Şimdi Ara

Galax Nvidia GeForce GTX 970 EX OC 4GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşünmen ve durman hata diyebilirim o fiyata...
  • fiyatı çok güzel.hayırlı olsun şimdiden
  • Galaxy değil miydi bunların adı isim mi değiştirmişler? Ayrıca bunların garantisine kim bakıyor, soğutması nasıl vs. bunlar da önemli konular. Diğer markaların kartlarından çok da ucuz değil fiyatı.
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10185

Taksit yapmayacaksan biraz daha ucuza alabilirsin.
  • 970 fiyatları rayına oturmaya başlamış. 1300-1400'lere normal dendikçe şaşıyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m352

Galaxy değil miydi bunların adı isim mi değiştirmişler? Ayrıca bunların garantisine kim bakıyor, soğutması nasıl vs. bunlar da önemli konular. Diğer markaların kartlarından çok da ucuz değil fiyatı.

Aynı sorularını cevabını çok merak ediyorum.
  • kfa2 ve galaxy birlesti tek cati altinda adlarida galax oldu,garantiyi bilmiyorum ama sanirim akortek getiriyordu,hall of fame modelleri cok iyi kartlar bir arkadas bunun 760 ini kullaniyordu sanirim gayet stabil oc falan oluyordu oyle hatirliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy firması bir firmayla birleştikten sonra ismini galax diye değiştirmiş. Birleştiği firmanın adını bilmiyorum fakat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadurtye kullanıcısına yanıt
    KFA2
  • Teşekkür ettim.Peki Hof versiyonları hariç diğer kartların overclock,soğutma,ses vs... gibi özellikleri nasıl?Kullanıcıları buraya bekliyoruz.
  • ben cok araştırdım ıyı marka ama olurda bozulursa garanti uzun sürer
  • Diğer firmalara göre çıkardıkları ürün her bakımdan daha kötü ve daha sesli.

Girin bakın yük altında bu kart ile biraz rahatsız olma garanti.

Ama onun haricinde yük altında değilken tek fan çalışma teknolojisi olsun fiyatı olsun idare eder. Fiyatı yüzünden 2 tane alıp sli yapılabilir ama ''colin white'' sorunu çıkarsa ultra combo yaşarsınız aman dikkat.

Şuan için Gtx 970 içinde en mantıklı seçim Gigabyte GTX 970 G1 olmalı veya Asus modeli.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda bu karttan almış bulunmaktayım arkadaşlar. Bugün geçti elime. az önce makineye taktım.
    Galax güzel kart yapmış. İncelemeler geliyor. Hele black pcb muhteşem duruyor. Fanı çok sessiz.
  • berdush42 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Performans sonuçlarını sabırsızla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

Şu anda bu karttan almış bulunmaktayım arkadaşlar. Bugün geçti elime. az önce makineye taktım.
    Galax güzel kart yapmış. İncelemeler geliyor. Hele black pcb muhteşem duruyor. Fanı çok sessiz.

Merakla bekliyoruz.Oc potansiyeli,sıcaklıklar vs... testler...
    quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #
    Ama onun haricinde yük altında değilken tek fan çalışma teknolojisi olsun fiyatı olsun idare eder. Fiyatı yüzünden 2 tane alıp sli yapılabilir ama ''colin white'' sorunu çıkarsa ultra combo yaşarsınız aman dikkat.

Colin White sorunu Merak ettim araştırdım.Buz hokeyi oyuncusuymuş.:D Belirttiğiniz problem Coil Whine...

Born December 12, 1977 (age 36)
    New Glasgow, NS, CAN
    Height 6 ft 4 in (193 cm)
    Weight 215 lb (98 kg; 15 st 5 lb)
    Position Defence
    Shot Left
    Played for NHL
    New Jersey Devils
    San Jose Sharks
    AHL
    Albany River Rats
    NHL Draft 49th overall, 1996
    New Jersey Devils
    Playing career 1997–2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 6 Kasım 2014; 18:00:10 >

• İnventusta Evga ACX var 1120TL
  • Fiyat uygun fakat komponent kalitesi gerek karta eklediği extralar ve garanti açısından ASUS STRIX i daha alınası buluyorum.

ASUS STRIX modeli 100-150 TL civarı daha pahallı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 6 Kasım 2014; 18:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kırıklar

quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

Şu anda bu karttan almış bulunmaktayım arkadaşlar. Bugün geçti elime. az önce makineye taktım.

Merakla bekliyoruz.Oc potansiyeli,sıcaklıklar vs... testler...
    quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Colin White sorunu Merak ettim araştırdım.Buz hokeyi oyuncusuymuş.:D Belirttiğiniz problem Coil Whine...

Hocam tırnak içine almak Kinaye belirten kelimeler için kullanılır. Hatta zamane tiki kızların elleriyle sıkça yaptığı harekettir. Hani ava giderken de avlanmak böylesi bir şey heralde sizin için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.