Şimdi Ara

Jop Taşımak Yasak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
24.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler biliyorsunuz bu memleketin iti kopegi kekosu delisi sapigi psikopati bitmiyor

Gecen de delinin teki saldirdi bana parkta

Bisiklet suruyorum kopekler saldiriyor surekli

Bi jop alayim diyorum nasil bir sey almak lazim tasimak yasak mi

Yasaksa ne onerirsiniz

İtin köpeğin elinden bicagini belinden silahini almazlar bize İsviçre cakisi tasitmiyorlar

• Taşıma, zaten kullandığında aletle yaralamaya girer. Yapabileceğin en güzel şey kaçmak, kekodan kaçarsan onurun kırılmaz.
  • Yasak değil.Yani cezası vs yok bir şey olmaz merak etme. Fakat jop büyük bir şey nasıl taşıyacaksınız ki onu hiç rahat olmaz.
    Alacaksanız çelik katlanabilir olanlardan alın filmlerde falan çok havalı duruyordu. Bir de şaak diye ivme vererek açarsanız offf çok cool olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 68060

Taşıma, zaten kullandığında aletle yaralamaya girer. Yapabileceğin en güzel şey kaçmak, kekodan kaçarsan onurun kırılmaz.
    Hadi ben kactim diyelim

Ya yanimda kaçamayacak sevdigim biri varsa

Karimizi kizimizi anamizi bacimizi nasıl koruyacagiz bu serefsizlerden???

O deliyi imkanim olsa öldürürdüm toplum cok berbat sokaklarinda rahat rahat yurunemeyen bir ulkedir Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grastice

Yasak değil.Yani cezası vs yok bir şey olmaz merak etme. Fakat jop büyük bir şey nasıl taşıyacaksınız ki onu hiç rahat olmaz.
    Alacaksanız çelik katlanabilir olanlardan alın filmlerde falan çok havalı duruyordu. Bir de şaak diye ivme vererek açarsanız offf çok cool olur
    Katlanir alacaz hocam tabiki

Marka model tavsiyeniz var mi fakirim ucuz olsun
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Yok ben hiç bakmıyorum öyle şeylere fakat ülke içinde kaliteli bişeyler bulmak zordur.Yurtdışından da gelmiyor diye biliyorum.İyi araştırın almadan önce sonra teleskopik anten gibi birşey gelmesin
  • en temizi şok cihazı
    Yani açıkça bağıran yerlerden karınızı kızınızı geçirmemek lazım. Çünkü belayı defedemezsiniz ya o ölecek veya yaralanacak ya da sen, iki türlü de zarardasın. Kanunlar böyle; eylemi gerçekleştirmeyen birine dokunamazsın, orada kanun da olamazsın. O an orada kanun yoksa değer verdiğin kişiye göre elini kirleteceksin, cezanı çekeceksin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68060 -- 22 Şubat 2020; 3:55:1 >
  • quote:

Yani açıkça bağıran yerlerden karınızı kızınızı geçirmemek lazım. Çünkü belayı defedemezsiniz ya o ölecek veya yaralanacak ya da sen, iki türlü de zarardasın. Kanunlar böyle; eylemi gerçekleştirmeyen birine dokunamazsın, orada kanun da olamazsın. O an orada kanun yoksa değer verdiğin kişiye göre elini kirleteceksin, cezanı çekeceksin artık.
    Türkiyede mazlumlara isleyen haric kanun olduguna inanmiyorum

İtin tekini gebertsem ben suclu olurum

Ceza genelden 3 yildir geçemiyorum

Çünkü temel mantık magdurun magduriyetini gidermekten önce faili korumak

Bu hukukla hicbir guven saglanamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EienV

en temizi şok cihazı
    O yasak degil mi
    Tazer en güzeli yasaktır herhalde bilmiyorum ama. ABD'de bireysel savunma içinde satılıyor, zaten orada silah taşımak çok olağan bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68060 -- 22 Şubat 2020; 3:58:39 >

• Grastice G kullanıcısına yanıt
    Ben çelik katlanabilir aldımda şekilli açtım artık katlanmıyor içine girmiyor jop açık kaldı pek işe yarar değiller
  • quote:

Tazer en güzeli yasaktır herhalde bilmiyorum ama. ABD'de bireysel savunma içinde satılıyor, zaten orada silah taşımak çok olağan bir şey.

Amerikanin mokunu yiyeyim dunyanin en guzel ulkesi

Hayatimi yok etti bu ulke

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Ben çelik katlanabilir aldımda şekilli açtım artık katlanmıyor içine girmiyor jop açık kaldı pek işe yarar değiller
    Bozuluyor mu hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Amerikanin mokunu yiyeyim dunyanin en guzel ulkesi

Hayatimi yok etti bu ulke

Alıntıları Göster
    Bu kadar rahat silahlanmak da iyi değil. O kolaylık bu ülkede olsa bize iyi kısmı gelmeyecek. kötü tarafından düşünün, o keko o saatte elinde bir de silah olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68060 -- 22 Şubat 2020; 4:7:51 >
  • quote:

Bu kadar rahat silahlanmak da iyi değil. O kolaylık bu ülkede olsa bize iyi kısmı gelmeyecek. kötü tarafından düşünün, o keko o saatte elinde bir de silah olacak.

Alıntıları Göster
    Bu ulkeden bi cacik olmaz zaten

Amerikada o silah tasimanin taaa devletten eski gelenegi var

Amerikan kulturu dunyanin en ustun kültürüdür öyle her ulke her toplum kaldiramaz
    Arada bir "Amerikan sapıkları" çıkmıyor değil, ama burada olsa sırf İstanbul trafiğinde kan gövdeyi götürür.
    Normalde kapanıyor ama bendeki artık kapanmıyor mekanik olduğu için sıkıştı yatağın altında duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

O yasak degil mi

Alıntıları Göster
    bilgim yok ama öldürücü olmaktan en uzak bu olduğu için tölere edilebilir diye tahmin ediyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.