Şimdi Ara

Futbolda Aşırı Heyecan Sorunum Var!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Futbol oynarken aşırı heyecanlanıp ne yapacağımı unutuyorum

• Acilll bi Yardım edin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadıkça geçer hocam

• Heyecanlanacak bir sey yok sakin ol pas ver

• Önce maç içinde isabetli pas ver mevkini bilmiyorum ama ondan sonra ne yapacaksan yap ver kaç çalım ve tabiki şut pasların adresini buldukça rahatlicaksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesele futbolla alakalı değil, senin yapın ile alakalı...Başlarda heyecanın sayesinde yapamayacağın seni zorlayacak şeylerden uzak dur, basit ve kolay işlere odaklan, maç içinde rahatladıkça meziyetlerin hangi yönde iyiyse onları yapmaya başla...

Burada insanlar ne derse desin heyecan yapacaksın zaten, sevdiğin ve kendini kanıtlamak istediğin her şeyde böyle olabilir.
  • Teşekkürler

• heyecan iyidir dostum emin ol seni geliştirecek şey budur. . Bide o aşırı heyecan problemi tamamen karakterle alakalı ve vitaminsizlikten kaynaklanıyor. Sana balık yağı hapını önerebilirim çok faydası var. Balık yağı kapsülü olarak eczanelerde satılıyor suyla beraber normal hap gibi içiyorsun. 1 2 sene içinde inanılmaz değişiklikler hissedeceksin buz adam gibi olacaksın.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Okulda çok güzel oynuyorum.Okulda oynadığım gibi oynayabilsem zaten daha iyi takımlara transfer olabilirim ama lig maçlarına çıkınca hiçbir şey yapamıyorum.(Bu arada mevkim forvet)
  • Heyecan, oynadıkça geçen bir şey. Tecrübe edindikçe ve maç sayını arttırdıgın vakit, heyecandan fazla bir eser kalmaz. Sadece keyif almaya bak kardeşim. Sadece zevk almaya bak ve o sahada olmanın tadını çıkar. SOnuçta dünya kupası finaline ya da şmpiyonlar ligine çıkmıyorsunuz. Sıradan amatör maçlar bunlar.

• EneRGy. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Hayatımda her senem her anım her saniyem futbolda geçti,omzum çıkıkken önemli maçım vardı çıktım oynadım o derece. Ve oynama sebebim o heyecan. O heyecan seni herzaman oyuna bağlar hocam. Heyecanını yenmeye çalışma heyecanını artırmaya çalış ve başka bir tavsiye daha yapacağın hareketleri felan asla ama asla düşünme.

• Teşekkürler hocam

• Mac baslayinca geciyor o antrenmanlarda da olur bu orda yen diyecegimde lig macinds farkli oluyor ama baslayinca geciyor sonra da kotu iyi oynama olayi oluyor acaba becerebilcek miyim beceremeyecek miyim iyi ve kotu oynamaya gibi.

Derin derin nefes alip sikmayacaksin kendini maclara ciktikca duzelir o ha hirsizlik kavga karsi cins gibi durumlarda heyecan nasil gider bilemem o da ayni sekil tecrube edindikce gidecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgüven eksikliğinden kaynaklanıyordur büyük ihtimal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.