Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu kadar saçma salak bir dizi izlemedim hayatımda tamamen vakit kaybı.

Walter denen adam çocuklar üzerinde deneyler yapacak kadar aşağılık ve şerefsiz bir adam. Üstüne üstük çocuk kaçırıyor ve evrenler arası çatlağa sebep oluyor. Diğer evrende terörist faaliyetlerde bulunuyor. Dünya üzerinde bu kadar aşağılık çok az insan vardır. Ama dizide sanki bir melek gibi gösteriliyor sürekli. Dizi yapımcılarını tek tek hapse atacaksın teröre özendirme suçundan
  • İzleyip bırakmıştım yeniden başlıyacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ben bu kadar saçma salak bir dizi izlemedim hayatımda tamamen vakit kaybı.

Walter denen adam çocuklar üzerinde deneyler yapacak kadar aşağılık ve şerefsiz bir adam. Üstüne üstük çocuk kaçırıyor ve evrenler arası çatlağa sebep oluyor. Diğer evrende terörist faaliyetlerde bulunuyor. Dünya üzerinde bu kadar aşağılık çok az insan vardır. Ama dizide sanki bir melek gibi gösteriliyor sürekli. Dizi yapımcılarını tek tek hapse atacaksın teröre özendirme suçundan

the bomb has been planted

• 6 ya da 7. bölümde izlemeyi bıraktım.
    Karşı tarafın silah olarak kullandığı her aleti Walter zamanında ya araştırıyor ya da aleti zamanında yapıyor ve birileri geliştiriyor. Ya kardeş her olayda mı senin bir şekilde izin olur ya, bir şeyi de bilme
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

bomb has been planet

Doğrusu budur

• quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

bomb has been planet

Doğrusu budur

emin misin

• Bu diziyi lise döneminde deli gibi izliyordum, günde en az 3 bölümünü seyrediyordum. Bir yerde bıraktım, hangi bölüm veya hangi sezon olduğunu dahi hatırlamıyorum. Müsait bir zamanda tamamlamak istiyorum diziyi. Bırakma sebebim çok fazla aşka kaymalarıydı, bu tarz dizilerde romantizmi sevmiyorum. Dexter'da da aynı şeyi yaptılar.
  • Arkadaşlar merhaba. Dizide geçen bir sözü arıyorum. Walter Bishop söylüyordu bir kere. Bir kerede karısı söylüyordu walter susturuyordu onu. Bir yerden alıntı bir sözdü, replik değil. Tanrı, gök ile ilgili kelimeler vardı sanırım. O sözü bilen varsa yazabilir mi? haftalardır arıyorum.
  • Diziyi bugün bitirdim. Daha önce çok defa karşıma çıkmıştı fakat başlamamıştım. Keşke daha önce başlasaymışım.

Dvd lerini almak istiyorum extra sahneler için internette bulamadım çünkü ama fiyatları çok pahalı. Daha uyguna alabileceğim ya da indirebileceğim bir yer var mı?

Birde September in kitabını gördüm. Onu kesin alıcam. Ama keşke dolar bu kadar yüksek olmasa. Onların 30 birime aldığı defter bize 160 birime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda görüldüğü üzere bizim millette ki her şeyde dibine kadar mantık arayışından dolayı ülkede teknoloji kesinlikle gelişmiyor gelişmezte,düz geldiniz dümdüz gidiyorsunuz.
    Sci-fi dizisi hatırlatırım çok fazla mantık istiyorsan vıcık türk dizilerini izle.
  • İzlemeyen falan varsa direk başlasın bu yorumu görürse sonra pişman olmasın daha erken başlasaydım diye efsanelerdendir.

• Bu diziye yeni başladım. 3. sezonu bitirdim. Dizi boyu PEter denilen adama sövdüm durdum ya ulen hiçbir rol mü yakışmaz.Adama gülmek bile yakışmıyor arkadaş. Güzelim diziyi alta çekmiş adam resmen ya lanet olsun.

Sezon 3 sonunda observerlar peter diye biri yoktu hiçbiri hatırlamıyor derken keşke hiç olmasaydı oynamasaydı dizide dedim. Yöneten adamda farkındaydı herhalde adama hiçbirşey yakışmadıgının :) 4. sezonda yoktur insallah torpille arttiz olmuş adam bildiğin ya :D

Broyles ADAMDIR :)
  • Beyler 2.sezon 18.bölüme geldim ama halen sıkıcı gibi geliyor. Ne zaman keyiflenecek bu dizi?

• Diziyi yeni bitirdim. Şunu kesinlikle söylebilirim ki John Noble, mükemmel bir oyuncu. Walter Bishop ne zaman ağlasa sizin de içiniz acıyor

Peter, bazen ayar olsa da (ki dizi başında kendisinden nefret ediyordu), Walter Bishop gibi bir babam olmasını isterdim açıkçası

Bonus

• Bir arkadaş tavsiyesi üzerine yeni başladım. Bakalım Lost tan sonra nasıl gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel diziydi. Bazen bir dizi uzar da gider, bitirmek istersin bitmez. Ama fringe tek seferde bitirdiğim dizilerden. Olivia'nın yüzü nedense çok hoşuma gidiyordu, mimikleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dizinin yerine başka bir dizi koyamıyorum, son yıllarda çıkan süper kahraman furyası dizi sektörünün içine etti. Süper kahramanların, sinema filmlerini izlemekten büyük keyif alıyorum ama dizileri çok zorlama oluyor bir iki sezon sonra bayıyor. Piyasada bilim kurgu dizisi yok denecek kadar az. Westworld gibi çok kaliteli bir dizi olasa da, Fringe ile tek ortak noktası ikisininde bilim kurgu olması onun dışında birbirlerinin yerini dolduracak diziler değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 24 Nisan 2018; 1:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bir arkadaş tavsiyesi üzerine yeni başladım. Bakalım Lost tan sonra nasıl gelecek.
    Bitirdim diziyi . son sezon biraz zorlama olmuş ama yine de güzeldi .

olivia nın michael ı alıp gelmesi paralel evren ne oldu sorularına güzel cevap oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka sokaklarda tam fringe olayı oldu az önce. Bir an için fbi’yı arayıp walter bishop reisi ve dunham ablamızı çağıracaklar sandım. Ne diziydi be..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 27 Nisan 2018; 23:06:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.