Şimdi Ara

Free Ip boost alın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
58
Cevap
1
Favori
2.841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Free Ip boost alın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jeriko26

Hırsızlık yapacağına refer kas diyenlere söylüyorum bunu. Olayları o kadar ince düşünüyorsanız eğer kendi kendinize referde kasmazsınız çünkü oda etik değil. Referin amacı arkadaşlarınızı davet etmeniz ve oyuncu sayısının artması Boostta bunu yapmanız için teşvik primi siz bunu kendi çıkarınız için sömürüyorsunuz da kalkıp bu arkadaşın yaptığına hırsızlık haksızlık vs diyorsunuz. Bence kendine refer yapıpta burda böyle yazanlar haksızsınız. 2. olaya geçelim burda hırsızlık derken bence yanılıyorsunuz ortada bir hırsızlık yok tamam adamlar güzel bir iş yapmışlar iyide hizmet veriyorlar ama sonuçta burda şampiyon yada skin çalmıyorsunuzki çaldığınız 3-5 oyunluk boost bunun onlara bir maliyetimi var adamlara kazık attığınızda zarar mı ediyorlar, hayır. Bence bu hırsızlık değil. Haksız rekabet diyebilirsiniz belki etik değil deyebilirsiniz ama hırsızlık değil.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    742 Mesaj
    quote:

Hırsızlık yapacağına refer kas diyenlere söylüyorum bunu. Olayları o kadar ince düşünüyorsanız eğer kendi kendinize referde kasmazsınız çünkü oda etik değil. Referin amacı arkadaşlarınızı davet etmeniz ve oyuncu sayısının artması Boostta bunu yapmanız için teşvik primi siz bunu kendi çıkarınız için sömürüyorsunuz da kalkıp bu arkadaşın yaptığına hırsızlık haksızlık vs diyorsunuz. Bence kendine refer yapıpta burda böyle yazanlar haksızsınız. 2. olaya geçelim burda hırsızlık derken bence yanılıyorsunuz ortada bir hırsızlık yok tamam adamlar güzel bir iş yapmışlar iyide hizmet veriyorlar ama sonuçta burda şampiyon yada skin çalmıyorsunuzki çaldığınız 3-5 oyunluk boost bunun onlara bir maliyetimi var adamlara kazık attığınızda zarar mı ediyorlar, hayır. Bence bu hırsızlık değil. Haksız rekabet diyebilirsiniz belki etik değil deyebilirsiniz ama hırsızlık değil.

iyi cevap olmuş ben takmadım kafaya bedava rune page veya hediye geldiğinde allah razı olsun riot abi büyüksün diye şükran yağdıran bebeler burda din öğretmeni kesilmiş resmen

• Yarbay
    2390 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scalentorn

quote:

iyi cevap olmuş ben takmadım kafaya bedava rune page veya hediye geldiğinde allah razı olsun riot abi büyüksün diye şükran yağdıran bebeler burda din öğretmeni kesilmiş resmen

bedava rune page ile bu dolandırıclığı aynı kefeye koydun ya ne diyeyim ben snaa :D
    |
    |

• Binbaşı
    1566 Mesaj
    Normalde dindar biri değilim ama haram'a karşıyım örnekle :

Benim 3o level hesabım vardı. Bi arkadaşla farklı heroları oynuycaz diye takas edelim dedik bende safım ya ilk ben hesap şifresini verdim. O da o sırada değiştirdii. Hesabı 3 ay sonra filan attım . Riota mail atacağımı anca anladım.
    Sonra bende başka bi yolla başka bi arkadaşın hesabını çaldım sırf sinirimden. VE hesabı çaldığımm arkadaş benim hesabı çalan arkadaşın arkadaşıydı. Bende çaldım ve içinde

Oyundaki heroların yarısında çoğu vardı. 6-7 tane güzel skin vardı. Ve Elo +1500 dü. Sonra düşündüm taşındım. Bu çocuğun suçu neydi. Ya benimki ? :D Onun bu işle ilgisi yok diyerek hesabı geri verdim.

Gelelim riot'a riot bu oyunu paarasız yapmış güzel, eyvallah. Ama gelelim riotun kötü yanına. Riot kendisi de söylüyor "Biz bu oyunda , oyunu daha fazla uzatmak için (1 game' yi ) çalışmalar yapıyoruz diyor. Gelelim patchlarına, herolarına vs vs bunları yapıyor. Neden ? Oyun süresini uzatıp bizle daha fazla zaman geçirsinler daha fazla bağımlı olsunlar ve riot points alsın diye. 2 haftada bir yeni hero çıkartıp (6300 IP'YE) bizde normal oyunlarda bu kadar ıp yi kasamıyoruz. Ve yeni heroları denemek için rp alalım . Buda riotun işine gelir. Bende olsam aynısını yapardım çünkü para kazanmak istiyorum. Kim olsa aynı şeyi yapmaz mı ? Yapar. Adamlar haklılar. Ama bende kendime göre haklıyım. Okula derslere vereceğiimiz değer yerine daha çok sosyalleşeceğimiz yere bu oyunu oynuyoruz. Tamam herkes böyle değil ama oyun süresi daha kısa olsa yada riot oyunu süresini uzunlaştırmak içinn elinden geleni yapmasa bu kadar riota kızmam. NEyse

Riot bunu yapıyorsa bende free ip boost alrıım. Haram filan da değil.

