Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitirdim diziyi ve gerçekten güzelmiş. Walter reyize üzüldüm. Konu güzel işlenmiş ve seyirciye iyi anlatılmış. Anna torv yakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay anasını dedirten dizi.Gerçekten böyle bir kalite böyle bir senaryo olamaz.İyiki başlamışım.Daha 1. sezondayım
  • 1. sezon 2. bölümdeyim. Lost gibi kafada soru işaretleri bırakıyor. Umarım Lost gibi olmaz.

• Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin.

Walter Bishop

Özlendi be. Keşke unutsam da hiç izlememiş gibi tekrardan izlesem. Bu diziyi izledikten sonra diğer diziler tad vermez oldu. Bu tarzda bir dizi arıyorum ama yok.
  • Bu diziyi de bitirdik akılda bir sürü soru işareti kaldı ama tadında bitti. Bundan sonra böyle bir dizi bulabileceğimi sanmıyorum ölmeden önce kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
  • Çok övdüler daha başlamak kısmet olmadı ama listemde bu dizi
  • İlk 10-12 bölümü ıkına ıkına zorla izledim resmen ama sonrasında aktı gitti dizi, hele sezon finalinde şok oldum. 2.sezon 3.bölümdeyim ama hala bölüm bölüm olay çözüyorlar ne zaman ana konuya bağlanacak merak ediyorum. Şuan diziyi izlememe tek sebep bilim merakım ve walter bishop . Adam rolü oynamıyor yaşıyor resmen, hayranlıkla izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

İlk 10-12 bölümü ıkına ıkına zorla izledim resmen ama sonrasında aktı gitti dizi, hele sezon finalinde şok oldum. 2.sezon 3.bölümdeyim ama hala bölüm bölüm olay çözüyorlar ne zaman ana konuya bağlanacak merak ediyorum. Şuan diziyi izlememe tek sebep bilim merakım ve walter bishop . Adam rolü oynamıyor yaşıyor resmen, hayranlıkla izliyorum.

Bende 7 bölüm dayanabilmiştim sonra bu kadar övdükleri dizi bu muydu deyip bırakmıştım :) sen böyle söyleyince acaba tekrar başlasammı diye düşündüm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

İlk 10-12 bölümü ıkına ıkına zorla izledim resmen ama sonrasında aktı gitti dizi, hele sezon finalinde şok oldum. 2.sezon 3.bölümdeyim ama hala bölüm bölüm olay çözüyorlar ne zaman ana konuya bağlanacak merak ediyorum. Şuan diziyi izlememe tek sebep bilim merakım ve walter bishop . Adam rolü oynamıyor yaşıyor resmen, hayranlıkla izliyorum.

Bende 7 bölüm dayanabilmiştim sonra bu kadar övdükleri dizi bu muydu deyip bırakmıştım :) sen böyle söyleyince acaba tekrar başlasammı diye düşündüm :)

Hocam dizi 12 veya 13.bölümden sonra şaha kalkıyor

• Arkadaşlar şu olivia dunhamın dişlerine hastayım. Doğal mı yoksa zirkonyum kaplama gibi birşey mi?

• Beyler diziyi bitirenler soruma cevap verebilir mi?
    walter abimizin beyninden 3 parça alındı ve bunun yüzünden bazı şeyleri hatırlayamıyor ve bambaşka bi kişiliğe sahip. Şuan 2.sezonun ortalarındayım çok merak ediyorum walter hafızasını geri kazanacak mı?

• Geçen gece işten geldiğimde annemlerin televizyonda Fringe izlediğini görünce az duygulanmadım
  • Beyaz lale
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlett Johansson

Geçen gece işten geldiğimde annemlerin televizyonda Fringe izlediğini görünce az duygulanmadım

Evet bende onu söyleyecektim kardeş; Uyduda Sony Picture kanalında veriyor hemde dublajlı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Dizi yine uçakla mı başlıyor öyle .Bu adamın uçaklarla ilgili bir sorunu olmalı .

Şaka bir yana aynı yapımcı tarafından çekilmişn Person of Interest te de uçakta geçen bir bölüm var

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuralları Çiğneyen Adam

quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Dizi yine uçakla mı başlıyor öyle .Bu adamın uçaklarla ilgili bir sorunu olmalı .

Şaka bir yana aynı yapımcı tarafından çekilmişn Person of Interest te de uçakta geçen bir bölüm var

Esinlenmiştir...!!

• Beyler biri soruma cevap verebilir mi? 4.sezon 5.bölümdeyim.

peter zaman çizgisinden silindi kimse hatırlamıyor adamı, walterın bu deli halleri falan gerçekten çok sıkıldım diziyi bırakma raddesine geldim. Ne zaman düzelecek bu durum bilen biri söylesin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

8. ya da 9. bölümden itibaren rayına oturuyordu diye hatırlıyorum. Ben de çok sıkılmıştım, yeni eleman bıktırmıştı

Olivia ile aralarında bişey olacak deme bana

• quote:

Spoiler vermek istemiyorum izleyip öğrenin

Söyle hocam ya

• quote:

Hayır olmayacak, rahat ol

Eyvallah hocam sağol

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.