Şimdi Ara

Gainer ve protein tozu saç döker mi?/Gainerla taş gibi vücudum olur mu ss'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kreatin döküyor diyorlar o yüzden bıraktım. Saçları tehlikede olup da kullanan var mı?
    Gainerla 5 kilo alsam taş olur muyum?
    Gainer ve protein tozu saç döker mi?/Gainerla taş gibi vücudum olur mu ss'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maraz Alinin sağ kolu -- 4 Mayıs 2020; 6:55:35 >

• Gainer göbek yapar. Skinny fat olarak gezersin ortalıkta. Vücudun çok da ince değil. Gainer önermem.
  • bu tarz fit'e yakın görünümü olan vücutlar, kaslı vücuttan daha sexy geliyor bana.

neden bilmiyorum.

1 kaslı (henry cavill hariç) 1 de bu vücudu koysalar hangisyle sevişirdin deseler, bunu seçerdim.
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Ben straight’ım ama kafama silah dayayıp 2sinden 1ini seç deseler Henry cavill tarzı vücudu seçerim ama şimdiki hali değil ilk supermandeki hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    Yağ+kas olarak kilo alsam iyi olmaz mı kesin göbek mi yapar

• bu bel ne hocam karnını içine mi çektin? biraz kilo al. taş gibi vücut diye de boş işler peşinde koşma.
  • Yok hocam belim ince. Baristalık yaparken dalga geçiyolardı ne garip vücudun var lan belin ince omuzların geniş uzaylı gibisin diyolardı ex’im de dalga geçiyodu omzunu az daha genişletsen üçgen peynir olucan diye ama ben seviyorum ince belimin olmasını az daha kas yapsam manken fiziği işte

• Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey yok , kullandım çok faydasını gördüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VS18 kullanıcısına yanıt
    2 ayda gainerla kilo alır mıyım? Bir de yağ+kas olarak kilo alsam yakışır mı bana? Macfite yazılıcam karantina bitsin

• 5 Kilo almak için gainer'e ihtiyacın yok dostum (Zaten bana göre pek F/P ürünü değiller). 6-7 Şubat başında 75.1 kilo %6.4 yağ oranıyla spora başladım. Salonlar kapanmadan hemen önce yani 7 Mart civarı yeniden ölçüm yaptırmıştım 78 küsur %7 yağ oranı çıkmıştı (Haftanın 3 günü de salona gidiyordum).

Evde spora devam ediyorum şuan 81.5-82kg arasıyım. Halen bulk dönemindeyim. Yağ oranıma bağlı olarak 85-88 kilo civarlarında definasyona başlayacağım.

Supplement konusuna gelirsek. Spora başladığımdan beri EK/TAKVİYE olarak whey protein tozu kullanıyorum. Sadece spor günleri spordan sonra içiyorum. Eğer her gün et yiyebilecek bütçem olsaydı protein tozuna da gerek kalmazdı.
    Onun dışında başladığım günden beri 250-300gr karbonhidrat 100-150gr arası protein alıyorum günlük. Tabi bu derece protein alınca sağlam su içmek gerekiyor.

İlk başta supplementler.com'un whey proteinini denedim ucuz diye; fakat sonrasında tavsiyeler üzerinde Hardline Whey markasına geçtim (Kreatinli). Yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. Bir farkını hissetmedim. Sadece suda/sütte daha hızlı karışıyor.

Not: Boyum 1.81

Not 2: 15 yaşından beri aynı kilo civarlarındaydım. Kilo alamamaktan yakınıyordum. Meğer düzgün beslenince her şey oluyormuş. Şuan 22 yaşındayım.. Sana tavsiyem biraz hesap kitap yaparak beslenirsen sağlıklı bir şekilde kilo alırsın.

Edit: Spora başlayınca tekrarlar arasında 10-20 saniye bekleyenlerden olmazsan her türlü gelişirsin hocam. Ben ilk tekrar arasında 1.5 dk ikinci tekrar arasında 2dk bekliyorum... 3x12 şeklinde çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 4 Mayıs 2020; 16:11:40 >

• Spor yaparken kullanırsanız kesinlikle alırsınız ancak kalori saymanız lazım Gainer kullanıyorsunuz diye salmayın yemeye devam edin

NOT: Gainer düzenli kullanılmaması gereken bir şey yeme alışkanlığınız olmazsa kalıcı sonuçlar elde edemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 4 Mayıs 2020; 17:46:52 >
  • Vücudun genetik olarak baya güzel ama kilo alman lazım. O omuz bel oranı mükemmel şanslısın
  • Alarak kullanıcısına yanıt

• Gainer veya keratin supplementleri saç dökmez, sadece saç dökülmesine genetiği uygun olanların saç dökülmesini hızlandırır.

• saçlar gitmese başka sorun yok sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Gainer veya keratin supplementleri saç dökmez, sadece saç dökülmesine genetiği uygun olanların saç dökülmesini hızlandırır.
    gainer da mı
  • gainer hiçbir şeye yaramaz tamamen para israfı allah var sağlam hacim yapar omzun kolun göğsün şişer 2 haftada sonra kutu biter 2. kutuyu almazsan bütün hacim 1 haftada fıss diye söner pahalı olduğundan sürekli kullanılabilecek birşey değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.