Bana göre.

• Binbaşı
    1837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

Benim 3o level hesabım vardı. Bi arkadaşla farklı heroları oynuycaz diye takas edelim dedik bende safım ya ilk ben hesap şifresini verdim. O da o sırada değiştirdii. Hesabı 3 ay sonra filan attım . Riota mail atacağımı anca anladım.
    Sonra bende başka bi yolla başka bi arkadaşın hesabını çaldım sırf sinirimden. VE hesabı çaldığımm arkadaş benim hesabı çalan arkadaşın arkadaşıydı. Bende çaldım ve içinde

Oyundaki heroların yarısında çoğu vardı. 6-7 tane güzel skin vardı. Ve Elo +1500 dü. Sonra düşündüm taşındım. Bu çocuğun suçu neydi. Ya benimki ? :D Onun bu işle ilgisi yok diyerek hesabı geri verdim.

Gelelim riot'a riot bu oyunu paarasız yapmış güzel, eyvallah. Ama gelelim riotun kötü yanına. Riot kendisi de söylüyor "Biz bu oyunda , oyunu daha fazla uzatmak için (1 game' yi ) çalışmalar yapıyoruz diyor. Gelelim patchlarına, herolarına vs vs bunları yapıyor. Neden ? Oyun süresini uzatıp bizle daha fazla zaman geçirsinler daha fazla bağımlı olsunlar ve riot points alsın diye. 2 haftada bir yeni hero çıkartıp (6300 IP'YE) bizde normal oyunlarda bu kadar ıp yi kasamıyoruz. Ve yeni heroları denemek için rp alalım . Buda riotun işine gelir. Bende olsam aynısını yapardım çünkü para kazanmak istiyorum. Kim olsa aynı şeyi yapmaz mı ? Yapar. Adamlar haklılar. Ama bende kendime göre haklıyım. Okula derslere vereceğiimiz değer yerine daha çok sosyalleşeceğimiz yere bu oyunu oynuyoruz. Tamam herkes böyle değil ama oyun süresi daha kısa olsa yada riot oyunu süresini uzunlaştırmak içinn elinden geleni yapmasa bu kadar riota kızmam. NEyse

Bana göre.

Kanka haram diğil madem hikayeyi niye anlattın.Bende bekliyorum sonunda kınıcaksın bizi diye
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Vaybe sayemde entry canlandi.

|
    |

Orijinalden alıntı: RobinHood35

Bana göre.

Anlattığın olayda doğru olanı yapmışsın tebrik ederim :) Arkadaşta biraz heyecan yaşamış fenamı Bu arada yanlış anlaşılmasın bende harama son derece karşıyım fakat arkadaşında dediği gibi bunun haram olmadığını düşünüyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1750 Mesaj
    Yav bi Kere sandal bişey haram mıdır ki (hırsızlık hariç)

847 Mesaj
    sisteme karşı gelmek iyi bişey beyler sömürün
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Yav bi Kere sandal bişey haram mıdır ki (hırsızlık hariç)

benimde demek istediğim o adamların birincil para kaynakları IPB değil sonuçta arkadaşların yaptığı tek şey para vererek elde edilen haksız rekabeti vermeden eser miktarda elde etmek başka bir şey değil. Adamlar size verdikleri IPB için bir para harcamıyorlar yani maliyeti 0 sanal bir durum tamam bu şekilde skin alsanız ona karşı çıkarım oda haram değil belki ama sonuçta o skinleri hazırlayan hayal gücünü kullanan çizen insanların emeğine saygısızlıktır emek hırsızlığıdır buna karşı çıkarım fakat bu IPB olayı tamamen farklı bir durum bilmem düşüncelerimi düzgün anlatabiliyormuyum
    |
    |

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    tüh deiştirmiş :D
    |
    |
    |
    |

Darth Maul
  • Yarbay
    6287 Mesaj
    bende kaçırdım birisi bilgilendirebilirmi
    |
    |
    |
    |

PlayStation ID - emrakgol
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emosheaN

kacirdik birisi bilgilendirsin pm ile yada yazarak LUTFEN..

ya işte patchden önce ip boostun olmalı önce sonra patch gelince riota mail atıyosun diyosunki benim ip boostlarım vardı silinmiş ilgilenin lütfen filan onlarda özür dileyip ip boost gönderiyolar böyleydi sanırım
    birisi bunu göndermiş sanırım
    quote:

I'm sorry for the inconvenience. We experienced an issue preventing the Refer-a-Friend bonuses from properly applying to a player's account. This has now been resolved.

I have now added the rewards to your account. You should see them active the next time you log in to the PvP.net client!

If you happen to have been online while I was operating on your account, you may notice a short ~5 minute hold on your account. This is just to allow the database to re-sync and will be over shortly.

Please let me know if there are any other issues I can assist you with.

Game on,

RÅG3

"Heroes get remembered, but Legends never die."
    |
    |

• Yarbay
    3822 Mesaj
    Bu konu hala niye duruyo sılınse ya.
    |
    |
    victor patch inde yapıcam bende bunu
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.