Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bitirdim diziyi. Gerçekten mükemmel bir dizi. Bu kadar kaliteli bir bilim kurgu dizisi daha gelir mi bilinmez. Bitmesi üzdü

Walter reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlerim dolu dolu bitirmiştim o son bölümü, yorumunuzu görünce tekrar aklıma geldi. Her bir karakteri ayrı güzel, ayrı özel diziydi.

• aaaah aahh ekran başinda ilk defa gozumden yas gelmesini saglayan sahneydi...Efsaneler unutulmaz..

• Normalde "Bilim-Kurgu"yu sevmem. Ancak Person of Interest'te Bilim-Kurgu ögeleri bulunsa da dram,gerilim diziyi çekici kılıyordu. Fringe yalnızca Bilim-Kurgu mu yoksa karma bir dizi mi? Ona göre başlamayı düşünüyorum. Zamanım pek olmadığı için bir dizi izleyebilirim. Şu an House of Cards ile Fringe arasında kaldım. Hangisini tavsiye eedersiniz?

• Bilim kurgu, dram, gerilim..
    Ne ararsan var yani. Fringe efsanedir, izlemezsen çok şey kaybedersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

evrimimi anlatıyo dizi ?

Bir bilimadamının evrenin dengesini bozması sonucu gelişen olaylar.

Eşcinsellik yoksa izlicem hocam

Homofobik
  • 2 haftada bitirdim diziyi çok güzeldi.sıkıcı yerler var mıydı vardı zaman zaman sıktı ama genel olarak izledikten sonra insan boşluğa düşüyor izlemeyen hemen başlasın bence
  • Yeni bitirdim son bölümü ve tabi ki gözyaşları sel oldı.
    walter reyiz yine ağllatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezon bitti ikinci sezona başladım dizi mükemmel gerçekten.
  • Çok özledik bee.

Devam ettirseler efsane olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Çok özledik bee.

Devam ettirseler efsane olur.

Finali izlemediysen açma.

Walter olmadan da olmaz ki be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be cok iyiydi dun bitirdim.Losttan sonra bende bosluk birakan ikinci dizi. Walter reyiz

• The Wire bittikten sonra bu diziye başlayacağım, hazırda bekliyo bakalım nasıl olcak
  • o kadar çok dizi izledim ama en beğendiğim açık ara bu dizi oldu keşke hiç bitmeseydi
  • O kadar dizi izledim. Ancak en abartılan dizi kesinlikle budur. Sevemedim ben. 2 sezon zor dayandım.

• LightUponLight kullanıcısına yanıt
    herşey ondan sonra başlıyor zaten
  • Yeni bitirme imkanı buldum. İnanılmaz güzel gitti bölümler ne kadar belli başlı mantık hataları olsa da. Bu yıl Person of Interest'ten sonraki içime oturan ikinci dizi oldu herhalde. Bu arada belki daha önce tartışılmıştır ama ekşi'de şöyle bir entry buldum

diziyi yeni bitirdim fazla teori kasmayacağım. ancak observerlar yok olduğuna göre september walternatifi ziyaret edemeyecek . walternatif tedaviyi bulacak. walter peterı almak için karşıya geçmeyecek . peter bu tarafa geçmeyecek, oliviayla tanışmayacak ve etta olmayacaktı. itirazı olan ?

Açıkçası baya mantıklı geldi daha önce tartışıldıysa fikirlerinizi almak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Yeni bitirme imkanı buldum. İnanılmaz güzel gitti bölümler ne kadar belli başlı mantık hataları olsa da. Bu yıl Person of Interest'ten sonraki içime oturan ikinci dizi oldu herhalde. Bu arada belki daha önce tartışılmıştır ama ekşi'de şöyle bir entry buldum

diziyi yeni bitirdim fazla teori kasmayacağım. ancak observerlar yok olduğuna göre september walternatifi ziyaret edemeyecek . walternatif tedaviyi bulacak. walter peterı almak için karşıya geçmeyecek . peter bu tarafa geçmeyecek, oliviayla tanışmayacak ve etta olmayacaktı. itirazı olan ?

Açıkçası baya mantıklı geldi daha önce tartışıldıysa fikirlerinizi almak isterim

Walter ın gittiği tarih onu ya da yaşadıklarını yok etmiyor yani gözcüler artık yok olmuş olabilir ama bu walterın yaşadığı gerçekleştirdiği şeyleri yok etmiyor , genel olarak gözcülerin dünyayı işgalini ele geçirmesini önlüyor yoksa walterın yaptıklarını kaderini varoluştan silmiyor teori kasmaya açık bir dizi ama olabildiğince en iyi şekilde bitti

• Ne diziydi be. Hatırladıkça bi değişik olurum. 😢

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Yeni bitirme imkanı buldum. İnanılmaz güzel gitti bölümler ne kadar belli başlı mantık hataları olsa da. Bu yıl Person of Interest'ten sonraki içime oturan ikinci dizi oldu herhalde. Bu arada belki daha önce tartışılmıştır ama ekşi'de şöyle bir entry buldum

aynı bunları diziyi bitirdiğim 2013 yılında çok düşündüm.
    bir çok ortamda tartıştım. var bir mantık hatası.

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.