmamaktadır. Ekranınızı çok sert bastırmayın. Kullanırken de ekranınıza bu denli kötü davranmaız gerekmiyor.
    3-) Donma konusunda çok nadir de olsa bilgi alıyorum ve donmaların ekran aç kapa işlemi ile çözüldüğünü öğrenmiş oldum. Donma çok nadir bir olaydır.

Şimdi gelelim sonuca.

Eğer üslubunuzdaki ahlaka uygun olmayan ithamlarınız için sizden yaşça büyük bir abinizden özür dilemeyi göze alıp bu sefer de siz benim bulunduğum yere gelirseniz telefon ekranınız için belki seviyeli ve uygarca bir çözüm üretmeye çalışabiliriz.

saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALIMERA -- 21 Eylül 2013; 20:37:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

hocam dediğiniz şeyi nasıl yapabiliriz kitlenme sorunu delirtiyor beni

ön cam tekrar sökülecek. arasına sıvı bi madde dökülüp tekrar yapıştırılacak. bu uygulamayı yapabilen çok az insan var.

bunun dışında sadece ön cam değişiminin yapılması sorununuzu tam olarak çözmez.

ekrana az bir kuvvet uygulandığında ekran donar. insanı telefondan soğutur.
  • Arkadaşlar benim de Note 2 telefonumun ekranı kırıldı ve bir haftadır araştırmalar yapıyorum. Ulaştığım sonuç şu:

1- İlk önce servisi aradım 450 TL yaklaşık bir fiyat verdiler. Ama tam fiyat için incelememiz lazım dediler. Tamir süresi 8-10 gün sürer dediler.

2- Forumda Uğur Beyi keşfettim ama yaptıran arkadaşların yukarıdakine benzer şikayetlerinden dolayı vazgeçtim. Bir çok kişi memnun, bazıları sorun yaşamış. Sorun da ekran cam arasında dolgu olmamasından kaynaklanıyor.

3- Yaptırıp sorun yaşayanlar Üsküdar'da Arslandoğmuşlar İletişim'den Cüneyt Arslandoğmuş'a tekraryaptırmışlar, bunlardan 2 kişi ile konuştum ve 5-6 aydır kullandıklarını ve sorun yaşamadıklarını belirttiler. Cüneyt Bey ile görüştüm ve özel bir vakup makinesi ile araya dolgu maddesi doldurup vakumlayarak çalıştıklarını belirttiler. Bana güven verdi buraya yaptırmayı düşünüyorum ama daha karar vermedim. Fiyat cam için 200 TL, orta kasa için 75 TL. Link:http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-tamir-teknik-servis-cep-telefonu-samsung-galaxy-s3-note-2-dokunmatik-on-cam-degisimi-silikonlu-115177434/detay/

4-Yine forumdan bir arkadaş Perpa'da Rüzgar Teknoloji diye bir yerde yaptırmış ve o da 4-5 aydır kullanıyor ve bir sıkıntısı olmadığını söyledi. Aradım görüştüm. Vakum cihazı kullandıklarını, araya dolgu silikonu çektiklerini ve 1 gece fırınlama yaparak silikonu kuruttuklarını söylediler. Bende sağlam iş yaptıklarına dair izlenim oluştu. İnternet siteleri:http://www.tablettamircisi.com/

5-Son olarak Başarı Garanti Servisinde çalışan eski bir öğrencime ulaştım. Ekran değişimini (Sadece cam değiş full ekran) 380 TL ve orta kasa değişimini 65 TL ye yapacağını söyledi. Değişim işlemini de bizzat kendi yapacak ve 1 saatte teslim ederim dedi.

Benim karım ise net olmamakla beraber Cüneyt Bey'den yana olacak gibi. Sorun yaşarsam serviste eski öğrencim aracılığı ile komple değiştireceğim. Çıkacak eski ekranı ise işe yarar durumda olursa satacağım.

Benim araştırma sonuçları ve değerlendirmelerim bu şekilde. Umarım faydalı olmuştur. Yaptıktan sonra da deneyimlerimi paylaşırım. Genelde insanlar sorunu çözüldükten sonra paylaşımda bulunmuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZbrCED

Arkadaşlar benim de Note 2 telefonumun ekranı kırıldı ve bir haftadır araştırmalar yapıyorum. Ulaştığım sonuç şu:

1- İlk önce servisi aradım 450 TL yaklaşık bir fiyat verdiler. Ama tam fiyat için incelememiz lazım dediler. Tamir süresi 8-10 gün sürer dediler.

2- Forumda Uğur Beyi keşfettim ama yaptıran arkadaşların yukarıdakine benzer şikayetlerinden dolayı vazgeçtim. Bir çok kişi memnun, bazıları sorun yaşamış. Sorun da ekran cam arasında dolgu olmamasından kaynaklanıyor.

3- Yaptırıp sorun yaşayanlar Üsküdar'da Arslandoğmuşlar İletişim'den Cüneyt Arslandoğmuş'a tekraryaptırmışlar, bunlardan 2 kişi ile konuştum ve 5-6 aydır kullandıklarını ve sorun yaşamadıklarını belirttiler. Cüneyt Bey ile görüştüm ve özel bir vakup makinesi ile araya dolgu maddesi doldurup vakumlayarak çalıştıklarını belirttiler. Bana güven verdi buraya yaptırmayı düşünüyorum ama daha karar vermedim. Fiyat cam için 200 TL, orta kasa için 75 TL. Link:http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-tamir-teknik-servis-cep-telefonu-samsung-galaxy-s3-note-2-dokunmatik-on-cam-degisimi-silikonlu-115177434/detay/

4-Yine forumdan bir arkadaş Perpa'da Rüzgar Teknoloji diye bir yerde yaptırmış ve o da 4-5 aydır kullanıyor ve bir sıkıntısı olmadığını söyledi. Aradım görüştüm. Vakum cihazı kullandıklarını, araya dolgu silikonu çektiklerini ve 1 gece fırınlama yaparak silikonu kuruttuklarını söylediler. Bende sağlam iş yaptıklarına dair izlenim oluştu. İnternet siteleri:http://www.tablettamircisi.com/

5-Son olarak Başarı Garanti Servisinde çalışan eski bir öğrencime ulaştım. Ekran değişimini (Sadece cam değiş full ekran) 380 TL ve orta kasa değişimini 65 TL ye yapacağını söyledi. Değişim işlemini de bizzat kendi yapacak ve 1 saatte teslim ederim dedi.

Benim karım ise net olmamakla beraber Cüneyt Bey'den yana olacak gibi. Sorun yaşarsam serviste eski öğrencim aracılığı ile komple değiştireceğim. Çıkacak eski ekranı ise işe yarar durumda olursa satacağım.

Benim araştırma sonuçları ve değerlendirmelerim bu şekilde. Umarım faydalı olmuştur. Yaptıktan sonra da deneyimlerimi paylaşırım. Genelde insanlar sorunu çözüldükten sonra paylaşımda bulunmuyorlar.

Hocam sonuçlarınızı bekliyorum umarım unutmazsınız. Bende aynı durumdayım servise bi telefon parası vermek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.