Şimdi Ara

Ftth fiber gelmiş mi sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Telekom çalışma yapıyordu. Bugün sorgulama yaptım. Bu şekilde çıkıyor. Mevcutta gıbırnet kullanıyorum. Ne hız alabilirim max? Yada farklı firma ne önerirsiniz?

• Gpon çok yüksek hızları destekliyor diye biliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 100 veya üstü

• 1000 mbps den fazla destekliyor da öyle bir tarife yok

• Ftth fiber gelmiş mi sizce?

sizin sorguladıınız siteye göre sorguladım benimkide böyle gözüküyor normalde fttx yazan yerin 1000 olması lazım gpon altyapı mevcut binada çünkü, bu sitenin sorgulaması çok sağlıklı değil gibi gıbırnet veya comnet gibi yerden sorgulatın ya da türk telekomun sitesindende sorgulatılabiliyorsunuz.Ftth gelip gelmediğini öğrenmek için binanıza fiber kablo çekilip çekilmediğini kontrol edin daha önceki altyapı nereye çekildiyse yanına çekmişlerdir ordan anlamanız daha kolay olur

• Mevcut altyapım vdsl2 fakat acayip kötüydü. Bina 27 yıllık. Comnet sorguladığımda 1000 mbit gözküküyor şuan. Mevcutta gıbırnet kullanıyorum. 100lük fibere geçeceğim. Uygun fiyata yüksek hız varsa öneri alabilirim

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

160 lira 100 mbps var netspeed de en düzgün hizmeti o firmalar arasında onlar verir gibi duruyor, diğer firmalar hiç güven vermiyro comnet gibir vs gibi çok merdiven altı gözüküyorlar. daha ucuz olsun diye kovalamayın derim 20-30 lira için başınızın ağırdığına değmiyor.

• gıbı 1oo mbit fibere başvurdum bakalım vdsli fibere çevirecekler

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Gibirdan memnun iseniz durun derim bazı müşteriler comnet ten memnun degil bazen durduk yere abonelik iptal edebiliyorlarmiş şuan için tam 100 versinler o bile yeterli gelir daha yüksek hız için iyi bir cihazlar olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 5 Mart 2023; 18:47:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

hocam normalde keenetic hero dsl ac1300 modemim var. maşallahı var yoksa vdsl üzerinden zor hizmet alıyorum. snr değerim 0 Ftth fiber gelmiş mi sizce? gıbır fiber için modem verecekmiş aylık 10 tlye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.