Şimdi Ara

G2 Genel Problemler - Almak isteyenler için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HTC incredible s telefonumun dokunmatiği bozuldu ve fena halde kasmakta. Bu nedenle telefon araştırmaktayım.

LG G2 modelini buldum araştırmalar sonucu.

Önce ki telefonumun sorunlarını / kronik sorunlarını biliyordum çünkü uzun araştırmalar yapmıştım fakat şuanda vaktim olmadığı için araştıramıyorum malesef.

Sizlere sorum genel karşılaşılan sorunları nelerdir? Kronik sorunları nelerdir?

32 gb düşünüyorum D802 kodu ile başlayan modeli.

Renk olarak da sizce Gold nasıl? Yada hangi rengi önerirsiniz?

Beyaz renkte sararma olduğunu okudum ısınmadan kaynaklı. Ne kadar doğru?

Çok ısınıyor mu?

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için şimdiden.

• sıyah bence zevke gore degısır ama sıyah sık ve asıl ayrıca full ekran gıbı on yuzu,3 aya yakın kullanıyorum gram kasma donma agırlasma yok,tonla sey kurup ındırıp sılıyorum banamısın demedı,4.4 aldı ve fena hızlı oldu cıhaz.gold bıldıgım kadarıyla paralel ıthalat satıyor,ılgı alaka bılemıyorum ama bımeksten falan ıyıdır,haftasonu vatan n11 ve klıksa ıle teknosa fıyatlarına bak muhakka ındırım oluyor,ısısı her cıhaz kadar snpdrgn 800 olupta hıc ısınmayan cıhaz yok zaten.
  • Her s800lu telefon gibl baya ısınıyor

Su an memnunum ekran sarardı diyen birkac kisi var ama insallah olmaz. Gerci garanti dahllindeymis.

Kırmızı alacaktım bulamadım, gold bence hos degil, beyazda da kılıfkar cirkin duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 5 Mayıs 2014; 7:22:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kasa yapısının sıkışık olması nedeniyle bazı 800'lü cihazlara göre daha çabuk ısınıp işlemci saat hızını düşürebiliyor mesela beğenmediğimiz elite kasa yapısı olarak daha ferah olduğundan geç ısınıp çabuk soğuyor youtube'da videoları mevcut G2'nin tam performansını görmek için buzdolabında soğutup test edenler var bazı cihazlarında da kasa gıcırdaması var telefonu beğendiyseniz çalışıyorsanız iş durumunuza göre renk seçin bence beyaz renk çabuk kirlenip sararabiliyor.
  • Kronik bir sikintisi yok ama her teknolijik alet gibi uretimden dolayi bazilarinda sikinti cikabiliyor telefonu duzgun biryerden alirsaniz sikintili bir urun dahi gelse degistirebirsiniz.

Renk kisisel zektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim bir kronik sorunu yok. Bir arkadaşta siyahı var çok şık duruyor. Bence siyah al :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa da 1250 tl ek olarak 75 tl de parapuan var 16 gb modelinde.

Golda 1450 Tl ye 32 gb modeli var. Ek olarak bonus kartıma 145 tl indirim var.

Siz olsanız hangisini alırdınız?
  • Tek sorun ekranın ince olduğu için kırılmalar olabiliyor olması ve yine ince olduğu için ısınınca sararıyor olabilmesi. Başka sorunu yok.

• kliksa paralel ıthalat satmaya basladı dıye bırsey duydum dıkkat.
    goldda da paralel satıordu o da resmıye dondu denıyor

ıyı arastırmak lazım ortalık karıstı
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

kliksa paralel ıthalat satmaya basladı dıye bırsey duydum dıkkat.
    goldda da paralel satıordu o da resmıye dondu denıyor

ıyı arastırmak lazım ortalık karıstı

Bunu nasıl öğrenebiliriz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_zebani

Merhaba,

HTC incredible s telefonumun dokunmatiği bozuldu ve fena halde kasmakta. Bu nedenle telefon araştırmaktayım.

LG G2 modelini buldum araştırmalar sonucu.

Önce ki telefonumun sorunlarını / kronik sorunlarını biliyordum çünkü uzun araştırmalar yapmıştım fakat şuanda vaktim olmadığı için araştıramıyorum malesef.

Sizlere sorum genel karşılaşılan sorunları nelerdir? Kronik sorunları nelerdir?

32 gb düşünüyorum D802 kodu ile başlayan modeli.

Renk olarak da sizce Gold nasıl? Yada hangi rengi önerirsiniz?

Beyaz renkte sararma olduğunu okudum ısınmadan kaynaklı. Ne kadar doğru?

Çok ısınıyor mu?

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için şimdiden.

arkadasım cihazı ben 5 aydan beri kullanıyorum.. cihazda hiç bir sıkıntı olmadı. cihaz 4.4 de yağ gibi akıyor.. ısınma her elektrnik cihazda olur ama sen 3-4 saat oyun oynarsan durmadan o zaan telefon alma zaten.. günlük yaklaşık 30 dk oyun oynuyorum bir sıkıntı olmuuyor. g2 nin özelliklerini taşıyan cihazları fiyatları ortada 2000 tl civarında satılıyor... uygun fiyata yüksek donanım yüksek performans istiyorsan g2 en iyi seçenek... telefonla güreşmezsen telefon gıçırdamaz... telefonla 2-3 saat oyun oynamazsan ısınmaz... telefonu düzgün kullanırsan düşürmezsen korursan kırılmaz... bu söylenen sorunlar kullanıcıdan kaynaklanan sorunlar.. telefonda hiç bir sıkıntı yok...

• Güraks'dan 1350'ye aldım ve kesinlikle tavsiye ederim google'a güraks yazman yeterli. ayrıca çok ilgililer ve anında gönderiyorlar. mobilcadde'den de 60 tl'ye spigen kılıf ve 25 tl'ye ekran jelatini aldım. kılıfla baya bi kabalaştı ve ağırlaştı tel, kılıfı çıkardığımda elime harika geliyor ama bir önceki xperia'mın ekranını kırdığım için kılıfı çıkarmaya cesaretim yok hele ki g2 gibi ekranı kolay kırılan bir telefon için asla..
  • Öncelikle herkese teşekkür ederim.

En önemli problem, garanti türü ne olmalı?

Bu konuda büyükten küçüğe sıralarsanız sevinirim.

LG Türkiye > ithalatçı> vs.. gibi.

HTC telefonların servisini beğenmiyorlardı ama ben çok memnun kaldım. 3 kez sıfır telefon yolladılar tarafıma. Ama telefon kronik sorunluydu.

tüketici haklarına başvursam belki paramı geri alırım fakat garanti süresi bitti artık.
  • lg turkiye pek sikinti cikarmaz mesela ekran sararsin buna kullanici hatasi demezler direk degisime alirlar vs. digerlerini bilmiyorum birde delta esittir telpa deniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.