Şimdi Ara

Fury (2014) | Brad Pitt (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
13.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu filme harika diyenler niçin diyor 4 kişi 1 tabur askeri tank savarlar la doluyken dümdüz ediyor,saçmalık ve abd propagandası bir film.
  • Filmi izledim,bugun trt de gördüm akşam 21:35 de trt 1 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi 1-2 hafta önce izledim gayet güzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tank konulu bir film ve müthiş oyuncular diyince insan güzel bir film bekliyor ama filmde konu yok.

Keşke doğru düzgün tank savaşını konu alan bir film çekseler harika olur.
  • geçen sene izlemiştim ve vasat bulmuştum. izleyecekseniz brad pitt hatırına izleyin. oyunculuklar güzeldi ama senaryo tam bir fiyaskoydu.

filmde kahvaltı masasından ve nazi taburuyla karşılaşan 5-10 abd askerinin çatışmasından başka ne vardı allah aşkına. saçma sapan bir senaryo.
  • Şimdi trt de izledim, amaç kahraman abd yi empoze etmek başka birşey değil. Brad pitt için izlenirse izlenir

• şimdi izledim.film gerçekten güzeldi,o yılları ,savaş atmosferini çok iyi anlatmış.
  • kesinlikle aşırı propaganda filmi olduğuna inanmıyorum. savunmuyorum da filmi ergenler gibi. konuya biraz göz gezdirdim de film yerden yere vurulmuş. sakin bir şekilde asker psikolojisini, insanların psikolojisini anlamaya çalıştım. gayet hoştu.

birçok yerde çok derinden hissettim insanların yaşadıklarını. kızın yumurtasını yaladığı sahne, sonra çocuktan özür dileyişi adamın... o bile kötünün dahi nasıl da bazı şeyleri görebildiğini gösterdi. incilden ayet okulamalar çok hoştu. beni en çok etkileyen kısım adamı zorla çocuğa öldürtüşüydü pitt abinin. çocuk adam öldükten sonra ben yapmadım vicdanım rahat triplerine girdi. o an insanların bir şeye dahil olmadıklarında nasıl da vicdanlarını rahat hissettiklerini ama gene de birilerinin öldüğünü çok iyi anlattılar.

çocuk sonrasında zaten kaptırdı kendini. alman tankları çok iyiymiş, film saçmaymış... kardeş siz filmi nasıl izliyorsunuz? bir alman tankı kaç tankı parçik pinçik etti. sırf hiçbir şeyi beğenmeme timi olarak yaşıyorsunuz bazen. iyi hoş filmdi iyi ki zamanında izlemişim...

• İzli mermi ve seken tank mermilerinin olduğu sahneler dışında gayet tıraş bir yapımdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Film II.Dünya Savaşı'nda geçiyor. Kahramanlarımız abd askeri. Gelmişler abd propagandası yapılıyor demişler. Ya ne olacağıdı ha ya ne olacağıdı. Uganda propagandası mı yapacaklardı ? Oyunculukları gayet iyi olan, atmosferi iyi yansıtan ve Emma'nın güzel olduğu film.

film gerçeği yansıtmıyor.

o dandik sherman m4 leri panzerschreck, pak 40 75 mm deler geçer.
    20 metrede ıskalayan Anti Tank mı dersin

Tiger Ausf. sahnesi baştan başa saçmalık.Yaw bu Panzer crew'i aptal mı arkadaş.Geri yapıp etraftan sarılmasını önleyeceğine ileri gidiyor sonra geri geliyor.Kamuflajdan çıkıp kendini belli ediyor

88 mm lik AP mermisi odunlardan sekiyor xdxdxd axaxa

izli mermilerden film star wars'a dönmüş zaten xdxd

Gayet iyiymiş

Gene saçma bi 'MURİCA hollywood kahramanlık filmi işte sende yemişsin.

• Ben filmi genel olarak beğendim fakat filmin sonu beni hayal kırıklığına uğrattı.

• Eva mıydı bizimkinin iş pişirdiği kız bombalama sonucu ölüyor ya..
    O sırada çalan müzik beni benden alır (Fury Emma & Norman Theme adı sanırım) ara ar açar dinlerim.
    Shane abimizin de sözleri şahane o arada..
    Heyt be.

Geneli bilmem ama bu sahne benim için unutulmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 27 Ocak 2018; 0:46:55 >
  • gerçekçilik olarak leş bir film sonuda inanılmaz saçmaydı ama gene de zevkle izledim. ww2 hayranları kaçırmaz ztn.
  • Beyler film ailecek izlenir mi? cinsel içerik var mı? imdbden baktım ama yine de güvenemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1111

Beyler film ailecek izlenir mi? cinsel içerik var mı? imdbden baktım ama yine de güvenemedim...
    İzlenir, Sıkıntı olabilecek bir sahne yok aile için bence.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler...

• Yazılan saçmalıklara katılıyorum. Düşman askerler evine geliyor sen gülerek piano çalan askere eşlik ediyorsun. Filmin sonunda SS askeri düşman askeri görmezden geliyor. Her şey gerçekçi olsaydı holivud gişe filmi değil belgesel olurdu zaten. Emma öldükten sonra Grady'nin Norman'a sarılıp savaşı hissediyor musun sahnesi iyiydi gerçekten. Bu adamlar para kazanmak için anasını boyayıp babasına satarlar. Diğer gişe aksiyon filmleri gibi mantık aramadan sıkılmadan aksiyon savaş filmi izlemek için iyi bir tercih olur anca.

Kapanış jeneriği de çok iyydi ayrıca.

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 5 Şubat 2020; 19:33:57 >

• Filmin gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim
  • 8 puan veririm, gayet güzel bir atmosferi vardı. Beğendim.

Amerikan Propagandasından rahatsız olanlar ise enteresan. Kullandığımız her ürün neredeyse Amerikan. İşletim sistemin, telefonun, cep telefonun vs, film mi rahatsız ediyor ? Saçma sapan yorumlar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 8 Mart 2020; 11:42:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.