Şimdi Ara

French Press ve Filtre Kahve Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
12.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette çok fazla seçenek var. Filtre kahve makinesi almak istemiyorum. Deneyimleriniz doğrultusunda french press ve kahve önerisi yaparsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• French pressle ugrasma 100 tl lik makine icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • starbucks veya ikea'da satılan french pressler gayet kaliteli. Fiyat olarak ikea biraz daha uygundur.
    başlangıç olarak tchibo ,kahve dünyası gibi yerlerden öğütülmüş alarak başlayabilrsin kahve işine .

100 tl ye doğru düzgün filtre kahve makinesi yok ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 14 Eylül 2019; 0:36:49 >
  • Un Kurabiyesi kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam

• filtre kahve olarak kenya öneririm.
  • kahve dünyasında satılan mı hocam?

• Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Türk kahvesi, normal çekirdeğin çekim ve demleme biçimi olarak farklı bir hali.
    Konuya gelince, v60 öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25D61F122

kahve dünyasında satılan mı hocam?
    genel olarak her yerde bulunabilir. kenya zaten çekirdeğin ve kahvenin ismi. marka değil. nette araştırırsanız nette de bulabilirsiniz. ben fransa'dan volcanica markasini getiriyordum gelirken turkiyeye ama turkiyede var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

Türk kahvesi, normal çekirdeğin çekim ve demleme biçimi olarak farklı bir hali.
    Konuya gelince, v60 öneririm.
    sallamasak daha iyi. normal kahve çekirdeği dediğin espresso çekirdeğidir ve espresso çekirdeğinin türk kahvesiyle alakasi yoktur.

• Tom Hagen kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam ama anladığım kadarıyla dediğiniz v60 için kağıt almam gerekiyor. öğrenci bütçesi olduğunu düşünürsek ekstra masraf

• anladım hocam. deneyeceğim mutlaka.

• Öne çıkarttım. Benim de yeni bir French Press'e ihtiyacım var. Aşağıdakileri almak istiyorum. Başka herhangi bir önerisi veya tavsiyesi olan var mı?

https://www.hepsiburada.com/ikea-upphetta-french-press-0-4lt-p-HBV000002QGFX
    https://www.hepsiburada.com/coffeetropic-terra-single-origin-colombia-medellin-250-gr-p-HBV00000GBJ50

• French press kullanma diyenlere aldırma hocam al kullan yap mis gibi kahveni .

Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Tabi nasıl tat arıyorsunuz onu bilmiyorum denemeniz lazim.https://urun.n11.com/kahve/colombia-supremo-kolombiya-filtre-kahve-250g-P303554062

• Hocam Merhaba ,

Ben French press'le başladım ama biraz dandik gibiydi bardakda tortu olurdu daha sonra goldmasterin ucuz makinesi var onu aldım 70 80 lira kampanyalı fiyatı şuan içiyorum problem yok kahve önerisi olarak Starbucks'un çoğu paket kahvelerini denedim %80ni çoğu aynı zaten aşırı kahve içiyorsanız benim gibi bir süre sonra paketler arasında tad farkı gelmiyor acı tadı seviyoruz doğrusu

Tchibonun çekilmiş hazır paketleri var ucuz ama çok önermem ama damak zevki farklı belki hoşuna gider senin birde kuru kahveci mehmet efendinin küçük gramaj paketi var filtre olarak oda güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

Bu mesaj silindi.
    Hocam yapmayın lütfen günde 2-3 bardak filtre kahve faydalıdır ama Türk kahvesini usulü gereği bardak kupa tarzı içilmez haliyle filtre kahve daha cazip geliyor bunun yanı sıra insanlar artık 3ü1 arada gibi kahve olmayan saçma sapan hazır ürünleri bırakıyor bu tarz gerçekçi gıdaları tüketmekte fayda var.
  • Merhaba. Kahvelerimi olarak coffeetropic.com sitesinden aliyorum memnunum. Starbucks,tchibo vs ile ayni fiyatlarda taZe kavrulmus kahve icersiniz. Ayrica asagidaki kavuruculari da incelemenizi tavaiye ederim. Saygilar.

http://www.kahveler.net/ONLINE-KAHVE-SATIS-SITELERI/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.